Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Straciłem 70 k czy otrzymam zwrot?

  1. #1
    Użytkownik Avatar forge of
    Dołączył
    28-06-2014
    Postów
    50

    Straciłem 70 k czy otrzymam zwrot?

    Opis: Gdy grałem i poszedłem zakupic mikstury nagle internet przestał mi na chwile działac a więc wszedłem w panel gracza i znów wszedłem do gry i wtedy z około 70 k zostało mi 92G.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Co do zasady żadnych zwrotów nie ma, jedynie w faktycznie umotywowanych okolicznościach i w przypadku sporej straty admin może dać rekompensatę.

    Skoro zniknęło 70k to miksy musisz mieć. Sprawdź to. Lepiej nie kłam, admin ma możliwość sprawdzenia tego.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 10-07-2014 o 21:13

  3. #3
    A otrzymałeś mikstury o wartości 70k?

  4. #4
    Upewnij się czy tych mikstur nie masz w plecaku.

  5. #5
    Użytkownik Avatar forge of
    Dołączył
    28-06-2014
    Postów
    50
    MapY tak to prawda jeszcze przed stratą pieniędzy i wejściu w panel gracza udało mi sie kupic około 200 mikstur życia 1 ale potem wyszedłem na chwile i zostało tylko te 92G.

  6. #6
    Użytkownik Avatar forge of
    Dołączył
    28-06-2014
    Postów
    50
    A jeśli chodzi o sprawdzenie mikstur po stracie pieniędzy kilka razy odświeżałem panel z miksturami i nie otrzymałem mikstur o ilości chociażby podobnej do tego jakbym kupił za 70 k tylko te mikstury.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    No to może zużyłeś, sprzedałeś, handlowałeś?

  8. #8
    Użytkownik Avatar forge of
    Dołączył
    28-06-2014
    Postów
    50
    Sprzedaż oraz handel odpada gdyż jak wiadomo napewno nie ma dużych zysków z mikstur życia 1 które w tym przypadku jedynie mógłbym miec dużo a sprawa zużycia też nie pasuje gdyż nawet gdybym kupił za 70k same mikstury życia 1 to nawet gdybym zaczoł expic to w tym momencie miał bym ich z 450.

  9. #9
    Użytkownik Avatar forge of
    Dołączył
    28-06-2014
    Postów
    50
    Jestem w tej chwili uczciwy jeśli chodzi o gre i chciałbym aby administracja także na to spojrzała i sama określiła co zrobic.

  10. #10
    Nie odświeżaj panelu z miksturkami tylko wejdź w zakładkę Przedmioty po lewej stronie interfejsu. Być może kupiłeś jakieś inne "miksturki".
    Odśwież stronę za pomocą Ctrl+R.
    Jeśli dalej niczego nie ma, to trzeba poczekać na sprawdzenie logów przez admina.

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Widzę, że masz po 400 miksów życia i many lv1 i 2

  12. #12
    Użytkownik Avatar forge of
    Dołączył
    28-06-2014
    Postów
    50
    Zgadza się Tomi zawsze tyle kupuje na moich poziomach do expienia.

  13. #13
    Użytkownik Avatar forge of
    Dołączył
    28-06-2014
    Postów
    50
    Więc zostawiam tą sprawę administracii to od niej zależy czy otrzymam zwrot czy nie
    .

  14. #14
    Cytat Napisał forge of Zobacz post
    Więc zostawiam tą sprawę administracii to od niej zależy czy otrzymam zwrot czy nie
    .
    no przecież admin napisał, że masz miksy, wygląda na to że wydałeś golda w sklepie, więc czemu mają ci go zwracać?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    W sumie, nawet jeśli ma po 400 mixów mp i hp lvl1 i lvl2 to i tak powinno mu zostać 22k chyba że żydowska Mixiara narzuciła większą marżę. albo przebalował z Telimeną u kota Klemensa na cukierki, przyznaj się...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •