Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: MFO3 robi się gra pieniędzy.

  1. #1
    Patahos
    Konto usunięte

    MFO3 robi się gra pieniędzy.

    Czy waszym zdaniem MF nie staje się dla was grą dla bogatych ze względu między innymi, że za dużo jest m.in. różnych funkcji za prawdziwe pieniądze? Nie chcę aby ktoś to odebrał źle, ale twierdze, że bardziej powinni poświęcać czas na rozbudowę gry, a inne funkcje związane z użyciem pieniędzy (nie twierdze, że funkcje te są drogie jak ktoś zarabia na siebie) odstawić na 2 plan. Wiedząc, że admin musi zarabiać nie mam mu tego za złe, bo to nic złego, ale sądzę, że kupowanie pieniędzy przez MF jest lekką przesadą, ponieważ teraz wysłać SMS i jest sie praktycznie nie do pokonania.

  2. #2
    Fatal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Patahos Zobacz post
    kupowanie pieniędzy przez MF jest lekką przesadą, ponieważ teraz wysłać SMS i jest sie praktycznie nie do pokonania.
    Wcześniej mogłeś je sprzedać na targu i nadal możesz(zazwyczaj zyskasz wtedy więcej)

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Patahos Zobacz post
    Czy waszym zdaniem MF nie staje się dla was grą dla bogatych ze względu między innymi, że za dużo jest m.in. różnych funkcji za prawdziwe pieniądze? Nie chcę aby ktoś to odebrał źle, ale twierdze, że bardziej powinni poświęcać czas na rozbudowę gry, a inne funkcje związane z użyciem pieniędzy (nie twierdze, że funkcje te są drogie jak ktoś zarabia na siebie) odstawić na 2 plan. Wiedząc, że admin musi zarabiać nie mam mu tego za złe, bo to nic złego, ale sądzę, że kupowanie pieniędzy przez MF jest lekką przesadą, ponieważ teraz wysłać SMS i jest sie praktycznie nie do pokonania.
    Przecież w każdej grze MMO masz funkcje za pieniądze, w chyba wszystkich te funkcje są bardzo mocno rozbudowane i dają dużo więcej korzyści graczom płacących. Tutaj bez MF można spokojnie grać - i się gra bardzo dobrze.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Mfo to jako jedna z nielicznych gier, gdzie można normalnie grać bez wydawania kasy. Grałem w wiele gier, a w niektórych jak nie wydasz 1000 zł miesięcznie to się nie liczysz. Popatrz na to z drugiej strony - ktoś kto nie wydaje pieniędzy może kupić mfy z targu i korzystać z funkcji za mf, chociaż fakt, że ograniczyli to ostatnio wprowadzając limit na kupno

  5. #5
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Gadanie. Jak nie potrafisz grać to możesz inwestować i inwestować ^_^

    Akurat system pay to win w mfo to fikcja (a przynajmniej dużo zależy od szczęścia i doboru ekwipunku na danego przeciwnika).

  6. #6
    Patar
    Konto usunięte
    Ja nie inwestuje gry moim zdaniem kupno pieniędzy za mf jest bez sensu potrafię grać bo 2 razy dobiłem do maks wtedy poziomu ale sprzedałem konto.

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Patar Zobacz post
    Ja nie inwestuje gry moim zdaniem kupno pieniędzy za mf jest bez sensu potrafię grać bo 2 razy dobiłem do maks wtedy poziomu ale sprzedałem konto.
    Czy to Ty jesteś autorem tematu?

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zapomniał się przelogować

  9. #9
    Patar
    Konto usunięte
    Pisze z konta brata jeśli to problem to mogę zmienić.

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Taki, że nie możesz korzystać z konta brata i łamiesz regulamin.
    Poza tym wątpliwe, żebyście obaj mieli nowiutkie konta

  11. #11
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Patar Zobacz post
    Ja nie inwestuje gry moim zdaniem kupno pieniędzy za mf jest bez sensu potrafię grać bo 2 razy dobiłem do maks wtedy poziomu ale sprzedałem konto.
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Czy to Ty jesteś autorem tematu?
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Zapomniał się przelogować
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Taki, że nie możesz korzystać z konta brata i łamiesz regulamin.
    Poza tym wątpliwe, żebyście obaj mieli nowiutkie konta
    Oj, jaka wpadka XD
    Chociaż jak znam adminów bana nie dadzą, panelu jeszcze ni ma ;-;

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2013
    Postów
    62
    Ban zbliża się wielkimi krokami

  13. #13
    Patahos
    Konto usunięte
    Ok jak korzystania z konta brata to przepraszam nie przelogowałem się ponieważ brat kazał mi szybko napisać. I moje konto nie jest nowe ma juz z 8 miechow

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2013
    Postów
    62
    Nas przepraszać nie musisz,prędzej admina..chociaż wątpię czy to cokolwiek da

  15. #15
    Patahos
    Konto usunięte
    Chciałbym przeprosić oficjalnie przyznaje się, że korzystałem z konta brata nie wiedziałem, że to jest zabronione. Przepraszam.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •