Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 77

Temat: Jesteśmy oszukani

  1. #61
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post

    Ile zajęło zbudowanie Arkadii w MFO2?
    OK 40 Miesiecy calej gry obu kontynentów

    System newsów 20.08.2006, 14:16:52 pierwszy wpis w aktualnościach

    Aktualizacja 2010 24.01.2010, 18:24:49 Ostatnie miasto

    Wiadomo coś szybciej juz tam było ale to nadal ok 40 miechow
    Ostatnio edytowane przez Nocny Lowca ; 20-01-2015 o 21:08

  2. #62
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Nocny, poprawna polszczyzna źródłem sukcesu, w życiu prywatnym i zawodowym ^^
    KONTYNENTÓW!

  3. #63
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Większość gier przeglądarkowych ma prostą mechanikę, która właściwie nie wymaga aktualizacji (OGame, Plemiona, etc).
    Wróciłem do Ogame po 5 latach przerwy i ta gra została przerobiona na maszynkę do produkowania kasy... Ciężko to nazwać grą, bo początek na nowym uni to jest gra na banknoty a nie na umiejętności i poświęcony czas. A każda kolejna aktualizacja to coraz większe dno.

  4. #64
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    Serio, porównanie gry przeglądarkowej do gry pudełkowej?
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Dlaczego nie? Obie oferują rozrywkę.
    Dlatego że kupując pudełkową wersje nie nabywasz w postaci FTP tylko "pełną wersje" chciał byś grać, o ile jesteś freakiem, w donkey konga na wiiu kupując go za 200zł grając w 5 planszy na 24h? Bądź czekając ileś tam czasu na upka kolejnych poziomów/patrząc pod względem MFO, Oczywiście, każdy kto śledzi w jakikolwiek sposób postępy współczesnych gier, wie że Japończycy już w gry pudełkowe dokładają jakieś pierdoły z ftp wystarczy spojrzeć na temco twórców ninja gaiden.
    Czy Darksiders od THQ w drugiej części, tak w zasadzie każdy dodatek do gry który kupujemy jest dodatkiem (upkiem), ale kuffffffa już się tak zczambiłem że nie wiem co chciałem dalej napisać, ale w każdym razie **j wiesz tak w skrócie, a i jak bym miał porównywać modów do postaci z gier to byli byście blobem z "boy and his blob" z nesa.
    Ostatnio edytowane przez Ziarrno ; 21-01-2015 o 00:03 Powód: pegi 18

  5. #65
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    Wróciłem do Ogame po 5 latach przerwy i ta gra została przerobiona na maszynkę do produkowania kasy... Ciężko to nazwać grą, bo początek na nowym uni to jest gra na banknoty a nie na umiejętności i poświęcony czas. A każda kolejna aktualizacja to coraz większe dno.
    Gameforge chce zarobić, to logiczne :] Wyobraź sobie, że w tej firmie CoMa (osoba zarządzająca obsługą gier w danym kraju/grze) dostaje 3 tysiące euro miesięcznie. Skądś na to kasa musi być
    Kiedyś w to grałem namiętnie, byłem też GO i powiem Ci, że bez wrzucania w to kasy też da się dużo osiągnąć. Niestety Ogame to gra wymagająca dużego poświęcenia czasu. Jeśli go nie masz lub chcesz szybko coś osiągnąć, to wtedy zasilasz komuś konto :>

  6. #66
    aden
    Konto usunięte
    Wróćmy do tego że tematem jest obwinianie adminów i czekanie na devos xD

  7. #67
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał ADIHC1
    Ile zajęło zbudowanie Arkadii w MFO2?
    A ile czasu zajmuje przejście tych 85 mapek w Arkadii a ile zajmie przejście upka Devos?

  8. #68
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    A ile czasu zajmuje przejście tych 85 mapek w Arkadii a ile zajmie przejście upka Devos?
    Jeśli by wziąć pod uwagę samo zaliczanie fabuły to devos zajmie dużo więcej czasu.

  9. #69
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Nie chcę chwalić dnia przed zachodem, ale dziś nie jest niedziela...

  10. #70
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Twoje komentarze wreszcie sie zmienią?

  11. #71
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2014
    Postów
    17
    to cud! Nareszcie Devos wprowadzaja xD

  12. #72
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Ja w listopadzie obstawiałem początek lutego 2015 :P a tutaj takie zaskoczenie

  13. #73
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Mam nadzieję że nie zablokuje mnie bo jestem przy handlarzu.

  14. #74
    Wróciłem do Ogame po 5 latach przerwy i ta gra została przerobiona na maszynkę do produkowania kasy... Ciężko to nazwać grą, bo początek na nowym uni to jest gra na banknoty a nie na umiejętności i poświęcony czas. A każda kolejna aktualizacja to coraz większe dno.
    Widziałeś co się działo na pierwszym nowym uniwersum po wprowadzeniu surowców za antymaterię? ;)

    Pierwsza 10. wydała przynajmniej po 1000 złotych. By znaleźć się w pierwszej 100. rankingu trzeba było wydać przynajmniej paręset złotych (im wyżej, tym więcej). To wszystko w ciągu paru pierwszych dni. Potem już nie obserwowałem co się tam dzieje.

    Na szczęście MFO nie ma tak agresywnego modelu f2p ;)

  15. #75
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Devos jest piękne.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •