Zobacz wyniki ankiety: "Tomi" - Jaką karę społeczność uważała by za adekwatną?

Głosujących
106. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Całkowite bany bezterminowe

    55 51.89%
  • Ban bezterminowy dla Pirrata i okresowe dla Soada i Bungiego + odebranie korzyści

    27 25.47%
  • Bany terminowy do 30 dni od wprowadzenia upka + odebranie korzyści

    13 12.26%
  • Udajemy że nic się nie stało.

    11 10.38%
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 147

Temat: OSZUŚCI ;) Trochę prawdy o MFO

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Znajdź mi na stronie link do tego programu. NA STRONIE MFO. Myślę, że powinien być w dziale pomocy.

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    116
    Kto głosował na bany dla wszystkich bo ja tak

  3. #33
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    W takich sprawach nie może być ujednoliconej kary (kodeksowej), gdyż każdy przypadek jest inny.

    Moja wersja kary miała być taka:
    30 dni, wymazanie itemków z plusami >= 4 (czyli wszystkie kowalone) i -50% złota.
    To miała być ta oferta "złagodzona".

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2012
    Postów
    122
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Tyle że ten program był tak jakby ogólnodostępny... Czyli zgłoszony błąd z którego mogli korzystać wszyscy nawet admin w celu naprawy. Myślę że należy im przyciąć trochę gold o tyle ile zarobili w ciągu używania skryptu ( + zredukować rank o 10%). + Jakiś ban nie większy niż dostają osoby które korzystały z innych błędów. Bo inaczej by było niesprawiedliwie.
    Twoje ukaranie ich nie było by adekwatne do czynu, bo to co inni gracze skorzystali na błędach nie wykraczało na taką skale i nie przyniosło tyle korzyści . 2 lata tak owej pracy z programem daje nam do myślenia a także ich rank i złoto.

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2012
    Postów
    122
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    W takich sprawach nie może być ujednoliconej kary (kodeksowej), gdyż każdy przypadek jest inny.

    Moja wersja kary miała być taka:
    30 dni, wymazanie itemków z plusami >= 4 (czyli wszystkie kowalone) i -50% złota.
    To miała być ta oferta "złagodzona".
    Z całym szacunkiem ale nie jest do adekwatne do korzyści z wykorzystania błędu. A wszystkie obecnie zakupione unikaty +3 , z najlepszym bonem... ?

    Ludzie mówią co innego. A po za tym zapraszam proszę zacznij grę i dogoń ich.... 2 lata się tak bawili.
    Ostatnio edytowane przez Talvisota ; 28-02-2014 o 21:47

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Zgadzam się z Talvisota - kara nieadekwatna do czynu.

  7. #37
    Cytat Napisał Talvisota Zobacz post
    Z całym szacunkiem ale nie jest do adekwatne do korzyści z wykorzystania błędu. A wszystkie obecnie zakupione unikaty +3 , z najlepszym bonem... ?

    Ludzie mówią co innego.
    nie jest adekwatne ? wydaje mi się, że stracili by więcej niż zyskali przez oszukaństwo
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    116
    Talvi ma racje

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2012
    Postów
    122
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    nie jest adekwatne ? wydaje mi się, że stracili by więcej niż zyskali przez oszukaństwo
    A pamiętasz co mieli przed ? Nic i byli nikim. Do tego powinni wrócic .

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    116
    A tak mnie ciekawi jedna rzecz . kto dał że nic się nie stało ???

  11. #41
    Cytat Napisał fasolkaxx Zobacz post
    A tak mnie ciekawi jedna rzecz . kto dał że nic się nie stało ???
    ja ;d

  12. #42
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    nie jest adekwatne ? wydaje mi się, że stracili by więcej niż zyskali przez oszukaństwo
    Programem bawią się od ponad 2 lat, a 2 lata temu (moge sie mylić) nie było jeszcze Eliar, a co za tym idzie kowalstwa. Więc wszystko co wykuli było robione we współpracą z tym programem.

    Moja opcja kary:

    Pirrat ban bezterminowy, usunąć go stąd.
    Soad złoto do 10%, itemki wyższe niż +4 do kosza i ban terminowy. (niech zna mą łaskę)
    I nie zapomiajcie o Bungee, dłuuugi czas miał drugie miejsce w złocie zaraz za Soadem, maczał w tym palce tak samo jak oni.
    U niego ta sama sytuacja co Soad. Gold -10%, eq +4 i wyższe do kosza i ban okresowy.

  13. #43
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Zanim walnę dłuższego posta, to proponuję dodać do ankiety dopisek do tego "wprowadzenia upka" - zamiana do czerwca 2014 +30 dni jeżeli nie będzie go do tej pory.

  14. #44
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2013
    Postów
    166
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    nie jest adekwatne ? wydaje mi się, że stracili by więcej niż zyskali przez oszukaństwo
    Za swoje czyny trza płacić

  15. #45
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Zanim walnę dłuższego posta, to proponuję dodać do ankiety dopisek do tego "wprowadzenia upka" - zamiana do czerwca 2014 +30 dni jeżeli nie będzie go do tej pory.
    Nie chce mądralować, ale "ban do upka" już brzmi trochę jak beterminowy xd A dodając do tego 30 dni brzmi jak ten śmieszny tekst.

    "Do końca świata i jeden dzień dłużej!"

    Joł, rodacy! Idę uczcić ten piękny dzień lampką dobrego wina xd

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •