Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: 26 poleceń w skrypcie

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650

    26 poleceń w skrypcie

    Przy przełączeniu z trybu bezobsł. na zaawansowany jest 26 poleceń, mimo że limit 25, a zapisać się nie da - "Przesłano nieprawidłowe dane".
    Pomijam już aspekt całkowicie irracjonalnych poleceń jak użycie zmiękczacza na skamienieniu. Mogłoby to być wyłącznie dla sojusznika.

    Da się ściągnąć np. właśnie skamienienie sojusznikowi? Nie ma warunku sprawdzania czy sojusznik/przeciwnik ma dany status. Cel oczywiście automatyczny, tylko jaki warunek?
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 05-11-2014 o 16:15

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2014
    Postów
    75
    Moja drużyna -> ilość statusów -> skamienienie > 0 ==> użyj zmiekczacz cel auto

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Radosny Zobacz post
    Moja drużyna -> ilość statusów -> skamienienie > 0 ==> użyj zmiekczacz cel auto
    To wiem, ale chodzi mi o dodanie opcji "Dowolny sojusznik" i "Dowolny wróg" posiada status... itd.

    Co do nazyw skryptu z tym błędem to jest skrypt nie posiadający nazwy, postać oczywiście MapY.

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Wykluczono niemożliwe akcje. Aby zmiany były widoczne trzeba ponownie zapisać.
    Bezobsługowy nie jest ograniczony liczbą poleceń. Jeśli chce się go w całości (lub częściowo) przenieść do zaawansowanego to trzeba się liczyć z tamtejszymi limitami.

    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    To wiem, ale chodzi mi o dodanie opcji "Dowolny sojusznik" i "Dowolny wróg" posiada status... itd.
    Nie ma potrzeby, gdyż:
    Moja drużyna -> ilość statusów -> skamienienie > 0 ==> użyj zmiekczacz cel auto
    zawiera to w sobie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •