Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Program partnerski

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651

    Pytanie Program partnerski

    [kiedy] będą bannery, buttony, userbary, linki, kody bbcode/html gotowe ?
    MFy przydzielaną są za każdą postać na koncie, która osiągnie określony poziom, czy tylko jeden z najwyższym poziomem? MFy znikną gdy postać/konto zostanie usunięte/zbanowane itp?
    Odpowiedź na te pytania na pewno można umieścić w zakładce PP.

  2. #2
    Zubba
    Konto usunięte
    I ja jeszcze się spytam, bo nie rozumiem.
    Jak patrzyłam jak to wygląda, jak ktoś wejdzie w twojego linka. A w sumie nic tam innego nie ma. Niczego: polecono ci grę, czy coś tylko do strony głównej - logowania. To będzie działać jak z tej strony się kliknie "rejestracja"?

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,755
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    [kiedy] będą bannery, buttony, userbary, linki, kody bbcode/html gotowe ?
    MFy przydzielaną są za każdą postać na koncie, która osiągnie określony poziom, czy tylko jeden z najwyższym poziomem? MFy znikną gdy postać/konto zostanie usunięte/zbanowane itp?
    Odpowiedź na te pytania na pewno można umieścić w zakładce PP.
    Tylko najwyższy poziom na danym koncie, mfy raz przydzielone nie znikają. Bannery itp. będą - na razie podstawowa funkcjonalność.
    Opisy też jeszcze doprecyzujemy.

  4. #4
    Jak patrzyłam jak to wygląda, jak ktoś wejdzie w twojego linka. A w sumie nic tam innego nie ma. Niczego: polecono ci grę, czy coś tylko do strony głównej - logowania. To będzie działać jak z tej strony się kliknie "rejestracja"?
    Również wydaje mi się, że polecony gracz powinien trafiać na dedykowaną temu stronę, a nie bezpośrednio na stronę główną gry. Przede wszystkim powinien być tam formularz rejestracji, nie logowania.

    Widzę też Facebook'owe Lubię to! - planowana jest rejestracja poprzez Facebook Connect? Wtedy pewnie można by pokazywać zalogowanym do FB osobom, czy ktoś z ich znajomych już gra i w ten sposób dodatkowo zachęcać do rejestracji.

    Sam program partnerski jest bardzo dobry.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2011
    Postów
    25
    Jest możliwość zobaczenia ile osób zarejestrowało się z mojego linku? I jakie mają nicki w grze? A jak nie ma to czy będzie taka opcja?

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,755
    Cytat Napisał Drugs Zobacz post
    Jest możliwość zobaczenia ile osób zarejestrowało się z mojego linku? I jakie mają nicki w grze? A jak nie ma to czy będzie taka opcja?
    Ile osób się zarejestrowało możesz sprawdzić w zakładce poświęconej programowi partnerskiemu. Szczegółowy spis graczy jest chyba zbędny - poza tym nazwa użytkownika (login) nie powinien być nikomu znany.

    Cytat Napisał ADIHC1
    Również wydaje mi się, że polecony gracz powinien trafiać na dedykowaną temu stronę, a nie bezpośrednio na stronę główną gry. Przede wszystkim powinien być tam formularz rejestracji, nie logowania.

    Widzę też Facebook'owe Lubię to! - planowana jest rejestracja poprzez Facebook Connect? Wtedy pewnie można by pokazywać zalogowanym do FB osobom, czy ktoś z ich znajomych już gra i w ten sposób dodatkowo zachęcać do rejestracji.
    Na razie oderwaliśmy się jedynie na chwilę od innych rzeczy, aby to wprowadzić. Pociągniemy dalej temat, gdy uporamy się z innymi rzeczami.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Ja się tylko obawiam że gracze zaczną tworzyć multi konta aby dostać free pkt mf.
    Bo panelu GM jeszcze nie ma, więc na pewno wiele osób z tego skorzysta.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    Ja się tylko obawiam że gracze zaczną tworzyć multi konta aby dostać free pkt mf.
    Bo panelu GM jeszcze nie ma, więc na pewno wiele osób z tego skorzysta.
    Też się tego obawiałem, ale ryzyko multikonta i dość wysoki Lv - 20 - ok. 2 tygodnie jest ryzykowna. Ja bym ten limit zwiększył nawet do 25 Lv i później co 5 Lv dawał po 5 MF. Praktycznie zarobki te same, ale oszustwo znacznie utrudnione.

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,755
    Powiązania po ref_id to kolejny sposób na wyszukiwanie multikont

  10. #10
    Oj tam, oj tam. To zmartwienie Jacka/Tomiego, że stracą w ten sposób część dochodów. Choć zakładam, że skala zjawiska będzie na tyle mała (poza tym, ten, kto będzie się w ten sposób męczył, i tak pewnie nie kupiłby pkt, gdyby potrzebował - także strata z tego żadna), że nie zmieni to priorytetu prac nad panelem GM.

    Nie wiem jak wam, dla 10 pkt MF nie chciałoby mi się rejestrować postaci i bić na niej 20 poziomu. Wątpię, żeby ktoś się zaparł na tyle, żeby naprawdę sporo na tym "zarobić".

    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Powiązania po ref_id to kolejny sposób na wyszukiwanie multikont ;)
    Sprytne. Ban nakładany w momencie nabicia 19 poziomu :D

  11. #11
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    No nie przesadzajcie.

    20lv można wbić w tydzień.
    1-10lv to 2 dni
    (można nawet w 1 dzień, jak cię koledzy od 5lv będą brali na smoka)
    Można też na 5lv pójść do zagrody na 3x tygrysy i bić z kolegą w drużynie.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  12. #12
    Wbicie 20lv levela przy pomocy 3x 30lv to 3dni.

    Sam grając 1 dzień wbiłem ponad 10lv. Na 100ruchach. Nie robiąc optymalnie wszystkiego.
    Tutaj bazuje się na dość wysokim expie za bossy odnawialne.
    Mamy smoka/Wyvke/Tygrysa/Goblina.
    W 3 dni zrobimy mając full team
    10x smok(duo) (10000expa)
    2x smok solo 4k
    9x goblin (4500expa)
    1x 1000xp
    11x tygrys (9000expa)
    1x tygrys solo (1500xp)
    12x Wyvka (12500expa)
    W drugim dniu dojdzie jeszcze 8x kobra (10000expa)

    Za bossy
    Nimfa 1000xp
    Raps 1400xp
    Ważka 2k

    To tak ładnie wychodzi.
    Dziennie będzie się miało jeszcze jakoś dodatkowo 100 wolnych punktów to od 2dnia to tygrysy 3x ew. 2x
    To wychodzi

  13. #13
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @up
    tygrys 11 razy, goblin 9 razy?
    Ee sorry ale to chyba nie możliwe w 3 dni.
    Przecież na goblina potrzeba 100 pkt energi.
    Na tygrysa około 35 pkt.
    Nie ma szans.
    Trochę zaszalałeś przy tych obliczeniach.


    @topic
    Może by dodać nick (nie login) i lv zarejestrowanego gracza?
    Żeby było wiadomo czy ta osoba gra, czy wbija lvle.
    Ostatnio edytowane przez Chaos ; 25-05-2011 o 19:55
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  14. #14
    Napisałem dla składu 4 osobowego.
    w 3 dni

    Czyli każdy wykona 3(3dni)razy z tym kimś we dwójke tego bossa.
    Razy 4 bo są 4 osoby ktore tego bossa maja

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Powiązania po ref_id to kolejny sposób na wyszukiwanie multikont
    Może nie mów o tym tak głośno ;p

    Co do dokładniejszych statystyk, to mogą być podane nicki postaci z najwyższym Lv lub ID konta, poziom postaci i ilość zyskanych MFów.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •