Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 43 z 43

Temat: Wygrane a jednak nie wygrane igrzyska.

  1. #31
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Dziękuje. Do zamknięcia.

  2. #32
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Beka taka trochę. Jeszcze się ja wypowiem. O co chodzi z tymi sabotami? Zawsze ktoś jest niezadowolony https://mfo3.pl/r/b3144479e (jedyny sabot w jego walkach podczas tych igrzysk) po takim sabocie od razu u części graczy oburzenie.

    Cytat Napisał Dangerous Zobacz post
    Nagroda powinna sie należeć temu kto wygrał uczciwie IŚ a nie wszystkie walki przez saboty, ja ten nagrody bym mu nie dawał.
    Cytat Napisał fasolkaxx Zobacz post
    W końcu ktoś pomyślał o logice " Fair play " w mfo powinno coś takiego działać że igrzyska wygrane przez ustawke/przekupstwo są nieuznawane . tyle z mojej strony
    Cytat Napisał Dangerous Zobacz post
    Żaden z Asasynów nie zasługuje na Puchar Igrzysk Śmierci i być dodanym na listę zwycięzców. Oni wygrali tylko dzięki sabotom
    A to tylko z tego tematu. Już nie wspomnę o tych hejtach w grze. Jednakże z drugiej strony... https://mfo3.pl/r/b8bf579b2

    No i co? Większość graczy dostrzega tylko jedną stronę monety. Ogólnie jak to się ładnie ktoś tam wyraził "Saboty są i będą". Ale nie, takiej sytuacji to już gracze powyżej nie dostrzegają...

    A więc... Powinny być blokady dla sabotów, ale tego nie da się wykonać. Z samej nazwy igrzysk śmierci można wywnioskować, że wygra najlepiej przystosowany, a nie najsilniejszy - sabotować każdy może, więc mimo wszystko szanse są równe.



    A co do tego pucharu to już Some najlepiej wie, dlaczego nie powinien go dostać (ale to lamus, więc i tak go będzie miał )

  3. #33

  4. #34

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Był turnieje organizowane dla graczy over 50 lvl. Ilość graczy biorących w nich udział była znikoma. Tam była równa walka, jak ktoś chciał mógł uczestniczyć w uczciwej rywalizacji. Wiadomo, dla początkującego gracza szanse były nikłe. Ale turnieje były organizowane. Igrzyska rządzą się swoimi prawami. Każdy z Nas ma możliwość zorganizowania/złożenia propozycji nowego turnieju, nawet na przykład fazy grupowej. Ale... właśnie. Zaraz będzie, że ten nie mógł, że ten trafił do grupy trudnej, a ten że losowanie było nie uczciwe i z góry ustalone, albo oddanie walki, żeby kolega wygrał i zajął np drugie miejsce w gr. I też byłyby układy. W igrzyskach są i będą saboty.

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Saboty zawsze były, nie są zabronione, ważne że szanse w sabotowaniu są równe dla wszystkich i każdy może sobie przygotować 5 gracza w drużynie po przeciwnej stronie. Jest to także kwestia przypadku tj. są ograniczenia liczebne po stronach i każdy może dołączyć do walki, gdy jest wakat.

  7. #37

    Puszcza oko

    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Beka taka trochę. Jeszcze się ja wypowiem. O co chodzi z tymi sabotami? Zawsze ktoś jest niezadowolony https://mfo3.pl/r/b3144479e (jedyny sabot w jego walkach podczas tych igrzysk) po takim sabocie od razu u części graczy oburzenie.
    Tak źle? Dla mnie wręcz przeciwnie. Fajnie było patrzeć, jak Ice Axe jest cięty z obu stron i padł, potem stał i znowu padł. Dlaczego to dla mnie taka przyjemność? Jakoś go nie znoszę, bo kiedyś broniłem kogoś z mniejszym poziomem w bójce, a on był po stronie agresora i zmiażdżył biedaczka razem że mną. A teraz patrzeć, jak on jest miażdżony!
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 01-07-2014 o 01:35

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Tak źle? Dla mnie wręcz przeciwnie. Fajnie było patrzeć, jak Ice Axe jest cięty z obu stron i padł, potem stał i znowu padł. Dlaczego to dla mnie taka przyjemność? Jakoś go nie znoszę, bo kiedyś broniłem kogoś z mniejszym poziomem w bójce, a on był po stronie agresora i zmiażdżył biedaczka razem że mną. A teraz patrzeć, jak on jest miażdżony!
    95% MFO musiałbyś nienawidzić jeżeli to Ciebie denerwuje.

  9. #39
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Eldovinkaaa Zobacz post
    Haha Cieszy mnie to bardzo , bo jakby nie saboty to byś nie wygrał.


    Powiem Tak : "Lepiej być nie mogło"
    Saboty to niestety nie jest turniej. Na turnieju wygrywa najlepszy, w igrzyskach ten który:
    1. Zapłaci najwięcej za doprowadzenie do finału (przykład
    2. Wyliże najwięcej dup za sabotwanie dla niego lub za oddanie mu walki (przykład - WeLoveThisGame, Ice Axe i im podobni)
    3. Będzie kombinował, przetrzymywał walki, oszukiwał innych (większość)

    Igrzyska to zabawa w oszukiwanie, kombinowanie, lizanie dup i to się nie zmieni.

  10. #40
    Drugi punkt, właśnie mi wymieniłeś dwie najbardziej trafne osoby. Jak dla mnie cel w dziesiątkę, nie trzeba przedstawiać ich podobnych.

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2013
    Postów
    33
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Beka taka trochę. Jeszcze się ja wypowiem. O co chodzi z tymi sabotami? Zawsze ktoś jest niezadowolony https://mfo3.pl/r/b3144479e (jedyny sabot w jego walkach podczas tych igrzysk) po takim sabocie od razu u części graczy oburzenie.









    A to tylko z tego tematu. Już nie wspomnę o tych hejtach w grze. Jednakże z drugiej strony... https://mfo3.pl/r/b8bf579b2

    No i co? Większość graczy dostrzega tylko jedną stronę monety. Ogólnie jak to się ładnie ktoś tam wyraził "Saboty są i będą". Ale nie, takiej sytuacji to już gracze powyżej nie dostrzegają...

    A więc... Powinny być blokady dla sabotów, ale tego nie da się wykonać. Z samej nazwy igrzysk śmierci można wywnioskować, że wygra najlepiej przystosowany, a nie najsilniejszy - sabotować każdy może, więc mimo wszystko szanse są równe.



    A co do tego pucharu to już Some najlepiej wie, dlaczego nie powinien go dostać (ale to lamus, więc i tak go będzie miał )
    oglądnij walke Finałową 4 vs 4 to zobaczysz a także w finale 2 vs 2 Pozdrawiam

  12. #42
    Houqe
    Konto usunięte
    Czasy gdy na Igrzyskach wygrywali najlepsi już minęły.

  13. #43
    ostatni najlepszy wygrał igrzyska dokładnie dnia 16.06.2013 ;> (podobno pierwszy dzień nowej epoki gorszych mistrzów igrzysk wyznacza data zwycięstwa Coniego) Można chyba zamknąć ten temat, bo już się tematu w ogóle nie trzyma
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 02-07-2014 o 12:45
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •