Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 43

Temat: Przesada

  1. #16
    Dantez
    Konto usunięte
    Przecież profesja maga nie jest aż tak słaba... wartości ataku maga są bardzo dobre.. wojowi zdarzają sie krytyczne uderzenia, za to chybia a mag nie...

  2. #17
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    ps. Mag chybia ładując manę
    ps2 Gdy woj ubierze piórko+okulary i walczy z magiem który używa banickich butów, to nie chybia.


    Btw. Gram magiem i wcale nie wydaje mi się gorszy od woja,
    tylko przydałaby się jakaś nowa różdżka dla maga.
    Ja od 2 tyg próbuję wydropić gryfią.
    No i dla tego mag wydaje się być słaby, bo spiczast różdżka w porównaniu z
    unikatową bronią woja nie ma szans.
    Ostatnio edytowane przez Chaos ; 24-05-2011 o 14:10
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #18
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Jedno ale... odbicie nie powinno chybiac, tyle w tym temacie.

  4. #19
    Dantez
    Konto usunięte
    Tu się z tobą zgadzam Chaos. W obieg powinno pójść więcej gryfich różdżek ;] (jednak nie za dużo bo cena by gwałtownie spadła). Mała ilość unikatowych broni dla maga prowadzi do zażaleń typu "Woj jest lepszy od maga to nie fair..."

  5. #20
    Gal Anonim
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Suzu Kitamura Zobacz post
    Jedno ale... odbicie nie powinno chybiac, tyle w tym temacie.
    I do tego dążę... przecież jest to żadkie i mało osób to ma a wyrównuje walke bez gryfiej...

  6. #21
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    tak jak pisałem - będzie więcej zmian niedługo - dotkną wielu rzeczy w tym i tej zdolności.

  7. #22
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Mag wcale nie jest gorszy od woja!! To fakt, że mag ma mało broni, ale to nie jest pretekst. Ludzie, jak woj może wam klepać po 1000?? Ja dostaję obrażenia na ogrzym wisiorku, banickim kapeluszu oraz kolczej zbroi (jestem magiem) od 460-570, krytyk ok. 750, ale bardzo rzadko się zdarza. Mój atak waha się od się średnio 550-700 więc praktycznie niemożliwe jest zadawanie obrażeń ok. 900 (chyba, że przeciwnikowi o przeciwnym atrybucie lub też bardzo małej obronie). Szkoda trochę, że wprowadzono ograniczenie zdolności. Można było od razu polepszyć trochę leczenie lv2 (chociaż wiem, że na ***** będzie leczyło ok. 1500-1600) lub obniżyć koszt MP, żeby zarówno woj jak i mag mogli się leczyć leczeniem 2 :P.

    Aha i mam takie małe pytanko, na które znacie odpowiedź: jaka jest szansa na wydropienie magicznego dzbana? Od 16 maja codziennie wykorzystuję na moście ok. 70 pkt. energii i nie chce mi wylecieć :]

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Mag ma mało broni? Skandalicznie mało. Admin chyba chce, aby 90% graczy chodziło w jednej różdżce. Ma być wiele różnych odmian, z różnymi statami (porównywalnie dobrymi), atrybutami, statusami. To jest niepoważne abym na 30Lv jeszcze chodził z płomienną, czy podwójną, bo admin raczej nie pożyczy 200k aby sobie kupić na targu. Oczywiście nie wszyscy muszą mieć wszystko najlepsze, ale jakieś minimum musi być. Im trudniejsza gra, tym mniej potencjalnych klientów bo "głupie jakieś to". Już samych statusów w walkach jest ogrom i nowi (8-15 lat) mają z tym problemy. Niech admin przemyśli i stara się mniej komplikować/utrudniać, bo wie czym może się to skończyć.

  9. #24
    MaX Zino
    Konto usunięte
    A ja właśnie wolę, żeby gra była ciut bardziej skomplikowana, żeby można było trochę pochodzić za wymarzonym eq. Rozumiem, że ok 90% graczy to dzieciaki z podstawówki i gimnazjum i to oni są podstawowym źródłem dochodów MFO3 (nie chcę tu nikomu ubliżać). MFO3 nie może być też grą superbanalną, bo wtedy starsi gracze przestaną w nią grać. Uważam, że wszystkie statystyki co do dropu eq są w miarę dobre.

    Nie każdy 11-latek musi być przecież "super-pro-kozako-niszczycielem"

  10. #25
    Snake
    Konto usunięte
    Że tak powiem pierdolenie o szepenie. woj i tak musi więcej na eq wydawać, Tomi zablokuj mi konto na forum, że by tu więcej nie pisał, z czego zauważyłem, w tej grze to połowa dzieciarnia gdzie dla ranku wloża ci w noż w plecy albo za Gryfem..., ta gra już mi działa na nerwy od dłuższego czasu, jak tak dalej będzie oleje to ^^. Jak patrze na te forum to zastanawiam się po co
    ja tu coś na mim pisłem, co chwile jakieś śmieszne tematy

    Zablokuj mi konto na forum Nie zapomnij....
    Ostatnio edytowane przez Snake ; 24-05-2011 o 15:19

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Snake Zobacz post
    Że tak powiem pierdolenie o szepenie. woj i tak musi więcej na eq wydawać, Tomi zablokuj mi konto na forum, że by tu więcej nie pisał, z czego zauważyłem, w tej grze to połowa dzieciarnia gdzie dla ranku wloża ci w noż w plecy albo za Gryfem..., ta gra już mi działa na nerwy od dłuższego czasu, jak tak dalej będzie oleje to ^^. Jak patrze na te forum to zastanawiam się po co
    ja tu coś na mim pisłem, co chwile jakieś śmieszne tematy

    Zablokuj mi konto na forum Nie zapomnij....
    Jakie więcej musi wydawać! To mag oprócz EQ musi sobie kupić parę zaklęć warte ~100k i regularnie mixy many.

  12. #27
    Smile
    Konto usunięte
    zgadzam sie woj jest wykokszony a mag oslabiony to nieuczciwe

  13. #28
    NewTonN
    Konto usunięte
    no racja mag mocno osłabiony ale czy aż tak słabo na ranking? no nie wiem elegancko daje rade ale w dobrego maga trzeba wpakować z 500k sama gryfia 200-250k
    a co do leczenia 2? co to ma byc admini bo tylko śmiać się można leczenie 1 na 5* daje 11xxhp a leczenie 2 na 2* daje 900 i na dodatek zabiera 32 many z czego to leczenie 1 tylko 24 albo oddajcie nasze gwiazdki w leczeniu lub zwiększyć dodawane hp przez zdolność leczenie 2 bo z deczka jest to nie wypał

  14. #29
    musaraj
    Konto usunięte
    Cały czas będzie narzekanie. przed poprawką mag był za silny, teraz za słaby, wcześniej za słaby jeszcze wczesniej za silny,. usunmy rozróżnienie, dajmy całą grę wojowie i nie będzie problemu - dobrze myślę? Oczywiście to sarkazm - moglbyscie skończyć z tymi pretensjami.
    Napiszcie dokładnie co ma być zrobione, aby obie profesje były równe.

  15. #30
    Shinra
    Konto usunięte
    Śmieszne te zmiany... tak to jakieś "noobki wojki" spamowały tematy że niby woj taki słaby... a teraz maga pogorszyli tak że(można używać na 30lvl leczenia 2lvl 2* max O.o) leczenie 2lvl na 3* ledwo przewyższa leczenie 1lvl 5* O.o skoro to jest wyższy lvl to czemu jest gorsze nie logiczne... Woja tak ulepszyli teraz że magiem gra się nie widzi, nie dość że itemy drogie na miksy many wydawać kasę to jeszcze zdolności nam osłabiają do takiego poziomu że wyższa gwiazda gówno daje, za przeproszeniem...

    P.S leczenie 2lvl na 1* powinno juz być lepsze od leczenie 1lvl na 5* O.o

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •