Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 126

Temat: Bezczelne przelewanie rankingu

  1. #31
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    W sumie skoro oddawanie ranku jest łamaniem regulaminu, bo istnieje usługa zerowania to czy robienie komuś ochrony też nie jest naginaniem regulaminu?

  2. #32
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    W sumie skoro oddawanie ranku jest łamaniem regulaminu, bo istnieje usługa zerowania to czy robienie komuś ochrony też nie jest naginaniem regulaminu?
    Bynajmniej nie. Czepiając się takich marginesowych opcji, jak ta, to walczenie też jest łamaniem regulaminu, bo żetony można zyskać przez usługę.
    Ps: Dlaczego ochrona nie działa na wyzwaniach ? Przez co traci swój sens zakupu, skoro można nabić sobie za "darmo"

  3. #33
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    116
    Oddawanie rankq ( wiem że stare ale znalazłem ) :
    https://mfo3.pl/r/175468180
    https://mfo3.pl/r/175468383
    https://mfo3.pl/r/175468453

  4. #34

  5. #35
    AkZAr
    Konto usunięte
    Ja tu nie widzę żadnego przelewania gracz magician nigdy nie zbierał ranku I nie widzę ty żadnej korzyści z tych walk. Po prostu czysta zazdrość albo nudy... Pozdrawiam. Zbijanie ranku no to jeszcze To tak jak robienie prota .. a jak ktoś się łapie na rank ? to też będzie zbijanie ? hmm

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    116
    Cytat Napisał AkZAr Zobacz post
    Ja tu nie widzę żadnego przelewania gracz magician nigdy nie zbierał ranku I nie widzę ty żadnej korzyści z tych walk. Po prostu czysta zazdrość albo nudy... Pozdrawiam. Zbijanie ranku no to jeszcze To tak jak robienie prota .. a jak ktoś się łapie na rank ? to też będzie zbijanie ? hmm
    Zazdrościć lewego zbierania ranku? nie dzięki a przeglądam sobie raporty z nudów i patrze że oddawanie/zbijanie ranku jest poza regulaminem to niestety nie moja wina bo go nie tworzyłem . Ps. istnieje coś takiego jak reset ranku za mfy . i dzięki za - reputy .

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    116
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Dokładnie tak. Jest tak usługa, więc jak śmiecie w ogóle zasłaniać się tym, że "nie mieliście jak zbijać". Jest do tego usługa, a za oddawanie ranku powinien być jakiś banik na zachętę i zuchwalstwo.
    Dokładnie !

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2012
    Postów
    40
    Jezeli chodzi o zbijanie nie kazdego stac na MF takze uwazam ze to dobre rozwiazanie co do zzbicia, szkoda tylko Mf'ow na zbicie czasami lepiej oddac komus zawsze cos jest z tego
    Cytat Napisał fasolkaxx Zobacz post
    Dokładnie !

  9. #39
    AkZAr
    Konto usunięte
    Fasolek z nudów to ty chyba tylko posty nabijasz .

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    116
    Cytat Napisał AkZAr Zobacz post
    Fasolek z nudów to ty chyba tylko posty nabijasz .
    Gadaj zdrów , niestety tak ludzie to widzą . człowiek patrzy raporty i widzi że łamią regulamin to zgłaszam to ale za zgłoszenie niestety dostaję się ujemną reputację.

  11. #41
    AkZAr
    Konto usunięte
    Szkoda że wszystkich tą samą miarą nie mierzysz

  12. #42
    Cytat Napisał AkZAr Zobacz post
    Szkoda że wszystkich tą samą miarą nie mierzysz
    On nie musi mierzyć wszystkich tą samą miarą. Liczy się to jak gra mierzy i tu niestety jest równość.
    W regulaminie nie ma obowiązku zgłaszania wykroczeń, więc możliwym jest zgłaszanie tych wykroczeń, które popełniają osoby nam niesprzyjające.
    Tak tylko mówię, że nie można bronić się wobec złamania regulaminu gry, atakując osobę co wysuneła oskarżenie, lecz bronić samego siebie w świetle regulaminu.

    A w sprawę się nie zgłębiałem, więc jeżeli o sam fakt przelewu to nie wypowiadam się na temat, która ze stron ma racje.

  13. #43
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Moim zdaniem usługa zbijania rankingu powinna być darmowa, bo teraz gdy żetony są w cenie ich zdobywanie na wyższych stawkach rankingowych jest strasznie trudne ze względu na małą ilość walk. Ewentualnie powinna wrócić ilość zdobywanych żetonów związana ze stawką rankingu. Im większa tym większa zdobycz. Sam zbijalem wiele razy ranking. Jeśli jeszcze polecą wszyscy z banem co zbijali to w tą gre będzie gralo 30 osób w godzinach szczytu, ale skoro tego chcecie to kablujcie sie dalej. Pozdrówki )

  14. #44
    Pirrat
    Konto usunięte
    Banuje się tylko poszczególne osoby , bo dla reszty nikt nie będzie płakał na kilka stron.
    Jakie zmiany ? - przecież 40 żetonów za walkę o top 1 auto to gigantyczna nagroda.

  15. #45
    Albo bany ,albo zaczną korzystać z usług.
    Powiedziałbym, że z multi to samo. Też jakby tak sobie pobanować dzielących i multikonciarzy to by nam na miesiąc połowa gry znikła

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •