Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Bossy grupowe

  1. #1
    Coni
    Konto usunięte

    Bossy grupowe

    Czy to prawda, że bossa grupowego (np. Brunatny tygrys) zalicza tylko temu co zabił go (ostatni cios) a nie całej drużynie?

  2. #2
    ByQ-W1
    Konto usunięte
    tak to prawda.

  3. #3
    Coni
    Konto usunięte
    Ale to jest bezsensu, powinni to zmienić, chyba, że nagroda za ten quest jest jakaś wyśmienita, bo inaczej to nie warto.

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    to zabijacie tego tygrysa sami, a zawsze dostaniecie zaliczenie zabicia. Gdyby w teamie wszyscy dostawali zaliczenie to cały team mógłby zaliczyć to zadanie w 1 dzień. To że można atakować potwory w teamie nie oznacza, że zawsze trzeba - po prostu team może to zrobić na niższym poziomie.
    A i chyba zawsze opłaca się robić questy - choćby dla samego faktu zaliczenia.

  5. #5
    ByQ-W1
    Konto usunięte
    z questa dostaniesz siekierę, ten quest moim zdaniem jest trochę za wcześnie, bo Tygrysy są mocne dla 20 lvla ;p.

  6. #6
    Coni
    Konto usunięte
    Samemu raczej się nie da ubić na 20lvl nawet ;P Może gdy będzie limit do 30 to się ubije ;> Albo z buga i hit za 25k

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Wynika więc z tego, że jest za mocny - czekam m.in. na takie uwagi dotyczące trudności.

  8. #8
    Coni
    Konto usunięte
    Tak przy okazji właśnie ubiłem rapsa i wyleciały tylko regi, to dziwne, bo niektórym po 2 itemki, bardzo dobre na 20lvl. Później nie mam prawdopodobnie możliwości je kupić (chodzi mi o testy, bo normalnie na pewno ktoś by potem wystawił na aukcji), co jest dużym osłabieniem w walkach PvP, powinien być chociaż 1 pewny itemik jak drop ;P

  9. #9
    ByQ-W1
    Konto usunięte
    Królewski Goblin też jest zdecydowanie za mocny , obniża szybkość itp. Raczej limitu nie będzie, bo nie planują dać dalszej fabuły a szkoda.

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Coni-W1 Zobacz post
    Tak przy okazji właśnie ubiłem rapsa i wyleciały tylko regi, to dziwne, bo niektórym po 2 itemki, bardzo dobre na 20lvl. Później nie mam prawdopodobnie możliwości je kupić (chodzi mi o testy, bo normalnie na pewno ktoś by potem wystawił na aukcji), co jest dużym osłabieniem w walkach PvP, powinien być chociaż 1 pewny itemik jak drop ;P
    testy mają swoje ograniczenia, w normalnej grze to trochę inaczej będzie funkcjonowało, a dla samych testów nie będziemy tego zmieniać.

  11. #11
    RoLLeR-W1
    Konto usunięte
    odbiegajac troche od tygrysow, umiejetnosc klatwa jest zdecydowanie za mocna ;p obnizenie chociazby ze 50% wartosci uleczenia zadaje obrazenia ;p
    bo szkielety, albo krol goblinow to niezłe koksy ;p
    u brunatnych tygrysow, najtrudniejsza jest ta ich mobilizacja do przejscia ;p poza tym nie jest zle

  12. #12
    ByQ-W1
    Konto usunięte
    Obniżyć te spowalnianie goblna, klątwę szkieletów i zmniejszyć mobilizacje tygrysów i powinno być git.

  13. #13
    Szajstol
    Konto usunięte
    hmmm a jak sie bije Goblina to trzeba zabic najpierw 100 zwyklych to czy to tez sie zalicz jezeli je bijesz bez energii?

  14. #14
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Nie.
    Musisz zabić 100 zwykłych, ale z energią.
    bez energi nie zalicza.

  15. #15
    Szajstol
    Konto usunięte
    a gdzie plazma energetyczna?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •