Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: "zalagowało na amem moją główną postać"

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    87

    "zalagowało na amem moją główną postać"

    Będąc na ,,Wichrowe Wzgórza" zaatakowałem kogoś na arenie auto, pojawiło się okienko przygotowawcze do walki, w tym samym czasie (coś koło 1-3 s. różnicy) zaatakował mnie Jan Saryusz na arenie manu, (jestem widoczny na wyzwaniach w obronie miejsca rankingowego) i było widoczne tylko okienko z walki manualnej, po zakończeniu walki manualnej nie mogę się poruszać (zmiana przeglądarki, F5, relogi, nic nie pomaga) ja u siebie widzę postać którą nie mogę poruszać, reszta graczy widzi mnie jako Czervika z klepsydrą

  2. #2
    Smoczy
    Konto usunięte
    Radze ci odczekaj tak z 10/20 min i wszystko bendzie w dobrze też tak czasem miałem ale ja widziałem swoją postać a czasami sie zalogowałem i niemogłem wejść na postać główną odczekałem i potem nie było problemu zrób tak samo

  3. #3
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Tu jest chyba błąd podobnego kalibru https://gyazo.com/188cd5c83127a2f40b4d4db72994424b 2 walki auto, ten sam wynik, ale różne jeśli się je obejrzy w tym samym czasie. Coś jest źle chyba . Rozumiem tak jak Tomi pisał 2 różne walki, ale 2 walki z tą samą osobą w tej samej sekundzie to chyba coś źle.

  4. #4
    Jan Saryusz
    Konto usunięte
    Nazwa:  Raporcik.png
Wyświetleń: 208
Rozmiar:  20.6 KB

    Kolejna "podwójna", zadziałał limit walk z tym samym użytkownikiem.
    W związku z tematem: następną walką jest ta z Czervikiem, manualna.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    87
    działa, dziękuję.

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Postać odblokowana, ale próbujemy namierzyć przyczynę tych dubli, także pytania:
    1) czy w oknach oczekiwania było już kliknięte "gotowy"?
    2) czy postacie były czymkolwiek zajęte w trakcie tego ataku (portal lub coś innego)?

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    87
    nie zdążyłem nacisnąć gotów, nawet profilu nie zmieniłem, bo wyskoczyło drugie okienko z drugą walką stałem na środku mapy, daleko od portalu, daleko od garudy, a potworki mam widoczne więc też odpadają wydaje mi się, że błąd może być związany z ostatnią zmianą PvP, przez co jest jakaś luka i można złapać kogoś na arenie mimo tego, że jest już zaatakowany przez kogoś innego ( jeżeli postać nie zdążyła jeszcze zniknąć z areny po zaatakowaniu ).

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Czervik Zobacz post
    wydaje mi się, że błąd może być związany z ostatnią zmianą PvP, przez co jest jakaś luka i można złapać kogoś na arenie mimo tego, że jest już zaatakowany przez kogoś innego ( jeżeli postać nie zdążyła jeszcze zniknąć z areny po zaatakowaniu ).
    Taki scenariusz był brany pod uwagę, również testowaliśmy taki przypadek i jest blokada po kliknięciu w guzik (sprawdzanie zajętości jest dużo dokładniejsze niż odświeżanie listy). Musi być jakiś inny czynnik, który ciężko wychwycić. Będziemy szukać.
    Kolizje bójka/arena się już chyba nie zdarzają.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    kiedyś zdarzało mi się stoczyć jedną walkę auto na arenie i po tym wyskakiwało:
    wygrałeś/przegrałeś walkę zobacz wyniki
    wygrałeś/przegrałeś walkę zobacz wyniki
    walka była jedna, bo upewniałam się przeglądając raporty. Może coś z tym w drugą stronę? (nie wiem czy zostało naprawione, czy samo się wyprostowało)

    a cyrki zaczęły się od zmiany "zajętości" przez teleporty i tam bym szukała powodu.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  10. #10
    Liu
    Konto usunięte
    dzisiaj będąc na uroczej polanie, ktoś złapał mnie na arenie manual, pojawiły mi się 4 okienka jedno za drugim. zremisowałam z osobą z którą miałam walkę i teraz nie mogę ruszyć się z miejsca... podobno jest nade mną klepsydra

  11. #11
    StiQ
    Konto usunięte
    Mam ten sam błąd co chwile mnie cofa myślałem ze to lag jakiś złapało mnie kolo 12 i nadal jest to samo. ciągle mnie cofa

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Yoh Zobacz post
    Mam ten sam błąd co chwile mnie cofa myślałem ze to lag jakiś złapało mnie kolo 12 i nadal jest to samo. ciągle mnie cofa
    ciebie cofa, a ona nie moze sie ruszyc, to jest roznica

  13. #13
    StiQ
    Konto usunięte
    no nie mogę się ruszać cofa mnie cały czas do tego samego miejsca wiec nie mogę się ruszyć. (po 2 jednoczesnych walkach na arenie) Prosił bym o jakieś odblokowanie mojego Yoh
    Ostatnio edytowane przez StiQ ; 04-04-2014 o 18:09

  14. #14
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Wkrótce odblokujemy, na razie sprawdzamy co i jak, bo to może pomóc w odszukaniu przyczyny błędu.

  15. #15
    StiQ
    Konto usunięte
    myślę ze to przez tą ciągła możliwość atakowania na arenie w sensie ze jak się jest zapisanym to nawet teleport nie chroni przez to podczas walki inni mogą cie zaatakować sprawia ze są 2 walki na raz.nawet gdy jest bojka ktoś może mnie zaatakować

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •