Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 84

Temat: Haloween 2014

  1. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Myślałem że blokada kradzieży dyń uspokoi ludzi i nie będzie takiego syfu jak rok temu.
    A tymczasem ludzie dalej się wyzywają i bronią wulgaryzmami swoich dyń, dlaczego?
    Dzisiaj dowiedziałem się że jak ktoś ci podlewa dynie to może ci ją zabrać, średnia wieku graczy to chyba poniżej 12 lat skoro wymyślają takie bajki.

  2. #47
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Weszła poprawka, że jak właściciel przez 2 minuty nie zerwie swojej dyni to mogą to zrobić inni. Wówczas szansa na zerwanie dyni zależy od ilości pielęgnacji i posadzonych nasionek.

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Zróbcie w końcu poprawkę na usunięcie blokady zamknięcia okienka z informacją, że nie posiada się przy sobie żadnych narzędzi do pielęgnacji. Okropnie irytujące jest to czekanie.

  4. #49
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    417
    Cytat Napisał Owen Wilson Zobacz post
    Czy tylko ja mam tak, że często trafiają mi się dwie załóżmy 2 pestki tuż po sobie albo bardzo szybko a potem 200-300 eny i nic. Ja rozumiem, że to kwestia losowości ale już rok temu też miałem podobne odczucia. Praktycznie nie zdarza mi się żeby po zdobyciu pestki, dyni albo pojawieniu się herszta za chwilę sytuacja się nie powtórzyła.
    Losowość? Hmmm też mam tak że 2 pestki. Wczoraj 300 eny i jakieś 2 herszty a dziś ~180 eny i 7 hersztów.

  5. #50
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Mam pytanie: około ile szybkości ma dyniogłowy herszt****? Z góry dziękuję za odpowiedź

  6. #51
    Cytat Napisał oren noor Zobacz post
    Losowość? Hmmm też mam tak że 2 pestki. Wczoraj 300 eny i jakieś 2 herszty a dziś ~180 eny i 7 hersztów.
    No właśnie sam podałeś piękny przykład losowości

  7. #52
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Mam pytanie: około ile szybkości ma dyniogłowy herszt****? Z góry dziękuję za odpowiedź
    Z 208 speeda go dubluje co jakiś czas (1-2 razy na walkę), więc pewnie blisko 200.
    Bididididid!

  8. #53
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2014
    Postów
    37
    Napewno mniej niż 189 ;D

  9. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2014
    Postów
    75
    To jest też chyba losowane na podstawie Twojej szybkości ale z jakimiś granicami

  10. #55
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Od czasu do czasu nie pojawia się dźwięk przy odnowie Baalrukha. Zdarza się to nie tylko u mnie, a to znacznie ogranicza szanse na złapanie go.

  11. #56
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Od czasu do czasu nie pojawia się dźwięk przy odnowie Baalrukha. Zdarza się to nie tylko u mnie, a to znacznie ogranicza szanse na złapanie go.
    Potwierdzam problem z dźwiękiem, nawet jak stoimy obok miejsca pojawienia.

  12. #57
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Od czasu do czasu nie pojawia się dźwięk przy odnowie Baalrukha. Zdarza się to nie tylko u mnie, a to znacznie ogranicza szanse na złapanie go.
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Potwierdzam problem z dźwiękiem, nawet jak stoimy obok miejsca pojawienia.
    A na jakiej głośności macie muzykę? (Samą muzykę?)

  13. #58
    Herszt 5* ma ~170 speeda.
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 05-11-2014 o 07:34 Powód: poprawka

  14. #59
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2011
    Postów
    141
    115 dyń
    - 39 z plantacji
    - 53 z Hersztów
    - 23 z dyniogłowych

    Nagrody: ogólnie to złom, za racji iż mam tego sporo przy sobie nie byłem w stanie zidentyfikować które przedmioty dostałem a które już miałem. Z tego tez powodu nie wymieniam ich tu.
    Jest sens robić te 1000 pielęgnacji ?

  15. #60
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    A na jakiej głośności macie muzykę? (Samą muzykę?)
    Muzyka 0
    Dźwięki 100

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •