Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 162

Temat: Cudowny Zwiastun Opinie

  1. #136
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Wyobraź sobie krysiek taką sytuację, że na świecie panuje taka zasada że żeby żyć trzeba być każdego dnia dymanym, oczywiście większość byłaby dymana bo chce żyć, nikt nikomu nie każe żyć, może się zabić. Którą opcje byś wybrał ? Dałbyś się dymać każdego dnia czy wolałbyś się zabić ?
    To tak nie działa, a porównanie jest nietrafione. Sorry Sq, ale marudzicie za dużo.
    Bididididid!

  2. #137
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Jedynym absurdem tutaj jest dziwienie się na narzekanie graczy którzy czekają 2 lata na jakąkolwiek zmianę w grze.
    Nie chcą marudzenia to niech nauczą się nie oszukiwać graczy, najlepiej na własnych błędach.

  3. #138
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nie oszukują. Tomi wiele razy pisał, że nie chce podawać żadnych dat, bo potem się napalacie, że ktoś Wam obiecał. A obsuwy, jak w życiu - zdarzają się. I nie dziwie się, że nie chce podawać takich info.
    Bididididid!

  4. #139
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Czyli twierdzisz że trailer Devos z datą LISTOPAD został wydany bez wiedzy admina?
    Nie wiem co bardziej śmieszne, wpadka z trailerem czy usprawiedliwianie tej żenady.

  5. #140
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2013
    Postów
    44
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Czyli twierdzisz że trailer Devos z datą LISTOPAD został wydany bez wiedzy admina?
    Nie wiem co bardziej śmieszne, wpadka z trailerem czy usprawiedliwianie tej żenady.
    Wiem dostanę minusa ale co tam ...


    A kto wrzucił trailer w aktualności?

  6. #141
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2013
    Postów
    44
    w aktualności ( mówię o aktualnościach na stronie mfo3 w panelu gracza... )


    bo teraz naprawdę zgłupiałem
    Ostatnio edytowane przez Orayek ; 07-12-2014 o 00:29 Powód: psychiatryk

  7. #142
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Mógł założyć, że to bedzie prawdopodobne, a potem wyszła obsuwa. Serio, wiem, ze to moze byc dla Ciebie ciezkie do zrozumienia, ale taka jest rzeczywistość.
    Bididididid!

  8. #143
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2013
    Postów
    44
    To teraz ganiamy Bicka , myślałem że to Tomi wrzucił .

    Sorkie za pierdzielenie głupot... Nie wiedza czasem boli ... ;p

  9. #144
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    A wydaje ci się że wrzucił to bez wiedzy Tomiego?

    Krycha dalej nie ogarniasz, sam pisałem że nie powinien podawać daty to byłoby ok.
    Po prostu po raz kolejny wykazali się głupotą podając datę gdy wcześniej Tomi zarzekał się że nie będzie ponownie pustych obietnic.
    Nadawaliby się do sejmy, a wy na wyborców skoro tak ślepo udajecie że nic się nie dzieje.

  10. #145
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    A wydaje ci się że wrzucił to bez wiedzy Tomiego?

    Krycha dalej nie ogarniasz, sam pisałem że nie powinien podawać daty to byłoby ok.
    Po prostu po raz kolejny wykazali się głupotą podając datę gdy wcześniej Tomi zarzekał się że nie będzie ponownie pustych obietnic.
    Nadawaliby się do sejmy, a wy na wyborców skoro tak ślepo udajecie że nic się nie dzieje.
    Nom, nie ogarniam. Nie potrafisz zrozumieć, że nie masz prawa niczego wymagać. Nie masz głosu, nie masz możliwości decydowania. Możesz jedynie czekać albo się usunąć, a jeżeli masz taki ból dupy - to polecam to drugie.
    Bididididid!

  11. #146
    ja uwazam ze uczciwie by bylo jakby uczciwie podano date i by sie wtedy ten upek dalo. bo tak to wyglada jakby admin podal uczciwie ale nie przestrzegal czyli tracil honor a tracil honor=kłamstwo. z tego wniosek ze admin choc uczcciwie podal to oklamal. sorry za bledy ale pisze z telefonu. jakby co to nokia lumia 630 ale ba gwiazdke bedzie lepszy. albo dostane nowego kompa na ktorym pojdzie mi gta 5 i fry cry 4 na najwyzszych detalach ale jeszcze tego nie wiem

  12. #147
    obecnie tez mi dziala gta 5 ale troche laguje ;/

  13. #148
    jezeli mi ktos nie wierzy ze mam gta to nie ch mnie zapyta o cos

  14. #149
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    111
    Cytat Napisał Bad ass MaciekPL Zobacz post
    jezeli mi ktos nie wierzy ze mam gta to nie ch mnie zapyta o cos
    Co ma twoje gta do teasera Devos?

  15. #150
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Było wiele dat upka, jednak żadna się nie sprawdziła.
    (To taka oczywista wiadomość dla nowego kolegi)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •