Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Nie umiem się ruszyć - prośba do administracji o pomoc

  1. #1

    Ważne Nie umiem się ruszyć - prośba do administracji o pomoc

    Nie wiem jakim cudem, ale w Nawiedzonym cmentarzysku utknąłem na polu (0,36).
    Proszę kogoś z administracji, aby wszedł na moją postać i przesunęła postać gdzieś obok, skąd będę mógł już się poruszać (chodzi mi o postać Gerard z Rivii).
    Z góry dziękuję

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Spróbuj się wylogować, wyczyścić pamięć podręczną/cookie i CTRL+F5. Być może pomoże, jeśli nie, to czekaj bardzo cierpliwie na admina.

  3. #3
    tak błąd tam występuje, jedynie pomaga zabicie przez kogoś

  4. #4
    Skoro tak to cóż, ktoś mnie musi zbójkować, ale w takim razie niech ktoś tamtą dziurę załata, aby inni w nią nie wpadali

    MapY, sprawdzałem i co więcej wchodziłem na grę z 3 przeglądarek i na 2 kompach

  5. #5
    Ups. Nie pomyślałem, aby Ci napisać, że Tomiego ma dzisiaj nie być. xD (choć pewnie wejdzie późno w nocy)

    Ogólnie ja w tamtym miejscu mam kolizję. Nie wiem jak tam wlazłeś, ale IMO powinno zostać dodane usprawnienie w grze, że jeśli już znaleźliśmy się na kolizji to powinniśmy mieć możliwość przejścia na okoliczne pole bez kolizji. (ew. jakieś tp do miasta lub opcja/komenda na chacie: /killme)

  6. #6
    Temat do zamknięcia, Najlepszy mnie zbójkował i wyciągnął z tej dziury

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    No nic, błąd jak nic, dobrze że mnie ktoś uratował. Najlepiej tam nie wchodzić bo nie wiadomo kiedy admin będzie.

  8. #8
    ja również nie mogłem oprzeć się pokusie...

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    No to teraz siedźcie i czekajcie. Nie radzę innym sprawdzać tego błędu jeśli nie chce się zablokować

  10. #10
    Można wejść na to pole poruszając postacią za pomocą strzałek, wyznaczając trasę - klikając w to pole unikniemy wpadnięcia w sidła.
    A tym czasem również tak utkwiłem (pomimo ostrzeżeń) :P Na szczęście nie śpieszy mi się.
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 18-01-2015 o 03:15

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    poprawiłem

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    brawo Tomuś świetna robota

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •