Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 101

Temat: 2. rocznica eliar a Devos brak

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2011
    Postów
    19

    2. rocznica eliar a Devos brak

    Witam. Jak widzicie od utworzenia Eliar minęło już 2 lata. Mimo takiego upływu czasu Devos nadal nie jest zrobione (i pewnie nigdy nie będzie bo szanse że będzie utworzone w tym roku są znikome). Przez tą administrację MFO3 gra wkrótce upadnie. Mapki normalnie się tworzy max . pół roku a tutaj jest tworzona 2 lata. Co dziwnego kolejną mapkę tworzy się coraz dłużej.
    Landeburg (jakoś tak , nie wiem).-Urkaden 2 miesiące
    Urkaden-Eliar 10 miesięcy
    Eliar- Devos 2 lata
    Devos- Nordia 5lat albo i więcej.
    Przez takie coś prędzej będe na emeryturze niż zobaczę skończone grę. Zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam, Meme

  2. #2
    Właściwie to Langeburg było po niecałym miesiącu wpowadzone, ale nie dramatyzuj, bo Devos kiedyś wprowadzą.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2011
    Postów
    19
    Zrobiłem sobie przerwę na rok w nadziei że zrobią Devos.Wracam i patrze- żadnego update.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał meme Zobacz post
    Zrobiłem sobie przerwę na rok w nadziei że zrobią Devos.Wracam i patrze- żadnego update.
    Jeszcze mało widziałeś w MFO3. Wróć za 5 lat.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2011
    Postów
    19
    Za 5 lat wrócę i będzie zaledwie Devos. Nie tego się spodziewałem.
    Macie jeszcze coś z innego tematu:Ta gra umarła, taka prawda.
    Upek nic nie zmieni, nabije się limit pozimowy i co? Znowu codzienne bicie mini bossów, jedno i to samo, i tak w kółko. Pvp?Gorszego systemu walk nie widziałem.
    Ale co najśmieszniejsze.. od ostatniego upka minęło 24 miesięcy. 24 miesięcy robić kilka-kilkanaście mapek?
    Zejdźmy na ziemię ludzie. Takie coś mnie ma racji bytu. Idąc taką drogą ta gra prędzej czy później ta gra i tak upadnie

    pozdro dla direrów
    Ostatnio edytowane przez meme ; 08-07-2014 o 14:10 Powód: edit

  6. #6
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @up
    nie 20 tylko 24 miesiące

    i tak masz rację gra umarła, dlatego też admini nie śpieszą się z devos bo widzą że graczy jest coraz mniej
    w najgorszym scenariuszu gra zostanie zamknięta/wyłączona przez upkiem devos
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #7
    Houqe
    Konto usunięte
    Uwaga, albowiem odkryłem Atlantydę!

    Ostatnie kilka ciekawych zmian w mfo:

    1. Dodanie limitów na walki - można walczyć z tym samym przeciwnikiem 3 razy na 20 dni. Mało, nie?
    2. Zmieniono system żetonowy i obecnie walki są nieopłacalne. Wygrywasz, to nic nie zyskujesz. Przegrywasz - tracisz.
    I na deser 3. Wprowadzono nowego kowala, a w nim mozliwosc kowalenia za żetony!

    Wystarczy teraz poskładać wszystko do kupy. A więc..

    Ludzie powariowali, kują za żetony jak porąbani. I w miesiąc, góra 2 zaczną im się wyczerpiwać żetony. (punkt 3)
    Ale co z tego, przeciez mogę je zdobyć w walkach! (punkt 2) Taaa, jeszcze czego - rzekł by Tomi.
    W dodatku nie ma przeciwników, a z tymi nielicznymi którzy są można walczyc tylko 3 walki na 20 dni.. (punkt 1)
    Więc co wtedy? Nie ma zetonów i nie ma sposobu na zdobycie ich..
    Poza jednym! PAKOWAĆ ZŁOTÓWKI W MF-Y!!!!

    Więc wszystkie te zmiany powoli przyczyniały się do zwiększenia dochodów z doładowań MF.

    I to była właśnie Atlantyda. Z Boston Masacziusytss Mariusz Mix Houqe Kolanko

  8. #8
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Jak by się jeszcze dostawało żetony z walk według starego systemu to by było do przeżycia...

  9. #9
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Seitas Zobacz post
    Jak by się jeszcze dostawało żetony z walk według starego systemu to by było do przeżycia...
    Możliwe. Ale po co dawac graczom mozliwosc zdobywania żetonów?! Niech je kupują od nas, Administracji!

    PS: Tomi i Jacek kąpią się w stawie w Dilli, pod domem Mistrza Solidiusa. Idziemy ich utopić?

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Czy moderatorów nie męczy ciągłe zamykanie i wyrzucanie tematów o upku?
    Może zróbcie po prostu blokadę na forum na używanie słów typu "devos" albo "update" skoro i tak są zakazane jak widać.
    Dodatkowo dajcie cenzurę w grze, po co nowi gracze mają dowiadywać się o tym że gra jest martwa? Lepiej niech pograją te parę miesięcy i zasilą konto.
    Po co komu update, wystarczy wciągać nowych naiwnych w to co jest.

  11. #11
    Z tego, co widzę, to 80% aktualności to same eventy: Igrzyska Śmierci, Halloween, Boże Narodzenie, Wielkanoc, i jeszcze lepsze dropy! Przecież cały czas poświęcają eventom!

  12. #12
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Z tego, co widzę, to 80% aktualności to same eventy: Igrzyska Śmierci, Halloween, Boże Narodzenie, Wielkanoc, i jeszcze lepsze dropy! Przecież cały czas poświęcają eventom!
    Wielkanoc była kilka miesięcy temu...

    zresztą jakiegoś super eventu nie zrobili
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Jakby wywalić życzenia od jednych świąt do drugich i od drugich do pierwszych, odgrzewane kotlety to nie ma żadnych nowości. Upadek jest bliski.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    417
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    i tak masz rację gra umarła, dlatego też admini nie śpieszą się z devos bo widzą że graczy jest coraz mniej
    w najgorszym scenariuszu gra zostanie zamknięta/wyłączona przez upkiem devos
    Spokojnie ja będę grał gra nie umrze ;P

  15. #15
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    spoko, pisałam kiedyś że devos będzie jak zostanę prezydentem... jeszcze troche do wieku wymaganego brakuje;DD jakieś 9 lat) see you soon
    naucz się robić skrypty ---> klik!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •