Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Temat: Wypożyczalnia

  1. #16
    Asr
    Konto usunięte
    Nie chce mi sie czytać wszystkich postów ale jestem zdecydowanie na tak

  2. #17
    The End
    Konto usunięte
    Ja na nie. Duzo roboty, a są ważniejsze i ciekawsze rzeczy do zrobienia.

  3. #18
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Ja bym wręcz wprowadził NPC z taką ofertą.
    Może wręcz miałby jakieś itemki w "przedsprzedaży"?
    Jakaś nowa zbroja, 10k/h i idziemy na bossa :>

    W podtekście - oczywiście ściąganie złota z rynku.

  4. #19
    Tajwanski Przemytnik
    Konto usunięte
    To byłby dobry pomysł , ale trochę zbyt łatwo by było , a już jest za łatwo.
    Gdyby ceny za wypożyczenie były za niskie , to nawet nikt by nie kupował żadnych itemów i to ma być interes ?
    Co innego gdyby te ceny za wypożyczenie były dosyć wysokie i tylko 50% z tej ceny trafiało by w ręce właściciela , bo byłby za duży zarobek.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Ewentualnie można by zrobić wypożyczanie EQ u kowala. Po zużyciu (200 walk) item by znikał nieodwracalnie.

  6. #21
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Ewentualnie można by zrobić wypożyczanie EQ u kowala. Po zużyciu (200 walk) item by znikał nieodwracalnie.
    To już bardziej by pasowało. Wtedy opłaty odciągały by złoto do systemu, ale i w tym przypadku powinno to być drogie - tak żeby się wypożyczało na pojedyncze walki, a nie do zwykłego hasania po mapie.

  7. #22
    Ja bym wręcz wprowadził NPC z taką ofertą.
    Może wręcz miałby jakieś itemki w "przedsprzedaży"?
    Jakaś nowa zbroja, 10k/h i idziemy na bossa :>

    W podtekście - oczywiście ściąganie złota z rynku.
    To tez jest dobre. A cenę uzależnić można by o średnich cen targowych (np. 5% wartości przedmiotu na godzinę).

  8. #23
    The End
    Konto usunięte
    Żadnego wypożyczania eq niedostępnego w grze! No chyba, że byłoby kiepskie a miałoby tylko ciekawe ochrony przed statusami.
    Jeśli miałoby być lepsze to wsadzić możemy sobie kombinowanie nad zwiększeniem częstotliwości walk. Bo walk będzie jeszcze mniej.
    5% na godzinę to za mało... Jeśli już to na dłuższy czas, ale i dużo większa cena i tylko eq na 0. Np 20% na 6 h.

  9. #24
    MaX Zino
    Konto usunięte
    To może lepiej zrobić taką wypożyczalnię na targu:
    wypożyczający wybiera cenę za 1h wypożyczenia swojego itemu i jego długość trwania. Po skończonym czasie wypożyczenia (albo zaraz na początku pożyczania) pieniądze trafiają do właściciela itemu, a swój item dostaje, gdy okres wypożyczenia skończy się.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •