Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 43 z 43

Temat: Przesada

  1. #31
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    niedługo będą zmiany ; ) na lepsze ^^ może nawet nowa zdolność dla maga .

  2. #32
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Mam nadzieję, że ceny miksów spadną. Jak tak dalej pójdzie to w walkach z potworami cały czas będę używał many lv1. Dajmy na to, że akurat chodzę sobie po moście i zaatakuje mnie 2*skrzat. Otrzymam 90G. Jeżeli używałbym miksów many lvl2, to dajmy, że na jedną taką walkę zużyję 1miks many lv2 i 1miks życia lv1 - zysk 20G.
    Czyli teoretycznie na 100 walkach zarobię 2000G. Co 200 walk najlepiej trzeba udać się do kowala, a ten za naprawę eq może wziąć te 1,5k. Czyli mój zysk wynosi na 200 walk ok.2,5k. Troszkę słabo :/. Woj zarobi więcej, bo nie musi wydawać tyle na miksy many (nie mówię tu o żadnej dyskryminacji )

  3. #33
    Shinra
    Konto usunięte
    Administracja będzie się pewnie dziwić dlaczego magowie teraz narzekają że są za słabi... żeby grać magiem od zawsze trzeba było mieć/wydawać więcej kasy na ekwipunek, zdolności, mikstury. A administracja pogarsza jedyne atuty gry magiem... leczenie zdolność 2lvl które od zawsze było gorsze od leczenia 1lvl 5*(może na 4* są jakieś lepsze efekty nie wbiłem bo zbrakło 10k AP, leczenie 2lvl na 5* powinno dawać około 2k przeszło nawet)... zdolność odbicie jest bardzo przydatna dla magów i ograniczyli celność tego, każdy normalny mag nie daje dużo w szczęście(minimalne wartości) by móc grać dalej więc wiadomo że ten plus z szczęścią na trafianie z zdolności się nie powiększy natomiast wojownicy mogą dawać dużo w szczęście bo dzięki niemu mają krytyczne ciosy a przy magu to marnotrawstwo pkt statystyk, więc to jest cios poniżej pasa żeby główny atut gry magiem w taki sposób osłabiać.

  4. #34
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Ja wam powiem że leczenie 2* będzie ulepszone,
    Ale w zamian miksy hp zostaną lekko osłabione.
    Niewiem czy mogę o tym pisać, więc narazie nie podam dokładnych wartości.
    Mogę wam tylko powiedzieć że dużo się zmieni.
    Leczenia, miksy, jak i EQ.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #35
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Po co osłabić miksy hp? Mam hp ułożone pod miksy ;/

    Jestem za wzmocnieniem leczenia 2 ale uważam, że osłabienie miksów hp nie jest dobrym pomysłem

  6. #36
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Dużo ulegnie zmianie poczekajcie jeszcze trochę . Jak dla mnie temat do zamknięcia .

  7. #37
    Mixy lv 2 800hp
    lv 3 1300hp

    many lv 2 140many
    lv 3 200many

    koszt 2** czaru 20many
    I chyba podniosą ilośc slotów w każdej różdżce o 1

    Zmniejszony koszt leczenia 2
    Leczenie 1 leczy max 770hp? (nie więcej niż 800)
    Leczenie 2 daje lekko większy heal


    Mniej więcej chyba tak to było

  8. #38
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Master a ty skąd masz te dane?
    Masz dostęp do testów?
    Btw. Hp lv3 leczy chyba 1200, ale nie jestem pewien.
    Leczenie 2** około 1k hp?
    Czary maga 2* 18mp
    2** 20mp.

    Najlepsze zmiany będą w eq hehe.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #39
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    hp lvl 3 1300 chaos ; )

  10. #40
    Pamiętam.
    Pisałem jakiś czas temu nawet na shoutboxie je.
    Od razu po rozpoczęciu testów.

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    ja nie wiem jednej rzeczy... moze to moj styl gry, no ale ja porpostu nie rozumiem czemu tak sie rzucacie o to odbicie..., mi sie go nie oplaca nawet brac, bo mam wieksze hity niz woj namnie..., co wy pierodlicie ze mag jest slabszy..., jak sie rozmyslnie rozklada satystyki i ma odpowiednie eq, to kazda postac jest dobra..., jak mozna marudzic na ceny potwo... to juz przegeicie chyba, nie rozumiem was ludzie, poprsotu nie marudzcie a grajcie, nikt nie obiecywal ze ta gra bedzie latwa. Balans jest zachowany, i po zmianach tez bedzie wiec skonczcie narzekac, bo jak nie jedni to drudzy "mag/woj jest lepszy". Poprostu zrobcie tak zebyscie to wy bili lepsi

  12. #42
    Mi największy hit wojo walnął za 800hp z kryta z pocisku.
    A zwykle biją 400-500.
    Więc też nie mam na co narzekać.

  13. #43
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Wkrótce zmiany.... Nie ma co dalej ciągnąć tego tematu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •