Zobacz wyniki ankiety: Będziesz brał udział w evencie Halloween 2014 ?

Głosujących
90. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    59 65.56%
  • NIE

    31 34.44%
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 100

Temat: Event Halloween 2014

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Nie trzeba być david copperfield aby przewidzieć jak się ta karuzela potoczy. Devos miałoby być w połowie października, lecz wtedy nie będzie jeszcze wszystko dopięte na ost. guzik i nie będzie. Wtedy też będzie musiał być odgrzebany i na nowo "znowelizowany", bo zawierał błędy, niedoróbki. W czasie eventu, jak i bezpośrednio przed i po devos nie będzie, bo przykryłoby devos ten event, a wiadomo że ten event jest nastawiony wynik, wynik e-ko-no-mi-cz-ny. Po zakończeniu eventu trzeba będzie po nim "posprzątać" (pewnie potrwa tydzień sam event jak zwykle) i przygotować do update'a. Biorąc pod uwagę wszelakie doświadczenie z przeszłości, to ewidentnie ten devos będzie ok. 10-20 grudnia, by nie "zakłócić" innych eventów świąteczno-noworocznych. Przeniesienie update'a musiałoby być na styczeń, a to już jest +1 do roku i marketingowo będzie to już "gorszy" sukces propagandowy i śmiało będzie można to nazywać przegięciem tysiąclecia.
    Tak samo jak zamierzam bojkotować ten dyniowy event (i do czego zachęcam), który ma przykryć już po raz TRZECI to całe ośmieszone Devos, gdzie admin prezentuje informację że w najbardziej pesymistycznym scenariuszu nie zakłada 5 miesięcy, a obecnie jest ich 12, a to jaki jest scenariusz? Scenariusz jest jeden: żadnego scenariusza nie ma, wszystko ad-hoc, bez perspektywy i ciągła cisza, grobowa cisza.

  2. #32
    Gartor
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Jak wiemy już niedługo bo za 5 tygodni odbędzie się beznadziejny i nudny event halloween, podlewanie dyniek, bicie dyniogłowych i inne durne zabawy dla psychicznie chorych. To będzie już 3 event z takimi samymi nagrodami co 2 i rok temu. Okazja tylko dla świeżych graczy.
    Pytanie do was, czy będziecie brać udział w tym śmiesznym evencie ?
    a czemu uważasz to za śmieszny event ? po zatym nowi gracze (w tym ja )
    będą pewnie zachwyceni ;D

  3. #33
    Gartor
    Konto usunięte
    Cytat Napisał oren noor Zobacz post
    A co jeśli eventu nie będzie? :O
    nie no nasza szanowna administracja na pewno coś wymyśli

  4. #34
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Cytat Napisał Gartor Zobacz post
    a czemu uważasz to za śmieszny event ? po zatym nowi gracze (w tym ja )
    będą pewnie zachwyceni ;D
    bo wiem co widziałem
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  5. #35
    Gartor
    Konto usunięte
    skąd wiesz że czego innego nie wymyślą ?

  6. #36
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Cytat Napisał Gartor Zobacz post
    skąd wiesz że czego innego nie wymyślą ?
    bo admini to banda frajerów

  7. #37
    Gartor
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Something Zobacz post
    bo admini to banda frajerów
    No jak by ich nie było to byśmy tu nie pisali.

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Gartor Zobacz post
    No jak by ich nie było to byśmy tu nie pisali.
    Bardzo śmiała konstatacja. Ale co ona wnosi do dyskusji?

  9. #39
    Gartor
    Konto usunięte
    No naprawde to nic ale chciałem tylko ''uświadomić'' graczowi Something że gdyby tej administracji nie było tu tego forum i całego serwera
    Wiem że to nie na temat ale chciałem uświadomić to Somethingowi.Że gdyby nie oni tego by nie było .

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Pamiętam jak rok temu z kolegą, który też grał nie mogliśmy się doczekać tego wielkiego dnia października, w którym miał być upek i mieliśmy otrzymać wyniki ważnego egzaminu.

    Porażka
    Admini, spieprzyliście to

    Pamiętam, jak upki następowały w miarę szybko, wszystko było nowe, przedmioty cenne, elementy gry oryginalne

    Porażka
    Admini, spieprzyliście to

    Pamiętam jak było tu 300 osób online

    Porażka
    Admini, spieprzyliście to

  11. #41
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Widzicie Admini, spieprzyliście to.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  12. #42
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Widzicie Admini, spieprzyliście to.
    Zgadzam się w 100%

  13. #43
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    szkoda czasu na ten event bo przedmioty na 50lv i tak mają wartość śmieciową...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  14. #44
    Gartor
    Konto usunięte
    Devos jest dość długo przygotowywane wiec pytanie jest Czy administracja zrobi ten event halloween czy zajmie się swoimi sprawami

  15. #45
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gartor Zobacz post
    Devos jest dość długo przygotowywane wiec pytanie jest Czy administracja zrobi ten event halloween czy zajmie się swoimi sprawami
    Event to kwestia zrobienia itemków kolekcjonerskich na 2014 rok i podmienienie ze starymi na evencie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •