Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 17 z 17

Temat: Wymiana MF na kasę

  1. #16
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Mapy, dałem Wam tipa, z którego można skorzystać lub nie. Jak ktoś to zrobi, to tylko z korzyścią dla niego. Podobnie ostrzegałem wcześniej, że limit energii będzie droższy i można było jeszcze w ostatnim momencie skorzystać.
    Zmień nastawienie, bo nieuchronnie wracasz na stare tory. (To już możesz uznać za szantaż )
    ----------------------
    PS. Nie jest planowane całkowite zablokowanie aukcji MF.

  2. #17
    Jan Saryusz
    Konto usunięte
    "Kluzjusz, jeden z najbardziej znanych botaników początku XVII wieku, przeprowadzał badania, krzyżując różne odmiany tulipanów. Pewnego dnia przedmiot jego badań wykradziono z ogrodów uniwersyteckich. Niedługo potem holenderskie tulipany zostały zaatakowane przez wirusa pstrości tulipana (TBV)."

    Więc by pojawił się kryzys potrzebna jest chora jednostka - tylko ja tu widzę analogię? Szach, Panie Tulipan.

    Jednocześnie jakikolwiek limit też jest przykry. Jeśli mnie stać i chcę mieć te punkty to nikogo nie powinno obchodzić dlaczego kupuję po 50k/szt. Było tak przecież i przy Eliar - ceny wariują bo ludzie chcą nabić poziom 65 co stanowi przeważnie 12-13 poziomów od tego z czym wyszli z Eliar. Jeśli NPC powstanie to cena powinna być stała dla każdego gracza, bez względu na to czy ma on 20 czy 50 poziom.

    Inną opcją, dodatkowo odciągającą pieniądz z gry jest NPC, który skupuje punkty po 45k a odsprzedaje po 50k. Sprawi to jednak, że każdy mający na postaci bankowej gotówkę może zgarnąć w jednej chwili cały ich zapas a kiedy wiszą one na targu każdy jest w stanie coś dla siebie ugryźć, chociażby przez limit 5 licytacji co jest często jedyną przeszkodą.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •