Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 101

Temat: 2. rocznica eliar a Devos brak

  1. #16
    Yupi! Już się nie mogę doczekać, kiedy wypuścisz dekret, aby MFO dostawało dotację z Unii, albo jak fundacje charytatywne wspomogą. "Wyślij SMSa o treści POMOC pod numer 7223. Dla MFO, od Ciebie zależy, czy przeżyje."
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 09-07-2014 o 01:47

  2. #17
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    spoko, pisałam kiedyś że devos będzie jak zostanę prezydentem... jeszcze troche do wieku wymaganego brakuje;DD jakieś 9 lat) see you soon
    zaklepuje jakieś fajne biureczko obok ciebie!
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    Wielkanoc była kilka miesięcy temu...

    zresztą jakiegoś super eventu nie zrobili
    jak to nie??

    KUPUJ MF, DOSTANIESZ WIĘCEJ MF NIŻ NORMALNIE!! KUPUJ TERAZ!! KUPUJ!!! (ale szybko bo chcemy z Jackiem gdzieś wyjechać na Wielkanoc)

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    111
    Ehh...
    Teraz jeszcze przez jakiś czas (myślę że z 3 miechy) będą jechać spokojnie na MF-ach za kase, a potem jak gracze przestaną płacić to ruszą do roboty żeby były kolejne 2 lata czystego zysku z upa. I tak w kółko, i w kółko...

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2011
    Postów
    19
    Ze wszystkim się zgadzam.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2013
    Postów
    62
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    jak to nie??

    KUPUJ MF, DOSTANIESZ WIĘCEJ MF NIŻ NORMALNIE!! KUPUJ TERAZ!! KUPUJ!!! (ale szybko bo chcemy z Jackiem gdzieś wyjechać na Wielkanoc)
    Znając system banowania długo nie pożyjesz

  7. #22
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    huk z tymi kilkudniowymi eventami, komu by się chciało stać pod jakimś yeti czy czymś tam, gdzie raz na godzinę możliwość złapania eventowego mini mają szanse 4 osoby, o ile złapiesz Ty albo ktoś z grupy z którą bijesz to masz szczęście, ale i tak nic ciekawego z tego nie leciało, jak by jakieś eq było z tego super unikaty a nie jak za dynie unikaty które już są, to by można było i powalczyć a tak to klops mi się nie chciało. Sam osobiście już od jakiegoś czasu strajkuje i nie kupuje mf-ów jak dadzą upka to może coś kupię. Wam też radzę się wstrzymać z kupnem może jak nikt kupować nie będzie i dostaną po kieszeni to szybciej zrobią upka. i się okaże czy z mf-ów mają tylko grosze czy też z tego żyją, jak mają grosze to nic nie zrobią jak z tego żyją to albo plajta albo dadzą upka tyle z mędrkowania po winku.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    71
    A moze ktos by tak wyjasnil co jest glowna przyczyna tak ogromnego opoznienia? Z tego co kiedys ktos pisal Devos jest zrobione tylko czekaja na panel GM. Ile w tym prawdy niewiadomo. Generalnie gra zyje upkami, ktorych tak naprawde nie ma Stad wszyscy uwarzaja ze gra umarla i trudno sie z tym niezgodzic. Prawda jest taka ze upki sa dla graczy a panel dla administracji. Co jest wazniejsze?

  9. #24
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    A moze ktos by tak wyjasnil co jest glowna przyczyna tak ogromnego opoznienia?
    Póki hajs się zgadza nie śpieszy się nikomu do upka, zacznie brakować to i upek się zrobi.

    Z tego co kiedys ktos pisal Devos jest zrobione tylko czekaja na panel GM. Ile w tym prawdy niewiadomo.
    Devos jest ledwie co zaczęte, a być może nawet wcale. Było pisane, że Devos nie wyjdzie przez panelem GM, co nie znaczy że jest gotowe.

    Prawda jest taka ze upki sa dla graczy a panel dla administracji. Co jest wazniejsze?
    Upkiem zajmuje się Tomi, panelem Jacek.

    Gra umarła głównie ze względu na olewający stosunek administracji do graczy, totalnego braku informacji i raz na jakiś czas bajeczką o zmianach/planach (czego już gracze niestety (dla administracji) nie kupują).

  10. #25
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    Leci plus Coniu prawda prawda i jeszcze raz prawda. Nie oszukujmy się gra umarła ze starych graczy jest nie wielu z tym że przychodzą nowi którzy nie wiedzą że upka niema od 2 lat:P

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2012
    Postów
    28
    Gram od jakiś 3 lat i powiem tak, jest pewnie dużo lepszych gier ale ja lubię mfo, myślę że nie ja jeden. OK jestem naiwny ale chętnie bym jeszcze pograł więc proszę o szybki update. W tej chwili apeluje do administratorów, czasem fajnie jest pomagać ludziom. To jedna z nielicznych gier jaka może mnie odstresować po pracy. Mam inne marzenia niż kontynuacja gry ale to była by miła wiadomość. Jeśli nie macie zamiaru wprowadzać nowych miast do gry to chociaż jej nie zamykajcie. Pozdrawiam wszystkich

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Jak narazie glownym zajeciem jest gadanie z innymi graczami (przynajmniej u mnie).
    Jakby Devos było to i graczy więcej...
    Ostatnio edytowane przez CloudNine ; 21-07-2014 o 09:38

  13. #28
    pirlo
    Konto usunięte
    Żeby tyle wprowadzać upka to przesada, jeśli nie mają piniędzy ( a w to nie wierze ) to powinni ta gre usunac. Ale oni prowadzą to nadal nie wiem czemu ludzie jeszcze w to grają, bo to nie gra tylko kabaret.

  14. #29
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Kurde po co jakieś tematy i niecierpliwość. Admini mieli Wielkanoc, musieli po niej odpocząć, teraz mają wakacje, po wakacjach będzie trzeba odpocząć od wakacji aż do świąt i znowu. Po roku czekania każdy głupi by się domyślił, że update to jeden wielki wałek
    Pozdrawiam

  15. #30
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,386
    Ja tylko przypomnę, że MFO1 i MFO2 zostały ukończone - trwało to trochę, finalny update (w dwójce) zabrał bodajże ponad 500 dni, lecz się udało. Znając życie, każdy gracz ówczesnego MFO narzekał tak samo jak Wy teraz. Bo przecież tam również wszystkie miasta nie wyszły od razu.

    Czekajcie tyle, ile trzeba.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •