Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 162

Temat: Cudowny Zwiastun Opinie

  1. #91
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał Gaboneitor Zobacz post
    Zapowiedź została stworzona przez Koridora, który administratorem nie jest. Żaden z administratorów nie zaprzeczał podanemu terminowi, jednak żaden ów terminu nie potwierdził.
    samo udostepnienie filmiku na oficjalnych powiadomieniach było potwierdzeniem

  2. #92
    Houqe
    Konto usunięte
    Ludzie z widłami i pochodniami stoją, a oni proszą ich o wyrozumiałość. - heheszki

    "Niezmiernie ciężko ustalić jakikolwiek termin, gdy duży projekt realizuje 1 osoba." - heheszki do kwadratu

    "Samo Devos to projekt powiększający zawartość Arkadii o blisko 50%" - Krowa która dużo muczy, mało mleka daje. No ale zobaczymy co tam będzie

  3. #93
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Jak to się w ogóle stało, że został wydany dobrej jakości Teaser Devos z tak nieprzemyślanym błędem? Czy Admin nie widział/nie wiedział co akceptuje? Nie sądzę, aby to była samowolka. Do czego się odnosiło wyrażenie "Listopad 2014" ? Przecież nie do wyborów.
    Prawda jest taka, że zakładając że do końca listopada 2014 nie będzie Devos, Admin się po raz kolejny skompromituje, tym swoim niesubordynowanym szaleństwem.
    2 grudnia br. Admin powinien wystosować oficjalne przeprosiny po 2,5 letnim okresie niebywałej prokrastynacji.
    Takie chowanie się i udawanie (nic się nie stało) tylko dolewa oliwy do ognia, bo dochodzi jeszcze całkowite lekceważenie. Admin czasami zachowuje się jak dziecko, które jak wejdzie pod stół, to myśli, że świata nie ma, a świat jest.

    Czas urządzić strajk generalny, skoro admin upodobał sobie strajk włoski.

    No i najważniejsze podsumowanie tej 2,5 letniej kadencji: Nic się nie stało.

  4. #94
    Nie ma się teraz o co kłócić. Były plany, że Devos będzie skończone w połowie listopada, ale to były "tajne plany", czyli coś w stylu: twórcy planowali we własnym zakresie (bez zobowiązań) to wtedy skończyć. Jednak nie mieli wcale zamiaru podawać tych "planów" do opinii publicznej.
    W pewnym stopniu można by to uznać za niekontrolowany wyciek informacji, która akurat jako termin okazała się błędna - a jak wiadomo poślizgi są tutaj bardzo często. Po prostu tego nie przewidziałem, że wyjdzie aż taki poślizg i nie zdecydowałem się zmienić informacji na dalszy miesiąc. Tyle.

    Hmm zamiast narzekać przez tak długi czas może pomoglibyście testerom i programistom to by było szybciej?
    Radosny w jaki sposób mamy niby pomóc?
    Panelu mapmakera nie ma mimo że mówią o nim od lat, testerzy to wybrańcy.
    Co może szary użytkownik? Mamy kibicować czy listy pochwalne pisać?
    Zamiast pisać takie puste frazesy sam zatrudnij pracowników adminom bo oni sami najwyraźniej nie ogarniają własnego dzieła.
    Zgadzam się z obydwoma wpisami. Jednak jest wiele możliwości, aby przyspieszać takie upki. Zależy też w jakiej kategorii ktoś chciałby pomóc, ale coś by się znalazło. Co prawda w chwili obecnej jeśli chodzi o Devos już niczego się nie przyspieszy. To co już zostało do zrobienia jest raczej w całości żmudną robotą/ wklepywaniem kodu. Gdyby jednak zainteresować się wcześniej to "coś" było. :P

    edit.
    Jak to się w ogóle stało, że został wydany dobrej jakości Teaser Devos z tak nieprzemyślanym błędem?
    Bicek nie mógł się powstrzymać z jak najszybszym udostępnieniem go. xD Rly.
    Tak bardziej serio, to napisałem wyżej: nic nie wskazywało, że będzie później (prócz tradycji mfo).
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 30-11-2014 o 16:39

  5. #95
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Jak wszystkim mówiłem, że to będzie Listopad 2015 to mi nie wierzyli...bądźmy realistami: póki nie wejdę do Devos to nie uwierzę, że już jest. Przestałem się już jarać tymi "przeciekami" i mam głęboko w poważaniu przepychanki. Przecież nad mfo nie czuwa grono programistów pokroju tych z np. Gameforgea...

  6. #96
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2013
    Postów
    62
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Nie ma się teraz o co kłócić. Były plany, że Devos będzie skończone w połowie listopada, ale to były "tajne plany", czyli coś w stylu: twórcy planowali we własnym zakresie (bez zobowiązań) to wtedy skończyć. Jednak nie mieli wcale zamiaru podawać tych "planów" do opinii publicznej.
    Mówisz o roku 2013 czy 2014?

  7. #97
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    111
    Cytat Napisał Robo Zobacz post
    Mówisz o roku 2013 czy 2014?
    Myślę, że chodzi o 2014, w 2013 była mowa o październiku jako "najczarniejszym scenariuszu".

  8. #98
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2013
    Postów
    62
    Faktycznie mój błąd ,ale idąc tym tropem to za rok będziemy mieli zwiastun "devos w grudniu"

  9. #99
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Liczę na nowy teaser z bezpiecznym "Devos 2015"

  10. #100
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Skoro "najczarniejszy scenariusz" został przekroczony o ponad rok to myślę że bezpieczny termin to "Devos XXI wiek".

  11. #101
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    mogą się nie wyrobić

  12. #102
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Pamiętajcie, że ten lapsus "Listopad 2014" został zatwierdzony przez samego Admina, i dodatkowo wybłogosławiony w specjalnie do tego przeznaczonym newsie w MFO3, a więc pełna świadomość tego co się robi.

    Co do tego kiedy będzie Devos, to jeśli nie pojawi się do max. 15 grudnia, to raczej nie będzie w grudniu.
    Admin musi przygotować event mikołajkowo-świąteczno-staro-nowo-roczny. Były zmiany w silniku i będzie konieczne jego dogłębne sprawdzenie, poprawę i przetestowanie. Dodatkowo łączenie eventu z Devos nie jest dobrym pomysłem, zakończenie eventu ok. 5 stycznia. Nie wyobrażam sobie admin w trakcie świętowania chciał poprawiać błędy Devos, a przez pierwsze 2-3 tygodnie będzie ich sporo. W styczniu 2015 zanim się obudzą ze snu zimowego, będzie już luty. Luty za krótki miesiąc więc nie zdążą. W marcu stwierdzą że fajnie będzie wprowadzić Devos 1 kwietnia, ale później okaże się że to żart i będzie w połowie 2015, z okazji 10 lat tłustych (dla admina) MFO NET 2005-2015. I tak się mniej więcej ta karuzela potoczy.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 30-11-2014 o 22:35

  13. #103
    Nie szkoda Wam nerwów? ;)

    Cierpliwi czekają, niecierpliwi zmieniają grę.

  14. #104
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Nikt się nie denerwuje, spokojnie staruszku ;)
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 01-12-2014 o 01:27 Powód: literówka

  15. #105
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2013
    Postów
    13
    Zief a myślałem, że w końcu coś pozytywnego zaczęło się tutaj dziać. A tymczasem dalej marazm i zbijanie bąków. To ja jednak znowu nie gram aktywnie a o pieniądzach za MFy to i po UPku zapomnijcie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •