Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 77

Temat: Devos Opinie

  1. #16
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Dakard Zobacz post
    Jaszczur za dużo zdolnościami rzuca. Na 3 próby tylko raz się udało go pokonać
    Jaszczura trzeba się nauczyć bić.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Wszystko zależy od tego jak furia wejdzie. Często wchodzi u wszystkich i wtedy po walce, bo długo trwa ta furia. A że może użyć 3 furii na walkę to 2 czeki nie starczą aby uniknąć jej

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2012
    Postów
    28
    Jeżeli chodzi o opinie to się wstrzymam ale póki co myślę, że będzie ok. Natomiast coś słyszałem, że mają być zmiany w depozycie. Póki co takowych nie zaobserwowałem.

  4. #19

  5. #20
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Devos jest tak złe że aż oczy i palce bolą... Kompletnie nie warte 2,5 roku czekania.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Wyszło miasto i narzekają, a grać i tak będą... a może boli Cię to, że nie będziesz 1 w doświadczeniu i znowu będziesz randomem?

  7. #22
    Devos jest ok. Ale teraz twórcy mogą tą grę popsuć, tak że aż upadnie. Robiąc tak wielka aktualizację (ogólnie wszystko co z Devos jest związane to jest duże) że aby ''zaspokoić'' głód graczy, będą musieli zrobić to samo lub więcej z Nordią. I tak z kolejnym miastem.

  8. #23
    Houqe
    Konto usunięte
    Kowal i Jubiler = kasacja = gra ożyje totalnie.

    Ale nie przekona

  9. #24
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Czitosik Zobacz post
    Wyszło miasto i narzekają, a grać i tak będą... a może boli Cię to, że nie będziesz 1 w doświadczeniu i znowu będziesz randomem?
    Mnie to cieszy że nie będą do mnie pisać, bo już nie będę pierwsza w dośw. A to że miasto mi się nie podoba to moja subiektywna opinia. Tak bardzo gram w devos że poszłam na rozbójników, bo mnie mdli po prawie 5 lev bicia tego samego potwora w tej samej grupie... Póki co devos nie ma dla mnie nic ciekawego do zaoferowania. Ani bieganie po mapkach ani za świetlikami to nie jest moje hobby. A minibossy znudziły mi się kilka lat temu. Nie ma z kim popisać, bo każdego interesują tylko questy. Dla mnie zmiana na minus. Ale pewnie za miesiąc wszystko wróci w końcu do normy.

    I dalej nie ma panelu GM, a który czekam... SZKODA
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 22-01-2015 o 18:17
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Narzekacie że jaszczur jest za silny, ludzie nawet nie macie wszyscy 60lv żeby się wypowiadać na temat mini bossów aktualnie

  11. #26
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    M Nie ma z kim popisać, bo każdego interesują tylko questy. Dla mnie zmiana na minus. Ale pewnie za miesiąc wszystko wróci w końcu do normy.
    I dalej nie ma panelu GM, a który czekam... SZKODA
    A czy na profilu nie pisałaś że nie obchodzi cię nic i nie chcesz z nikim pisać?
    A czemu tak bardzo chcesz ten panel?

  12. #27
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    A czy na profilu nie pisałaś że nie obchodzi cię nic i nie chcesz z nikim pisać?
    A czemu tak bardzo chcesz ten panel?
    Ci z którymi chce pisać wiedzą że mogą. Jest wąska grupa osób od których wiadomość na czacie jest naprawdę miło widziana.
    Niestety niektórzy gracze nie rozumieją słowa "NIE" i dochodzi czasem do dość nieprzyjemnych zdarzeń + Żal pracy osób które się produkują w "multikontach i oszustach" i cała ich robota idzie na nic.
    Może będzie lepiej jak przejdę dalej z devos na razie nic nie wskazuje na to. Trudno zadowolić kogoś po 2,5 roku czekania.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Teraz już wiesz, że nie warto czekac . Kiedy kasujesz konto?

  14. #29
    Użytkownik Avatar HunterKiller
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    43
    Devos takie fajne, jak można hejcić taką sweetaśną giereczke!

  15. #30
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Czitosik Zobacz post
    Teraz już wiesz, że nie warto czekac . Kiedy kasujesz konto?
    Jak ci z którymi lubie pisać też skasują konto.. Pewnie będzie to niedługo jak tak dalej pójdzie.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •