Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Atak innego gracza w teamie w walce z bossem

  1. #1
    Marvel
    Konto usunięte

    Atak innego gracza w teamie w walce z bossem

    Zaczynam się powoli irytować takimi osobami. Przed chwilą jakiś noob zabił mnie jeden cios od końca walki z Ogrem. Niby życie jest brutalne, więc i gra od tego nie odstępuje na krok, niby trzeba sobie umieć dobierać sojuszników i uczyć się na błędach. Wystarczy jednak jedna głupia poprawka i już takie chamskie sytuacje nie będą miały miejsca. Sytuacje, kiedy osoba z chwilowego teamu zabije nas, aby zgarnąć cały loot z bossa dla siebie, Proponuję, aby atak innego gracza podczas walki z bossem był możliwy tylko wtedy, gdy ów atak jest konieczny, aby ściągnąć z atakowanego gracza negatywny status nałożony przez bossa. Ewentualnie można zrobić tak, aby zabity gracz dostawał mimo wszystko część łupu z bossa, jeśli zginie z ręki "sprzymierzeńca". Wystarczy, że prawdziwe życie bywa ciężkie, dlaczego więc kopiować te trudy do gry, skoro można to ukrócić?

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Gra jak życie, najlepiej radzić sobie sam.

  3. #3
    Tajwanski Przemytnik
    Konto usunięte
    A może frytki do tego? Ta gra będzie zbyt prosta, znajdź sobie kilku kumpli wartych zaufania lub załóż team i przyjmij kilku aktywnych graczy i masz po problemie. Ja ubijam ludzi na bossie jak za nimi nie przepadam lub jak mi ktoś podpadnie Gdy kogoś wezmę , żeby mi pomógł z bossem , a on później odrzuca moją pomoc , a spotkam go na bossie , to wtedy się odgrywam za to. Rozkminiasz ?:P
    Taki tok myślenia ma pewnie trochę więcej graczy niż ja , np. moi kumple , którzy zawszę chętnie mi pomagają ubić na bossie takiego nooba
    Tak mi się wydaję , że mu podpadłeś .. Bez przyczyny raczej by cię nie dobił , a nie warto sobie psuć reputacji przez drop , bo później nikt go nie będzie chciał brać do bossów .

  4. #4
    Jacek
    Konto usunięte
    Można by to ukrócić zmieniając zasady dropa, to znaczy przyznając drop też osobom nieżywym na końcu walki

  5. #5
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    jak by nie patrzeć zostajemy po walce z 1hp :d czyli żyjemy ale kiepsko to loot też powinien się należeć ;d

  6. #6
    Marvel
    Konto usunięte
    Co mi po 1hp, jeśli marnuje mi się boss, bo się marnuje, prawda?

  7. #7
    Ja tylko dodam, że samej możliwości ataku sprzymierzeńców nie należy blokować. Część statusów zdejmuje się poprzez atak fizyczny.

    Po prostu nie zapraszaj do pomocy graczy, których nie znasz.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Kolnay
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    94
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Po prostu nie zapraszaj do pomocy graczy, których nie znasz.
    No dobrze a co jeżeli np. bije gryfa, wzywam sos i z pomocą idą mi sami nieznani gracze to co mam nie brać nikogo bo lepiej przegrać niż stracić dropa?

  9. #9
    Nie masz drużyny, ryzykujesz.

  10. #10

    Propozycja walk w druzynie z mini bossami

    Mam propozycje jak się wali razem w drużynie mini bosy to nie powinno być coś takiego jak walka i swojego pomocnika pomylenie to jeszcze coś ale jak jest to specjalnie robione i bicie po to żeby zabić sb i pomocnika to nie fer zdarza się to coraz częściej mam dowód jego wytłumaczenie ,,bawię się"...
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...=181448&vtid=0

  11. #11
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Po prostu bierz na bossy zaufanych ludzi. Akcje na przeciwniku są potrzebne między innymi do zdejmowania/nakładania statusów i leczenia,

  12. #12
    no tak leczenia i statusów zgodzę się ale nie atakowanie swojego ;D

  13. #13
    Jak wtedy będziesz zdejmował z sojuszników Pomylenie? ;)

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...walce-z-bossem - połączyłem tematy.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •