Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 106 do 111 z 111

Temat: Waznośc ranku

  1. #106
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Suzu Kitamura Zobacz post
    Tak, oczywiscie... to jest chyba zalozenie kazdego, kto udziela sie w tym temacie, ale chodzi o jedno... obecnie najwiecej rankingu idzie na max lv... a co bedzie jak rozreklamujecie gre? Wtedy nie bedzie sie chcialo takiemu nowemu wbic max lv, zeby grac na rank, tylko bedzie chcial nizej, jak tam sobie wymysli. Ja sobie zrobilem postac na 7 levku i wbilem pare punkcikow, 120pare i raz na jakis czas teraz mam walke o ranking, ale zrobilem ta postac przyszlosciowo, zeby teraz sobie wyrobic atry na walkach z graczami itp. bo wiem, co sie bedzie dzialo w mfo2 na s1 lub s2 (bo s3 to w ogole nie zaliczam) jest ktos z max lv w top10? oczywiscie, ze nie... bo gdyby tam mialoby byc tak jak tutaj teraz, to trzeba by wbic 300lv, zeby sobie na rank pograc no przeciez idiota nawet na to nie pojdzie.
    To jest nieco inna kwestia.
    Tak jak piszesz - w MF2 nie można było być wysoko w rankingu mając wysoki lv i to na pewno nie jest korzystne zjawisko.
    Na wyższym poziomie trzeba się i więcej natrudzić i mieć większe umiejętności, aby wygrywać w PvP - dlaczego więc takie osoby mają być wykluczone z walki o top?. Poza tym 7 czy 10 lvl ma być mistrzem jeśli chodzi o tajniki PvP? Trochę to komicznie brzmi. Może w tej kategorii "wagowej" tak, ale nie ogólnie.

  2. #107
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    [...]


    @topic
    Mi tam różnicy nie robi jaki sposób wybierzecie, ale chcę tylko żeby były ograniczenia lv między walczącymi.
    Bo wtedy naprawdę mało kto będzie walczył o rank.
    Ostatnio edytowane przez ADIHC1 ; 23-05-2011 o 00:49 Powód: Off-topic
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #108
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Suzu Kitamura Zobacz post
    Ja wbilem 20lv, kiedy wszyscy zaczeli wbijac 30 i w jeden dzien wbilem top10, rozwalilem kazdego na 20-22 levku z kim moglem walczyc o ranking, pozostalo mi 2 graczy, ktorzy obecnie sie nie loguja, caly czas na nich czekam. Jestem graczem, ktory gra na ranking, aczkolwiek nie chce wbijac max lv... najpierw kiedy max byl 20 to ja bilem na 10, teraz kiedy jest 30, bije na 20, w kazdym razie nie uwazam, zeby miejsce w rankingach mieli tylko gracze na max lv, a do tego to wszystko prowadzi.
    No więc, o ile wyzwania będą ograniczone poziomowo to dalej będziesz mógł stosować tą technikę.


    Cytat Napisał Suzu Kitamura Zobacz post
    A najlepsze, jak w koncu wyjdzie jakis kozak, rozwali wszystkich na max lv, wbije tyle rankingu, ze nikt nie bedzie mial polowy i co wtedy? najlepszy gracz bedzie poza rankingiem PVP no po prostu nie moge sie doczekac, zeby to zobaczyc
    Ten, z którym ostatnio wygrał, będzie go miał w zasięgu 1 walki. Nie da się uciec zbyt daleko.
    Poza tym, jeśli rzeczywiście wykosi wszystkich, to w miarę bezpieczne pierwsze miejsce będzie mu się należało.

  4. #109
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Nie no nie mowie, zeby top1 byla osoba w ogole na 5 levku, to dobrze, ze na max lv gracze maja szanse bicia rankingu, tylko wlasnie chodzi o to, zeby nie dyskryminowac innych i zeby oni tez mieli szanse, bo takie przechodzenie ze skrajnosci w skrajnosc to tez bez sensu.

    Jezeli wyzwania nie beda ograniczone lv to kazdy nowy gracz ma z gory przerabane

  5. #110
    The End
    Konto usunięte
    Wyzwania muszą być ograniczone lvl. To znaczy, że wyzywający może wyzwać tylko graczy równych mu lvl lub wyższych.

  6. #111
    Jacek
    Konto usunięte
    Tak, będą ograniczone.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •