Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Tak po krótce.

  1. #1
    ByQ-W1
    Konto usunięte

    Tak po krótce.

    Jak już gram to będziecie chociaż mieli z tego powodu opinie i wykryte blędy .

    Więc tak:
    - pierwsze to, że w eterni powinny być miks lv2, ponieważ jeśli ktoś straci wcześniej to nie logiczne jest zabicie rapsa itp , taka informacja ;d.
    - drenaż atakuje po 1.3k w zależności od hp i to chyba nie jest normalne lub nie powinien być tak ogólnie dostepny i tani
    - buława gniewu zadaję obrażenia 30k kiedy atakujący ma 1hp, dobra opcja że zwiększają się obrażenia z mniejszaniem hp atakującego, no ale nie aż tak


    Ps. Odblokujcie Langerburga to poszukam czegoś nowego :******

  2. #2
    VaanDee
    Konto usunięte
    Po 1. Ponoć miks lv2 wypadają z węży w dolinie szumiących drzew (chociaż mi jakoś nie wypadają)
    Po 2. W walkach PvP drenaż zadaje obrażenia w wysokości 25% HP przeciwnika.
    Po 3. To błąd.

  3. #3
    ByQ-W1
    Konto usunięte
    Mi też nie wypadły. Co do drugiego , chyba zbyt łatwe ułatwienie będzie z bossami .

  4. #4
    VaanDee
    Konto usunięte
    Tez nie do końca łatwe, bo drenażu można użyć tylko 3 razy.

  5. #5
    ByQ-W1
    Konto usunięte
    No tak, ale jesli maz już 1k hp to 3k hp potwora już zabiłeś, zostaje druga połowa którą wykończysz atakami + mixy.

    Według mnie lepszą opcją byłoby ustalenie, że Drenaż atakuje tyle ile masz hp, lecz odejmuje połowę twojego.
    Ostatnio edytowane przez ByQ-W1 ; 23-02-2011 o 15:32

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,755
    1) Można zdobyć z wężów - ok 3% szansy
    2) drenaż będzie jeszcze modyfikowany - inne zachowanie na bossie
    3) to błąd, który dzis będzie usunięty

  7. #7
    ByQ-W1
    Konto usunięte
    a mojego ps nie skomentowaliście -.-. Wiecie jak odpalicie więcej to więcej będzie wiadomo , nie żebym ja coś przekonywał nie haha

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •