Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianą system igrzysk śmierci

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    34 72.34%
  • Nie

    13 27.66%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 48

Temat: Walka z sabotami na igrzyskach

  1. #1
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669

    Walka z sabotami na igrzyskach

    Otóż, poszedłem po raz pierwszy na igrzyska po ponad roku i widzę ze nadal są ustawione a w każdej walce są saboty. Mam dość nietypową propozycje która rozwiąże ten jakże ciągnący się problem. Proponuje miesiąc absencji od igrzysk dla osób które sabotują w walkach. Teraz każde igrzyska są ustawione więc jaki jest sens ich organizowania? Jestem ciekaw Waszej opinii

  2. #2
    Użytkownik Avatar Press
    Dołączył
    26-02-2013
    Postów
    127
    Nie wyjdzie.

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Ja bym chciał zobaczyć takie - każdy ma ten sam outfit, nicku nie widać, pisanie na walce jest zabronione, przez co każdy myśli sam.
    Dodatkowo można by ograniczyć niektóre zdolności na przeciwników - ożywianie i mikstura ożywienia, jak choćby poświęcenie, że nie działa.

  4. #4
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Ja bym chciał zobaczyć takie - każdy ma ten sam outfit, nicku nie widać, pisanie na walce jest zabronione, przez co każdy myśli sam.
    Dodatkowo można by ograniczyć niektóre zdolności na przeciwników - ożywianie i mikstura ożywienia, jak choćby poświęcenie, że nie działa.
    Proponowałem kiedyś coś podobnego, w sensie tryb incognito.

  5. #5
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    "To są igrzyska śmierci, a nie turniej tu mogą być saboty" -- Dlatego nic się z tym nie zrobi... (nie moje podejście)
    Też mnie to irytuje że ten puchar nic nie znaczy. Powinien być możliwy do zakupienia u mistrza areny za 1kk na to samo wyjdzie co wygranie igrzysk. Tylko mfy za wygraną trzeba usunąć. Skoro i tak admin myśli nad usunięciem prezentów ;/
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  6. #6
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Ja jestem zdania, że póki wygląda to tak jak teraz, to należy przestać je organizować do momentu wymyślenia jakiegoś lepszego rozwiązania. Moje podałem i moim zdaniem jest to wystarczająca kara za psucie rozgrywki.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Sic dobrze pisze, puchar nic nie wart i mfy powinny być usunięte za wygraną. Powinno losowo dobierać przeciwników, najpierw wszystkich w grupy 4 vs 4, 3 vs 3, aż zostaną dwie osoby. W ten sposób sabotować się nie będzie opłacało bo i tak nie wiadomo do jakiej walki trafi ten któremu pomagamy.

  8. #8
    Fatal
    Konto usunięte
    Ogólnie uważam, że saboty są fajne (dzięki nim można rozwalić nawet najsilniejszych, a chyba o to w tym wszystkim chodzi - nieprzewidywalność), ale to co się teraz dzieje to faktycznie przesada i trzeba coś z tym zrobić. Kary za sabotowanie to niezły pomysł, lecz przez to igrzyska mogą się stać zbyt przewidywalne - jakaś drużyna ogarnie szybko dobre eq i będzie prawie zawsze wygrywać. Moim zdaniem trzeba jakoś to ograniczyć (Antek zaproponował całkiem niezłą zdolność, ale to nie wystarczy - bo jak wbiją np. 2 saboty to już niewiele pomoże), tylko jak?

  9. #9
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Nawet jak 1 osoba sabotuje to masz 5 na 3.
    Była kiedyś propozycja blokowania ataków na swoich i leczenia przeciwników. Ale cóż nie przeszła, bo i tak zostają osoby które będą używać antidotum itp a walka 3;4 też do wyrównanych nie należy.
    Zrobić incognito walki + losowanie przeciwników i może będzie coś z tego.

    Nawet jak zrobi się klawisz "Wywal sabota" To nie zawsze będzie miał kto dołączyć.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 08-02-2015 o 21:59
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  10. #10
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    to sa iś smieci pierdo....... a nie turniej
    moja wygrana i subrosy byly normalne zostalismy w 2 i podzielilismy sie a tera z to jest pierdolone ustawianie sie pod saboty zamiast pod walki nie chodze na ten szajc to kur... kpina a nie zawody juz dawno poponowalem by byly walki 1 vs 1 gora 30 kolejek to nie lepiej pozwolic na pierd... saboty zastanowcie sie troche badz ogolnie zamknijcie projekt is

  11. #11
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Dodałem ankietę.

  12. #12
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Ja bym chciał zobaczyć takie - każdy ma ten sam outfit, nicku nie widać, pisanie na walce jest zabronione, przez co każdy myśli sam.
    Dodatkowo można by ograniczyć niektóre zdolności na przeciwników - ożywianie i mikstura ożywienia, jak choćby poświęcenie, że nie działa.
    Piruś głupi jak but, ale trzeba przyznać ze ten pomysł wygląda fajnie

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Ja bym chciał zobaczyć takie - każdy ma ten sam outfit, nicku nie widać, pisanie na walce jest zabronione, przez co każdy myśli sam.
    Dodatkowo można by ograniczyć niektóre zdolności na przeciwników - ożywianie i mikstura ożywienia, jak choćby poświęcenie, że nie działa.
    Podobnie myślałem, tylko trzeba by było wpuszczać na igrzyska dopiero od 65 bo ci poniżej będą psuli widowisko i osłabiać drużynę po której się znajdują. Albo zrobić oddzielny turniej w którym na starcie była by losowana twoja drużyna, a na końcu walka 2x2 i 1x1 by wyłonić zwycięzce. Jak widać pomysłów nie brakuje, trochę gorzej z ich wprowadzeniem. Jedno jest pewne, pod taką postacią igrzyska nie są zbyt rozsądne, a już na pewno nie miłe dla oka (a chyba chodzi o to by gracz z mniejszym lvl przyglądając się walkom motywował się by wbić poziom, i wziąć udział w igrzyskach, a w końcu je wygrać)

  14. #14
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Dodałem ankietę.
    Jakbyś mógł jeszcze dodać odpowiedź "Tak, ale w inny sposób". Tryb incognito byłby bardzo dobrym sposobem, bo ten z miesiącem kary niezbyt przypada mi do gustu. Mogłyby być problemy ze stworzeniem systemu rozpoznającego saboty.

  15. #15
    Ja bym chciał zobaczyć takie - każdy ma ten sam outfit, nicku nie widać, pisanie na walce jest zabronione, przez co każdy myśli sam.
    Dodatkowo można by ograniczyć niektóre zdolności na przeciwników - ożywianie i mikstura ożywienia, jak choćby poświęcenie, że nie działa.
    Zoorganizowne grupy nawet wtedy się ogarną poprzez ts/skype

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •