Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: Za Słabe Rękawice

  1. #16
    Pytanie - gdzie jest ta granica, kiedy stały by się opłacalne?
    Połowa bonusu (12,5%), który można uzyskać z innych broni/zaklęć? I jeszcze większy bonus do celności (w przypadku rękawic).

  2. #17
    The End
    Konto usunięte
    Hmmm połowa bonusu to za dużo. Sądzę, że ciekawym pomysłem były dmg równy buławie/włóczni, ale z obniżonym atakiem tak jak jest. + Oczywiście te 10% celności, które jest i unikat na maks lvl ze zdolnością i ilością slotów +1.

  3. #18
    Tajwanski Przemytnik
    Konto usunięte
    A nie sądzicie , że już przesadzacie? Cały czas coś nowego i ciągle "lepsze,lepsze i jeszcze raz lepsze"...
    Moim zdaniem lepiej jak ta gra nie będzie taka łatwa , bo niestety jak na razie nic w niej trudnego nie widzę

    Jestem starym graczem mfo v2 i wolę się namęczyć np. przy statach , żeby później mieć z tego jakieś korzyści.
    Tutaj niestety przeważają postacie z dużą ilością obrony/hp , a w szczególności ataku i powiem szczerze , że mi się to nie podoba bo jest zbyt łatwo !

    Ale to moje zdanie i jak zauważyłem wy wolicie sobie tak grac , to trudno
    Ostatnio edytowane przez Tajwanski Przemytnik ; 27-05-2011 o 01:48

  4. #19
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tajwanski Przemytnik Zobacz post
    A nie sądzicie , że już przesadzacie? Cały czas coś nowego i ciągle "lepsze,lepsze i jeszcze raz lepsze"...
    Moim zdaniem lepiej jak ta gra nie będzie taka łatwa , bo niestety jak na razie nic w niej trudnego nie widzę

    Jestem starym graczem mfo v2 i wolę się namęczyć np. przy statach , żeby później mieć z tego jakieś korzyści.
    Tutaj niestety przeważają postacie z dużą ilością obrony/hp , a w szczególności ataku i powiem szczerze , że mi się to nie podoba bo jest zbyt łatwo !

    Ale to moje zdanie i jak zauważyłem wy wolicie sobie tak grac , to trudno
    Tu się nad statami nie pomęczysz zbytnio bo nie ma tak rozbudowanego przelicznika jak w mf2 niestety pvp bardziej zależy od eq niż statów ; )

  5. #20
    Cytat Napisał Goddess Of War Zobacz post
    Tu się nad statami nie pomęczysz zbytnio bo nie ma tak rozbudowanego przelicznika jak w mf2 niestety pvp bardziej zależy od eq niż statów ; )
    Jeszcze parenaście poziomów i staty też zaczną grać rolę.

  6. #21
    El Fortuno
    Konto usunięte
    w mf2 wszystko grało rolę od inteligencji po ekwipunek a staty były równie ważne a co do rękawic tylko używamy je na magiczny dzban bo są słabe

  7. #22
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @Tajwański
    Trochę mnie zdziwiłeś.
    Przecież rękawice są dla woja, nie dla maga.
    Więc nie rozumiem czemu ci się nie podoba.
    Przecież zawsze byłeś za ulepszenie woja.


    Btw. Obrona nie jest najważniejszą statystyką.
    No może narazie nie jest xD
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #23
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    I jeszcze większy bonus do celności (w przypadku rękawic).
    Skoro w rękawicach się nie będzie chybiać prawie w ogóle, to może pocisk nie będzie zabierał many?

  9. #24
    Sterz
    Konto usunięte
    Rikito to już by była przesada, żeby pocisk many nie zabierał ;d

  10. #25
    ADIHC1 kiedyś pisał, że odpowiednikiem chybień u woja (strata kolejki) jest leczenie many u maga (także strata kolejki). Jeżeli woj nie będzie chybiał, niech pocisk nie zabiera many ;D

  11. #26
    Sterz
    Konto usunięte
    No pisał, pamiętam, ale Pocisk za 0MP to i tak przesada wg. mnie.

  12. #27
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Oj chłopaki podniesie sie tylko statystyki obrażeń raczej

  13. #28
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Nic nie trzeba robić woj też mane leczy

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •