Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 50

Temat: Cos dla kolekcjonerów :)

  1. #1
    El Fortuno
    Konto usunięte

    Cos dla kolekcjonerów :)

    https://imageshack.us/photo/my-images/838/rapss1.jpg/

    Może przyjrzycie się temu pomysłowi można by wprowadzić karty fabularne nie pomagały by w walce lecz opisywały bossy zamki idt wypadały by z zwykłych potworów i w różnych lokalizacjach na przykład w lokalizacjach 1 upka czyli do 20 lv co było wypadały by karty : raps , wywerna , goblin królewski , nimfa , tygrys brunatny, niebieska galaretka , karta miasta eternia podam parę propozycji kart i ich opisów w dalszych lokalizacjach moglibyśmy umieścić karty innych bosów np banitów , karty jednostek np kupiec Marek lub postać gerwazy karty można by umieścić w zakładce fabuła i tam by je się kolekcjonowało co wy na to ?

  2. #2
    El Fortuno
    Konto usunięte
    https://imageshack.us/photo/my-image...galaretka.jpg/ propozycje wiadomo że trzeba to dopracować

  3. #3
    Używaj opcji "Edytuj"

    A co do kart to nawet fajny pomysł , taki mały dodatek zawsze się przyda.
    jestem za

  4. #4
    Crawler
    Konto usunięte
    Podoba mi się pomysł, kolekcjonerzy z pewnością by się znaleźli.

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Mi się wszystko od dziś podoba!

  6. #6
    Coni
    Konto usunięte
    Dobry pomysł, masz + ode mnie.
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 25-05-2011 o 16:22

  7. #7
    El Fortuno
    Konto usunięte
    nie musi to sie nazywać karty fabularne ja mogę stworzyć opis do każdej karty jeżeli pomysł się spodoba moim zdaniem urozmaiciło by gre pamiętam jak final fantasy VIII zbierałem karty :P

  8. #8
    Dantez
    Konto usunięte
    Wg. mnie pomysł bardzo dobry, przydadzą się takie przedmioty kolekcjonerskie. Dostajesz plusa ;d

  9. #9
    Finder
    Konto usunięte
    Jestem za, można by pogrupować te medale i za zebranie kart z określonej grupy dostawałoby się coś w stylu "karty specjalnej", na pewno urozmaiciło by to grę.

  10. #10
    Lisz
    Konto usunięte
    Interesujące, nadzwyczajne.
    Takie pomysły cenię najbardziej.

  11. #11
    musaraj
    Konto usunięte
    ciekawe bardzo, ale bedzie to dropić zawsze, czy tez czasmi.Do tego nie artefakt, a unikat wygląda jak dla mnie lepiej.

    btw. Co to karta babularna??

  12. #12
    Finder
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    ciekawe bardzo, ale bedzie to dropić zawsze, czy tez czasmi.Do tego nie artefakt, a unikat wygląda jak dla mnie lepiej.

    btw. Co to karta babularna??
    Nie babularna tylko fabularna, a odnośnie tych kart jest cały temat.

  13. #13
    Coni
    Konto usunięte
    raps , wywerna , goblin królewski , nimfa , tygrys brunatny, niebieska galaretka , karta miasta eternia
    Przydałyby się też karty potworków zwykłych jak i unikatowych, typu plazma

    Btw tutaj podobna propozycja https://forum.mfo3.pl/showt...php?1788-Karty

  14. #14
    Sunflora
    Konto usunięte
    Propozycja podoba mi się
    Była by jakaś rywalizacja w grze do zbierania kart ... ach te czasy Dragon ball

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Mogło by być tak, że z baaaaaaardzo małym prawdopodobieństwem możemy wydropić kartę z danego potwora.
    Karty fabularne do dropnięcia w bossach, albo jakoś inaczej.
    Pomysł nie jest zły, a gdyby jakaś karcianka do tego powstała to w ogóle by było fajne.
    Nie mniej jednak to pomysł do dopracowania/realizacji, gdy już główne funkcjonalności gry będą gotowe.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •