Zobacz wyniki ankiety: "Tomi" - Jaką karę społeczność uważała by za adekwatną?

Głosujących
106. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Całkowite bany bezterminowe

    55 51.89%
  • Ban bezterminowy dla Pirrata i okresowe dla Soada i Bungiego + odebranie korzyści

    27 25.47%
  • Bany terminowy do 30 dni od wprowadzenia upka + odebranie korzyści

    13 12.26%
  • Udajemy że nic się nie stało.

    11 10.38%
Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 147

Temat: OSZUŚCI ;) Trochę prawdy o MFO

  1. #16
    Arahim
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Talvisota Zobacz post
    Tomi nie oszukujmy się całkowita blokada... nie pierwszy ich występek wcześniej mieli wspólne multi na ORKA KRÓLEWSKIEGO.... SKASOWAĆ ICH EQ ABY NIE PRZEKAZALI ZŁOTO I MF.... bo spokojnie mogą teraz uciekać w tę stronę . Tak jak DWAGRAMY oddał 60 kk Systemowi . To co zyskali przez program jest NIE DO ODROBIENIA PRZEZ RESZTĘ GRACZY !

    A wiedzieli ci co pisali do nich 1 min po walce aby sprzedali eq nie jeden się skapnął że coś nie jest ok . Nie mówię o sobie bo NIC IM NIGDY NIE SPRZEDAŁEM.



    W MFO2 nikt nigdy nie miał problemu ze sprawiedliwością a tu widzę liczy się pozycja i znajomości w grze , jak dobrze pamiętam nawet jeden GM dostał bana za nadużywanie swoich kompetencji .
    Jestem za. Całkowita blokada

  2. #17
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Pirratowi perma, reszcie tymczasowo + odebrane korzyści ;>

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Całkowita blokada konta, odebranie wszystkiego. Teraz już wiem dlaczego te osoby pisały od razz po tym jak poleciało coś dobrego, a ja głupi myślałem, że im się nudzi i przeglądają raporty...

  4. #19
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    A ja myślałam że sobie jaja robi pirraciszcze z tym php skryptem do przeglądania itemków.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Całkowita blokada.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Do mnie nigdy nikt z wyżej wymienionych w takiej sprawie nie pisał. Ogólnie to lekka przesada z permanentnym banem, to nie jest wykorzystanie błędu, gdyż to nie jest błąd, a wykorzystanie programu- można powiedzieć w takim wypadku iż kalkulator Baggiego https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ght=kalkulator również działa na szkodę gry, gdyż daje przewagę niektórym graczom. W mfo nie gorsze rzeczy przechodziły, a skoro pobłaża się oszustom, złodziejom i wulgarnym graczom, to dlaczego nie można dać bana na określony czas, zabrać enty% wszystkich dochodów i zamknąć sprawę, jak jest w większości wypadków?


    Aha i ban "do upka" byłby satysfakcjonującą karą...

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Soadowi przystrzyc depozyt do 0 (obecnie jest spasiony na ~100 mln) i ban na 30 dni od wprowadzenia update'a DEVOS
    Oczywiście najlepsze są kary wg regulaminu/kodeksu, bo robiąc to co robili zdawali sobie sprawę czy to grozi w kwestiach karalności.
    Kara musi być klarowna, aby później nie było kazusów Pana Mariusza T.

  8. #23
    Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem, hehe. Publiczne lincze nie są fajne, a taka nagonka objawia tylko popularną polską chorobe zwaną bólem tylnej części ciała.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2012
    Postów
    122
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Soadowi przystrzyc depozyt do 0 (obecnie jest spasiony na ~100 mln) i ban na 30 dni od wprowadzenia update'a DEVOS
    Oczywiście najlepsze są kary wg regulaminu/kodeksu, bo robiąc to co robili zdawali sobie sprawę czy to grozi w kwestiach karalności.
    Soad BYŁ główną kasą tego nieprzedsięwzięcia i miał już bana na 30 dni za multi . Całkowita blok i koniec.

    Soad Bungee Pirrat . Razem w tym siedzieli to samo robili TAKA SAMA KARA DLA WSZYSTKICH.

  10. #25
    Houqe
    Konto usunięte
    Proponuję zrobić ankietę jak w tematach z róznymi propozycjami do gry.

    Proponowane wybory:

    1. Całkowite bany bezterminowe
    2. Ban bezterminowy dla Pirrata i okresowe dla Soada i Bungiego + odebranie korzyści
    3. Bany terminowy do 30 dni od wprowadzenia upka + odebranie korzyści
    4. Udawajmy ze nic się nie stało i chodźmy się upić (kto to wybierze ten lama!)

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Talvisota Zobacz post
    Soad BYŁ główną kasą tego nieprzedsięwzięcia i miał już bana na 30 dni za multi . Całkowita blok i koniec.
    Jeśli tak to oczywiście.
    Nie znam dokładnie całej sprawy, ale zawsze mi się wydawało że ta jego gra i z Pirratem śmierdzi czymś dziwnym.
    Jeśli recydywa to nie ma się tu nad czym zastanawiać.
    Paradoks jest taki że minek botował - nie ma kary, a tutaj kara będzie, bo inaczej być nie może.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Paradoks jest taki że minek botował - nie ma kary, a tutaj kara będzie, bo inaczej być nie może.
    Raczej to, że co dzień ludzie w mfo okradają i są okradani i nikt na to nie reaguje, a jak tylko wyjdzie coś z "elitą" to od razu każdy się na to rzuca.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Jeny, ale o jakich kradzieżach ty mówisz człowieku... To że ktoś da się oszukać wynika tylko z idiotyzmu tej osoby... A wyszło akurat coś " elitą" bo dzięki temu stali się "elitą" nie spojrzałeś na to z tej strony? Nic już nie pisz jak masz porównywać to oszustwo do " proszę bana dla gracza xxx za kradzież mojej dzidy"

  14. #29
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Do mnie nigdy nikt z wyżej wymienionych w takiej sprawie nie pisał. Ogólnie to lekka przesada z permanentnym banem, to nie jest wykorzystanie błędu, gdyż to nie jest błąd, a wykorzystanie programu- można powiedzieć w takim wypadku iż kalkulator Baggiego https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ght=kalkulator również działa na szkodę gry, gdyż daje przewagę niektórym graczom. W mfo nie gorsze rzeczy przechodziły, a skoro pobłaża się oszustom, złodziejom i wulgarnym graczom, to dlaczego nie można dać bana na określony czas, zabrać enty% wszystkich dochodów i zamknąć sprawę, jak jest w większości wypadków?


    Aha i ban "do upka" byłby satysfakcjonującą karą...
    Tyle że ten program był tak jakby ogólnodostępny... Czyli zgłoszony błąd z którego mogli korzystać wszyscy nawet admin w celu naprawy. Myślę że należy im przyciąć trochę gold o tyle ile zarobili w ciągu używania skryptu ( + zredukować rank o 10%). + Jakiś ban nie większy niż dostają osoby które korzystały z innych błędów. Bo inaczej by było niesprawiedliwie.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 28-02-2014 o 21:41
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  15. #30
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Raczej to, że co dzień ludzie w mfo okradają i są okradani i nikt na to nie reaguje, a jak tylko wyjdzie coś z "elitą" to od razu każdy się na to rzuca.
    Jak jakiś random okradnie drugiego randoma z eq +0 i miksów, to nawet tego nie zauważysz. A to jak oni powiększali swoją przewagę - owszem. Najlepsze itemy szły do tej trójcy, reszta mfo składała uzbrojenie z ochłapów po nich.

    Swoją drogą śmieszne ze Ci gracze którzy sami składali swoje eq, sami na nie uczciwie zarabiali im od czasu do czasu nakopią. ;d

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •