Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Częstotliwość wypadania itemków z Mini Bossów.

  1. #1
    NightShadow
    Konto usunięte

    Częstotliwość wypadania itemków z Mini Bossów.

    Witam.

    Moim zdaniem powinno się zmniejszyć częstotliwość wypadania itemków, gdyż jak wiadomo nie ma upka i każdy zostaje na 30lvl, trochę to nie ciekawie wygląda gdy itemków przybywa na 30 poziom nie proporcjonalnie do ilości graczy. Dobry przedmiot powinien być trudny do zdobycia.

  2. #2
    No ja nie wiem czy , aż tak często wypadają dobre itemki.
    Przez ostatnie kilka dni to nie miałem dobrego dropu , a ogra czy wywke sam biję.
    A co do dobrego uzbrojenia to bardzo rzadko wypadają unikaty z plusami , czy zwykłe.
    Ostatnio edytowane przez Bicek ; 25-05-2011 o 23:25

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ubiłem już 40 gryfów, a dopiero przed chwilą wypadła mi normalizacja. Ciekawe ile by było eq gdyby nie rzadkie upki :P

  4. #4
    Felix
    Konto usunięte
    Popieram, tak samo od kilku dni nie dostałem prawie nic z odnawialnych bossów, nie wspominając o ogrze, którego nie wiem ile razy biłem i ciągle tylko kamyki mi lecą :/.
    Był tydzień gdzie z gryfa dostałem naprawdę obfity loot, a teraz lipa, może to kwestia szczęścia?

  5. #5
    Sunflora
    Konto usunięte
    TY chcesz jeszcze obniżyć ?!
    Teraz jest strasznie mały drop itemów
    Mi aktualnie nic nie wyleciało z mini bossa oprócz rege , odnowienia i kamieni
    Ostatnio edytowane przez Sunflora ; 26-05-2011 o 10:54

  6. #6
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Ja tak samo 2 tyg hunciłem gryfa i nic.
    Na 120 gryfów tylko odbicie, okrągły topór i amulet pomyślności.
    Kobr około 100 i 0 itemków/zdolności.

    Więc co do pomysłu to jestem stanowczo na NIE!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #7
    The End
    Konto usunięte
    Też jestem na nie. Temat zostal zalozony z powodów osobistych. Night ma po prostu kupę itemów do sprzedania , zatem wolałby żeby ceny podskoczyły a on miałby możliwość na tym zarobić. Nie podoba mi się takie tworzenie tematów na forum w celu osiągnięcia korzyści w grze, ale to tylko moja opinia. Drop itemów jest bardzo rzadki jeśli idzie o bossy grupowe. Jedynie ogr ma sensowną szansę na wypadnięcie, ale w końcu wypada z niego aż 5 itemów. Jestem zdecydowanie przeciwny.

  8. #8
    Dantez
    Konto usunięte
    Ja również jestem przeciwny co do obniżenia częstotliwości dropa, i tak jest ciężko dostać porządany przedmiot. Jeżeli to sprawa osobista (czyli chcesz sprzedać drożej itemy) to napisz na handlu bo zakładanie takich tematów jest bezsensowne...tylko zaśmiecanie forum

  9. #9
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Mi się wydaję, że jest dobrze to zrobione
    Mogę z całą pewnością powiedzieć, że co 15 bossa średnio wylatuje mi jakiś unikat
    Dzisiaj np. dostałem ogrzą zbroję +3

  10. #10
    The End
    Konto usunięte
    Jest ok też tak uważam, acz wydaję mi się, że jest pewna wada tego systemu. Nie podzielę się z nią tutaj bo mozna by ją wykorzystać do uzyskania lepszych lootów.
    Jednak Tomi został już poinformowany i zobaczymy czy to tylko skrajne anomalie czy faktycznie pewien błąd zachodzi.

  11. #11
    MEGA MICHAŁ KAT
    Konto usunięte
    Just FoD nie pisz, że znasz bugi, bo cie nie będą lubić ;<
    Mi przez cała grę wypadły 2 zdolności i się cieszę

  12. #12
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bicegg Zobacz post
    No ja nie wiem czy , aż tak często wypadają dobre itemki.
    Przez ostatnie kilka dni to nie miałem dobrego dropu , a ogra czy wywke sam biję.
    A co do dobrego uzbrojenia to bardzo rzadko wypadają unikaty z plusami , czy zwykłe.
    A przedwczorajsza bryza to od czyjej kobry??

    Ja sam nei za bardzo dropie, z Wywerny co prawda płomienna mi wyleciała na tym koncie, na tamtym jeszcze dwie zatrute, ale gdy juz nie byly duzo warte.
    Ze Smoka same regenki
    Z Goblina raz mi wyleciał Multi Atak, z czego jestem dumny... i tyle, jedynie miksy i ze dwie osłonki.
    Z Tygrysa (czyjegoś, któregom pokonałem sam na 17 lv) wylociłem bawełniane Buty i pare kamykow.
    Z Kobry też nei za dobrze.

  13. #13
    El Fortuno
    Konto usunięte
    zabiłem już z 40 dzbanków i ani jednej zielonej szaty ... unikaty trudno się zdobywa

  14. #14
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    zabiłem już z 40 dzbanków i ani jednej zielonej szaty ... unikaty trudno się zdobywa
    zależy od szczęścia jeden 100 dzbanków zabije i mu nie wypadnie a drugi jednego i odrazu ma ;D

  15. #15
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Widocznie ja tego szczęścia nie posiadam

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •