Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [Uzbrojenie] Najlepsze rzeczy na rozbójników

  1. #1
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605

    [Uzbrojenie] Najlepsze rzeczy na rozbójników

    Mam 51 Poziom.

    Opis problemu: Chciałbym się dowiedzieć jakie rzeczy (Eq, gemy i zdolności) najbardziej polecacie na rozbójników, planuję zrobić na nich super skrypt. W razie czego podam swoje statystyki i eq.

    Moje eq


    HP 110
    MP 56
    Atak magiczny 130
    Obrona 50
    Obrona magiczna 50
    Szczęście 40
    Szybkość 134

  2. #2
    Użytkownik Avatar Rosalyn
    Dołączył
    19-04-2012
    Postów
    141
    Rozbójnicy to woje więc eq na full woja, u krude ty nie masz eq na 50 lvl XD. z tego co masz to najlepsze będzie: pancerny hełm, kurtka rybaka, trzewiki garudy i bransa garudy. Gemy full obrony dodatkowy atut to posiadanie atrybutu miecza na +. Zdolno to raczej leczenia 1,2,3 żebyś miksturek w walce nie marnował, reszta nie potrzebna więc nabijaj zdolności sobie. A tak po za tym to zły dział, powinno być chyba w 'zapytaj eksperta'.

  3. #3
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Rosalyn Zobacz post
    Rozbójnicy to woje więc eq na full woja, u krude ty nie masz eq na 50 lvl XD. z tego co masz to najlepsze będzie: pancerny hełm, kurtka rybaka, trzewiki garudy i bransa garudy. Gemy full obrony dodatkowy atut to posiadanie atrybutu miecza na +. Zdolno to raczej leczenia 1,2,3 żebyś miksturek w walce nie marnował, reszta nie potrzebna więc nabijaj zdolności sobie. A tak po za tym to zły dział, powinno być chyba w 'zapytaj eksperta'.
    Temat jest właśnie w zapytaj eksperta

    A jakie eq mam sobie załatwić? Tzn. jakie eq będzie najlepsze?

  4. #4
    Pirrat
    Konto usunięte
    A jakie eq mam sobie załatwić? Tzn. jakie eq będzie najlepsze?
    Pancerny Hełm - Bariera
    Pancerz Orka
    Buty Orka
    Pas Orka / (Pierścień Rybaka - przy odpowiedniej szybkości da ci dubla)

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Na 50:
    Hełm Orka
    Pancerz Orka
    Buty Orka
    Bransoleta Garudy

    lub to co podał Pirrat też będzie dobre. Wydaje mi się jednak, że cokolwiek byś na siebie nie ubrał i tak nie dasz rady na 3 (może na 2 się uda). Masz zdecydowanie za mało bazowej obrony, wręcz minimum z minimum... nawet gemy obrony niewiele dadzą (raptem z 25 obrony na 4 gemy). Także bieda, bo nie masz statów na fabułe :P.
    Bididididid!

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Moze dalby rade na tym eq co ma. Rzucalby eksplozje/zamrozenie.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    ~130 speeda z przyśpieszeniem i masz dubla na 3 (na dwóch chyba też)
    na Twoim miejscu ubierałabym się zupełnie pod atak by mieć na hita po obszarówce najlepiej eksplozji. jeżeli zastosowałbyś się do tego warto mieć precyzję na początku walki bo zdolności magom noobom ciężko wchodzą.
    mozesz latać w unikach na milion procent(40), to też jakieś wyjście. (rózga mnicha + gemy uników i refleks)
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  8. #8
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Na 3 rozbójnikach to nie jest problem. Expiłem chwilę na x3 i spokojnie dawałem radę. Planowałem zrobić również skrypt pod eksplozję/zamrożenie jednak stwierdziłem, że zwykły atak lodem wystarcza. Jedyny minus to taki, że jak się nie zdążę uleczyć przed walką to niestety zabijają mnie. Ale nie jest to zbyt często. Dziękuję za wszystkie pomocne wypowiedzi.

    Odpowiedź uzyskałem, temat można zamknąć.
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 16-09-2014 o 18:27 Powód: Poprawienie jednego zdania

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •