Zobacz wyniki ankiety: Jaki wybierasz system limitu expa/ poziomu?

Głosujących
89. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nic się nie zmienia, mniej doświadczenia, a poziomy sobie nabijamy. Mnóstwo walk 68 vs 65 itp.

    41 46.07%
  • Nie można nabić większego poziomu jak 66. Doświadczenie zostaje uśpione, ale wciąż obowiązuje.

    48 53.93%
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 81

Temat: Limit expa, edycja przyjazna administracji

  1. #46
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał matipce Zobacz post
    Hiter Ty jesteś czyimś przydupasem, płacą Ci za to? Każdy ma prawo do propozycji, tym bardziej do propozycji zmian w grze. To, czy pomysł jest trafny czy nie wynika z dyskusji i podzielności opinii. Radziłbym Ci przejrzeć całość pvp Houqe'a dopiero potem zacznij komentować. Ile stoczyłeś walk z graczami o wyższym lvl? A ile on? Nie stoczyłeś nawet 100 walk na arenie a komentujesz walki jego z Welowe. Przejrzyj dokładniej, jeżeli już i zobacz, że pomimo różnicy lvl dawał radę niejednokrotnie. Dopiero gdy pojawiła się zbyt duża różnica lvlowa było gorzej. Wcześniej różnica +/- 1 lvl nie stanowiła problemu.
    Ja wyraziłem swoją opinie, a to co napisałem jest prawdą pomysł jest Houqe i on z tego pomysłu bardzo skorzysta ale inni też. Ty zaś musisz być chory bo hejtujesz czyjąś opinie i obrażasz już od początku. Jakim człowiekiem trzeba być aby komentować czyjąś opinie ? Wolność słowa wpisz w google i poczytaj.

  2. #47
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Wiesz czego dotyczy temat? Chyba masz problem z poprawnym odczytaniem tematu. Co ma "limit expa..." do wypisywania bzdur kto jest lepszy ?
    Proponowałbym zakończyć temat, bo niektórzy mają problemy z jego prawidłowym odczytaniem.

  3. #48
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał matipce Zobacz post
    Wiesz czego dotyczy temat? Chyba masz problem z poprawnym odczytaniem tematu. Co ma "limit expa..." do wypisywania bzdur kto jest lepszy ?
    Proponowałbym zakończyć temat, bo niektórzy mają problemy z jego prawidłowym odczytaniem.
    Ty rozpocząłeś tę zabawę, to Twój post nie dotyczył tematu tylko mojej osoby, a ja byłem taki miły aby z tego monologu zrobić dialog.

  4. #49
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Wracając do meritum - ja widzę rozwiązanie jedno:
    Wycofanie lub ograniczenie zasady (np. do max 2 poziomów) że lv ponad limit = limit na potrzeby inicjacji bójki rankingowej, bo cały problem chyba do tego się sprowadza jak rozumiem? Wtedy nie wpływa to na grę graczy nie-pvp, czyli chcąc nie chcąc zdecydowanej większości.

  5. #50
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Czyli będzie ten sam problem. Ktoś kto wbije lvl ponad limit nie będzie mógł walczyć pvp, bo nie będzie mógł atakować cfaniaczka który został na maxlvl, samemu mogąc być przez niego zaatakowanym. Wg mnie problem się pogłębi

  6. #51
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Czyli będzie ten sam problem. Ktoś kto wbije lvl ponad limit nie będzie mógł walczyć pvp, bo nie będzie mógł atakować cfaniaczka który został na maxlvl, samemu mogąc być przez niego zaatakowanym. Wg mnie problem się pogłębi
    No nie do końca ten sam - raczej odwrotnie, bo ataków 68 vs 65 nie będzie. Tak właśnie kiedyś było.

    Zresztą problem na razie czysto teoretyczny. Moim zdaniem jakby to ograniczyć do max 2 lv to byłby niezły kompromis, 67 byłby w zasięgu, a 68 już nie. A decyzja czy wbijać ten 68 wiązała by się ze świadomością co to oznacza. Głosy są takie, że gracze PVP nie mają zamiaru wbijać nawet 66 (stąd obawa przed atakami wyższych), także właściwie to ograniczenie nie powinno być dotkliwe.

  7. #52
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Dobra kwestia iż nie ma teraz tego problemu, a jeśli kolejne miasto zostanie odpowiednio szybko zrobione ten problem nie wystąpi. I to jest najlepsze rozwiązanie
    Ostatnio edytowane przez Scofield ; 09-03-2015 o 08:39

  8. #53
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Może być tak, by staty rozdane ponad poziom blokady nie były brane pod uwagę do walk PvP, tylko samego PvE.

  9. #54
    Pirrat
    Konto usunięte
    Większość za wzór podaje mfo2, a tam jak dobrze pamietam juz na dosc niskich poziomach mozna bylo walczyć z poziomami wyzszymi i nizszymi, jedynie ograniczone szansa zysku rankingu to bylo, mimo to praktycznie od 20 poziomu tam przeważały walki rowny/wyzszy, bo malo kto wychodzil z zalozenia ze ma sily tylko na swoj poziom doświadczenia, a w mfo3 sytuacje nagle probujecie zmienic wizja ruszenia pvp i usilnego wsparcia slabszych, ktorzy moim zdaniem nie chca byc za takich uwazani.

    PS: Houqe tak zachęcał do glosowania a wypowiedzi w glownej mierze graczy ktorzy tutaj siedza od dluzszego czasu i podczas eliar mieli 53/54
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 09-03-2015 o 09:17

  10. #55
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    59
    Pirrat bo to zależne od lv xD ja powiem ciagle siedze na takim lv jaki gra chce był 50 fajnie walczylem z kim sie dalo powbijali 52+ ja zostałem na 50 juz był osoby co przegrywały ale 20+ pkt wyrobili lepsze eq i koniec xD jak dla mnie jak wróciło by eq bez+ by było tak fajnie jak za lv 20 do 30 bo nie pamietam kiedy wprowadzono kowala i eq z + nie grałem bodajże 1,5roku a na mfo3 dzieje się coraz gorzej, to samo będzie na 65 luknijcie na to że są juz osoby co mają 66 ale to osoby co zabardzo pvp nie walcza xD to co Tomi pisał by było ograniczenie do +2lv bo te 20 pkt jeszcze aż tak nie wpływa jesli osoba z 65 ma lepsze eq itp duża rolą w tej grze robi tera eq nie jak kiedyś staty xD mozna zepsuć staty a eq nadrobi dużo

  11. #56
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał xDedxD Zobacz post
    Pirrat bo to zależne od lv xD ja powiem ciagle siedze na takim lv jaki gra chce był 50 fajnie walczylem z kim sie dalo powbijali 52+ ja zostałem na 50 juz był osoby co przegrywały ale 20+ pkt wyrobili lepsze eq i koniec xD jak dla mnie jak wróciło by eq bez+ by było tak fajnie jak za lv 20 do 30 bo nie pamietam kiedy wprowadzono kowala i eq z + nie grałem bodajże 1,5roku a na mfo3 dzieje się coraz gorzej, to samo będzie na 65 luknijcie na to że są juz osoby co mają 66 ale to osoby co zabardzo pvp nie walcza xD to co Tomi pisał by było ograniczenie do +2lv bo te 20 pkt jeszcze aż tak nie wpływa jesli osoba z 65 ma lepsze eq itp duża rolą w tej grze robi tera eq nie jak kiedyś staty xD mozna zepsuć staty a eq nadrobi dużo
    A może lepszym rozwiązaniem byłoby, żebyś zrobił dobre staty i pod nie ogarnął jakieś eq? No naprawdę, zmieńmy cały system gry, bo ktoś nie potrafi połączyć dwóch przedmiotów. Ale skoro znaczna większość tego nie potrafi to według mnie dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie poradnika, który pokazywałby krok po kroku jak zrobić eq +7/8...

  12. #57
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    xDedxD podaj mi inny cel grania w tą grę jak nie zrobienie eq +7/8 i walki z innymi. Jak zaczynałem pvp na 50 poziomie to jedynym celem w tej grze było zmierzenie się z soadem,piratem i innymi tylko po to aby sprawdzić jak mocno przegram i co muszę zrobić lepszego aby wygrać. Nie ma innych celów w tej grze. Jeśli wejdzie eq +3 max to nie będzie sensu odkładania kasy, tym bardziej, że jest limit kupna mfów, który juz mam zresztą wykorzystany. Pvp i robienie eq jest wręcz przeciwnie do wypowiedzi za słabo rozwinięte według mnie. Wy ciągle gadacie o przewadze, ale mówimy tutaj o ludziach którzy w ogóle nie walczą i oni nigdy nie spotkają sie na arenie z kimś kto nawet ma 600 ranku i eq +2!!! Jak sie zaczyna to się walczy z równymi sobie koniec kropka.

  13. #58
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    59
    Czitosik krótko grasz xD ja gram od początku bardziej mi sie podobało granie do 40lv ale nie przeszkadza mi to co jest najlepiej by było z każdym walczyć bo czasem koleś co nie walczy pvp to może z nami wygrać a nie ciągle te same osoby a co do wypowiedzi Soshy dobre staty hmm mam słabe staty i eq do +3 i wygrałem z każdym na 50 co walczył tak to już bywa nie zawsze eq wygra xD( chodzi o czasy początkowe 50lv) nie no słaby jestem ok mało się znam ale wiem co się dzieje w tej grze xD huehuehue
    dalej mówiąc powinno się coś zrobić by ludziom chciało się pvp walczyć xD popatrzcie ile osob na arenie sie zapisuje pustka każdy tera ino próbuje eq zdobywać i robić może za jakiś miesiać coś zacznie się dziać

  14. #59
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    A może lepszym rozwiązaniem byłoby, żebyś zrobił dobre staty i pod nie ogarnął jakieś eq? No naprawdę, zmieńmy cały system gry, bo ktoś nie potrafi połączyć dwóch przedmiotów. Ale skoro znaczna większość tego nie potrafi to według mnie dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie poradnika, który pokazywałby krok po kroku jak zrobić eq +7/8...
    Tłumaczenie ludziom jak kuć eq jest tak potrzebne jak rybie ręcznik. Może z tego dojdą 2 nowe osoby do środowiska pvp.

    Jedyna opcja uratowania pvp, to połączenie dwóch pomysłów. Mojego i Rabeqa.

    Nie istnieje kowal, zostaje usunięty i KAŻDY gracz w grze dysponuje takim samym eq (jak w mfo2) - Decydują staty i umiejętnosci
    Nie istnieją przewagi poziomowe, KAŻDY gracz ma taki sam poziom, a jego exp nabity ponad limit (wraz z obowiązującym zmniejszeniem w zdobywaniu go) zostaje zapisane w pamięci i oddane w chwili zdjęcia limitu poziomowego.
    Nawet zwykły fabularz ma szansę się obronić przed atakiem gracza pvp...

    Wiem że to nigdy nie zostanie wprowadzone, ale przyznajcie mi rację, że wtedy nie będzie 10-15 osób walczących, a 60+. Z czasem to może przyciągnąć więcej graczy

    Jest też inne rozwiązanie, ale pozostaje w sferze marzeń...
    Rok 2040, mfo ma 20,000 aktywnych graczy... Starzejący się już Tomi ogłasza wprowadzenie Świata PVP w którym gracze którzy to wlasnie lubią mówią mu jak ma on wyglądać... ach, rozmarzylem się


    PS:
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Może być tak, by staty rozdane ponad poziom blokady nie były brane pod uwagę do walk PvP, tylko samego PvE.
    To mi się podoba, bardzo dobry pomysł
    Ostatnio edytowane przez Houqe ; 09-03-2015 o 22:08

  15. #60
    Cytat Napisał Houqe Zobacz post
    Tłumaczenie ludziom jak kuć eq jest tak potrzebne jak rybie ręcznik. Może z tego dojdą 2 nowe osoby do środowiska pvp.

    Jedyna opcja uratowania pvp, to połączenie dwóch pomysłów. Mojego i Rabeqa.

    Nie istnieje kowal, zostaje usunięty i KAŻDY gracz w grze dysponuje takim samym eq (jak w mfo2) - Decydują staty i umiejętnosci
    Nie istnieją przewagi poziomowe, KAŻDY gracz ma taki sam poziom, a jego exp nabity ponad limit (wraz z obowiązującym zmniejszeniem w zdobywaniu go) zostaje zapisane w pamięci i oddane w chwili zdjęcia limitu poziomowego.
    Nawet zwykły fabularz ma szansę się obronić przed atakiem gracza pvp...

    Wiem że to nigdy nie zostanie wprowadzone, ale przyznajcie mi rację, że wtedy nie będzie 10-15 osób walczących, a 60+. Z czasem to może przyciągnąć więcej graczy

    Jest też inne rozwiązanie, ale pozostaje w sferze marzeń...
    Rok 2040, mfo ma 20,000 aktywnych graczy... Starzejący się już Tomi ogłasza wprowadzenie Świata PVP w którym gracze którzy to wlasnie lubią mówią mu jak ma on wyglądać... ach, rozmarzylem się


    PS:


    To mi się podoba, bardzo dobry pomysł
    Użyje skróty myślowego.. *urwa w co Ty wierzysz

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •