Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 249

Temat: Wymiany handlowe złota

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650

    Wymiany handlowe złota

    W tym temacie można zgłaszać swoje oferty do transferu złota.

    Krótkie zasady:
    1. Oferujemy wyłącznie kwoty nie mniejsze niż 10.000 G
    2. Po złożeniu NOWEJ oferty (nowy post), gdy się ktoś do nas zgłosi - dokonujemy wymiany - w całości/w części
    3. Po wykonaniu wymiany dokonujemy edycji postu dodając dopisek NIEAKTUALNE do postu, można także użyć przekreślenia ([s ]...[ /s]) lub skasować post.
    4. Po zaoferowaniu kwoty do wymiany, każdy chętny ma możliwość rezerwacji całej lub części kwoty, o ile oferujący się zgodzi.
    5. By ułatwić terminy expienia/wymiany, proponuje się zgłaszanie ofert codziennie ok. godz. 20, co oczywiście nie wyklucza każdej dowolnej innej godziny.
    6. Całkowity zakaz SPAMU w tym temacie, jakiekolwiek posty nie mające związku z tematem polecam kasować i banować ich autorów.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 28-12-2014 o 14:01

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Takie pytanko. Jak chcesz przełożyć 300k to wtedy ty płacisz prowizję? Sorki, trochę nie ogarniam ale taki jestem ;D Wtedy będziesz miał z 300k 243k. Opłaca się takie coś?

  3. #3
    Takie pytanko. Jak chcesz przełożyć 300k to wtedy ty płacisz prowizję? Sorki, trochę nie ogarniam ale taki jestem ;D Wtedy będziesz miał z 300k 243k. Opłaca się takie coś?
    To tak nie działa.
    Gracze wymyślili sobie wymiany właśnie po to, aby pominąć 1 z 2 prowizji.
    Załóżmy, że oboje mają kasę na głównych postaciach i chcą ją przelać na postacie bankowe.
    Wtedy gracz A z głównej daje 300k na postać bankową gracza B (A traci 10%). Następnie gracz B z głównej daje 300k na postać bankową gracza A (B traci 10%).

    W efekcie oboje stracili 10%, a nie 19%.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Bez sensu, czyli druga osoba płaci dodatkowe 30k i nic z tego nie ma.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    nie, jedna traci tyle co druga- tu chodzi o to że oboje przelewają na bankowe(np. ja na twoją, a ty na moją) ze swoich głównych

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2014
    Postów
    15
    "bezinteresownosc jest w cenie" ~Ktos madry

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Bez sensu, czyli druga osoba płaci dodatkowe 30k i nic z tego nie ma.
    Na prawdę nie ogarniasz "jak to działa"? Toż to najstarszy, drugi zawód w MFO3, odkąd istnieje.

  8. #8
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Na prawdę nie ogarniasz "jak to działa"? Toż to najstarszy, drugi zawód w MFO3, odkąd istnieje.
    Antek woli wydawać gold na mfy po przecenie Może nie znać tych sztuczek.
    Pomysł fajny... Tylko trochę niszowy. I będziemy się jak zawsze wymieniać we własnym gronie.

    PS: Czemu tylko wielokrotności 10k? Co złego jest w 11k, 22k... itp?
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Antek woli wydawać gold na mfy po przecenie Może nie znać tych sztuczek.
    Pomysł fajny... Tylko trochę niszowy. I będziemy się jak zawsze wymieniać we własnym gronie.

    PS: Czemu tylko wielokrotności 10k? Co złego jest w 11k, 22k... itp?
    Pomysł znany nie od dziś, lepszego nie ma i nie będzie. A Antek woli: płać i puacz.

    Ten regulamin jest raczej przykładowy - okrągłe kwoty są łatwiejsze do realizacji, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby dodać:
    7. Odstępstwa od regulaminu i sprawy nieuregulowane mogą być przyjęte po zaakceptowaniu tychże warunków przez obie strony domniemanej transakcji.
    Problemem niestety jest to, że opiera się wyłącznie na zaufaniu, i trzeba być bardzo ostrożnym.
    Gdyby Admin wprowadził specjalną opcję do przekazywania złota z postaci na postać - nawet 15%, ale byłoby to o wiele bardziej ergonomiczne i bezpieczniejsze, lecz w obecnych realiach jest to absolutnie niemożliwe.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Nie lepiej byłoby napisać w dziale "Propozycje" pomysł już wiele miesięcy wcześniej powielany, tj przerzucanie (chociaż golda) z postaci na postać samoczynnie? Na zasadzie panelu bocznego. Wpisuję jaka kwota ma trafić na postać bankową i automatycznie zostanie pobrana prowizja 10%. Tylko, że wtedy :
    a) Admini musieliby wyrazić zgodę,
    b) Wdrożenie planu w życie gry (czyli aktualizacja trwałaby minimum 2 lata ten funkcji),
    c) Musiałaby być też blokada, że w trakcie 60 sekund przed bójką/areną nie byłoby możliwości przerzucenia golda

    and more... Także sam sobie odpowiedziałem, że nierealny pomysł

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Administracja zgodę wyraziła, tylko to jeszcze nic nie znaczy.

    Mógłby też być limit na przerzucanie np. 100k/dzień i 500k/tydzień i 1M/miesiąc lub inne.

  12. #12
    Przydałaby się lista uczciwych "transferowców", w przeciwnym wypadku zaroi się tutaj od oszustów.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2011
    Postów
    30
    ja mogę przenosić złoto za prowizję w wysokości 0.5% kwoty przenoszonej jak ktoś chętny to pisać :P

  14. #14
    Cytat Napisał lupin Zobacz post
    ja mogę przenosić złoto za prowizję w wysokości 0.5% kwoty przenoszonej jak ktoś chętny to pisać :P
    czyli będziesz tracił 10% a brał 0,5%?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2011
    Postów
    30
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    czyli będziesz tracił 10% a brał 0,5%?
    nie bo prowizje pokrywa ten co przenosi przykładowo jeśli ktoś chce przenieść 100k to daje mi 110k + 0.5% kwoty

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •