Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 101

Temat: 2. rocznica eliar a Devos brak

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2012
    Postów
    20
    Powiem tyle . Najlepiej by było jakbyście po prostu czekali na devos a nie hejtowali codziennie . I tak to nie pomoże Administracja się tego tyle naczytała , że ma dość .Czekajcie albo nie . Pisanie wam za bardzo nie pomoże .

  2. #32
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Cytat Napisał MagikMerlin Zobacz post
    Powiem tyle . Najlepiej by było jakbyście po prostu czekali na devos a nie hejtowali codziennie . I tak to nie pomoże Administracja się tego tyle naczytała , że ma dość .Czekajcie albo nie . Pisanie wam za bardzo nie pomoże .
    hmmm racja lepiej siedzieć z podkulonym ogonem i czekać kolejne 2 lata.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    niech wyłącza wszystkie płatne funkcje, to nie będziemy narzekać.
    ale skoro - niby nikt nie zmusza- są opcje premium i kasa płynie do kieszeni, to przydałoby się coś dostać w zamian.
    choćby szczerą informację czy ten up w ogóle będzie i kiedy.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  4. #34
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    Cytat Napisał pirlo Zobacz post
    jeśli nie mają piniędzy ( a w to nie wierze )
    Jak nie mają kasy na upka to za % udziałów w grze mogę za sponsorować

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    108
    Cytat Napisał Ziarrno Zobacz post
    huk z tymi kilkudniowymi eventami, komu by się chciało stać pod jakimś yeti czy czymś tam, gdzie raz na godzinę możliwość złapania eventowego mini mają szanse 4 osoby, o ile złapiesz Ty albo ktoś z grupy z którą bijesz to masz szczęście, ale i tak nic ciekawego z tego nie leciało, jak by jakieś eq było z tego super unikaty a nie jak za dynie unikaty które już są, to by można było i powalczyć a tak to klops mi się nie chciało. Sam osobiście już od jakiegoś czasu strajkuje i nie kupuje mf-ów jak dadzą upka to może coś kupię. Wam też radzę się wstrzymać z kupnem może jak nikt kupować nie będzie i dostaną po kieszeni to szybciej zrobią upka. i się okaże czy z mf-ów mają tylko grosze czy też z tego żyją, jak mają grosze to nic nie zrobią jak z tego żyją to albo plajta albo dadzą upka tyle z mędrkowania po winku.
    Na szczęście nie jestem taki głupi żeby wydawać pieniądze na grę i tak dziwię się sobie że marnuję na nią czas

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    108
    Cytat Napisał MagikMerlin Zobacz post
    Powiem tyle . Najlepiej by było jakbyście po prostu czekali na devos a nie hejtowali codziennie . I tak to nie pomoże Administracja się tego tyle naczytała , że ma dość .Czekajcie albo nie . Pisanie wam za bardzo nie pomoże .
    Ale Ty jesteś głupi. Uważaj bo administracja to czyta. Jak już coś to my się naczekaliśmy i żałuję, że zacząłem w tą grę grać. A tyle co Ty grasz to nie masz powodu do narzekania. Poczekaj sobie tyle co ja i osoby z 54lv.

  7. #37
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    Cytat Napisał polik Zobacz post
    Poczekaj sobie tyle co ja i osoby z 54lv.
    chciałeś powiedzieć stali gracze,
    Na szczęście nie jestem taki głupi żeby wydawać pieniądze na grę i tak dziwię się sobie że marnuję na nią czas
    A ja wydałem kilka groszy, bo wiem że bez wsparcia żadna gra free to play niema racji bytu, mfo znam od 1 części i byłem wtedy o wile młodszy, to już będzie kilka ładnych lat jak się było w jedynce w folhord czy oasis i biło nałogowo "marlboro" nie chcę bronić administracji za zwłokę z upkiem, znam kilka osobistych przyczyn o których mi się nie chce spuszczać które mogą być powodem braku upka, a może już pisałem wcześniej :P Nie pamiętam. mam do tej gry sentyment, to czemu mam jej nie pomagać przetrwać w jakikolwiek sposób?? tak na prawdę niema aż tylu gier że mimo chujowej fabuły i grafiki chce się grać a "MFO" jak dla mnie spełnia moje wymagania, jest przejrzyście i niema zbyt wielu bugów, do tego dochodzi interakcja z innymi graczami, a jak znajdą sie jakieś bugi są szybko naprawiane, dobra gra "ftp"
    wykonanie nie jest najgorsze a nowych/starych graczy wciąż przybywa. Można powiedzieć że administracja żyje swoim życiem a gra swoim. A na koniec powiem dawać upka!! bo nudno!!

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2013
    Postów
    78
    Powiem tylko jedno, dawać upka i poprawić jeszcze przed nim system PvP.

  9. #39
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    A co złego w systemie pvp?

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2013
    Postów
    78
    Wszystko.

  11. #41
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Kolejny specjalista od PvP co by tylko narzekał, a jak się spyta o konkret to pierdyknie ogólnikiem.
    Proszę o jakieś raporty, argumenty, opinie.

  12. #42
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Potwierdzam to że system pvp jest durny. Pozdro Antek wariacie
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  13. #43
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2013
    Postów
    78
    Antek, każdy potwierdzi że system PvP jest durny, tylko Admini, Moderatorzy myślą inaczej.

  14. #44
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2013
    Postów
    78
    Oho, Antek się wkurzył i mi dał minusa.

  15. #45
    Radzę po upku zrobić ten panel dla MM/QM to się skróci trochę ten czas robienia upka.

    I nie kasować pyłków ;p

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •