Zobacz wyniki ankiety: "Tomi" - Jaką karę społeczność uważała by za adekwatną?

Głosujących
106. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Całkowite bany bezterminowe

    55 51.89%
  • Ban bezterminowy dla Pirrata i okresowe dla Soada i Bungiego + odebranie korzyści

    27 25.47%
  • Bany terminowy do 30 dni od wprowadzenia upka + odebranie korzyści

    13 12.26%
  • Udajemy że nic się nie stało.

    11 10.38%
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 136 do 147 z 147

Temat: OSZUŚCI ;) Trochę prawdy o MFO

  1. #136
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2012
    Postów
    122
    aich to ty jesteś tym TESTEREM który też użył tego programu ?

  2. #137
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Talvisota Zobacz post
    aich to ty jesteś tym TESTEREM który też użył tego programu ?
    Jesteś taki tępy, że specjalnie dla ciebie i reszty tych durni pokaże cały program

  3. #138
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2012
    Postów
    122
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Jesteś taki tępy, że specjalnie dla ciebie i reszty tych durni pokaże cały program
    Radzę ci się wyrażać jak masz problem z emocjami zgłoś się do specjalisty ,nie wiem co robisz na stanowisku redaktora zwykły oszust i krętacz .

  4. #139
    Pirrat
    Konto usunięte
    [ITEM

  5. #140
    Pirrat
    Konto usunięte
    Program

    Radzę ci się wyrażać jak masz problem z emocjami zgłoś się do specjalisty ,nie wiem co robisz na stanowisku redaktora zwykły oszust i krętacz .
    Teraz masz problem do mojej rangi ? Kolejny etap działania już masz - pozbędziesz się graczy z "topki" dając sobie możliwość do awansu do top3, a nawet top1, bo terens nie gra, więc zostajesz automatycznie sam.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 02-03-2014 o 13:12

  6. #141
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2012
    Postów
    122
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Program


    Teraz masz problem do mojej rangi ? Kolejny etap działania już masz - pozbędziesz się graczy z "topki" dając sobie możliwość do awansu do top3, a nawet top1, bo terens nie gra, więc zostajesz automatycznie sam.
    Jeszcze dziś bez problemu mogę usunąć rank , jak byś jeszcze nie zrozumiał nie chodzi o to

  7. #142
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Taa i pewnie dlatego wprowadzono szyfrowanie id raportów.

  8. #143
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Taa i pewnie dlatego wprowadzono szyfrowanie id raportów.
    A co Tomi miał zrobić, jak dostawał pewnie kilka PW dziennie ?

  9. #144
    PanBartek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    @PanBartek

    Dziwnym trafem grasz od lipca zeszłego roku, więc nie wiem skąd posiadasz informację z przed roku? Drugi post na forum...

    hmm, sam nie wiem .... bo chyba nie dlatego, że z tą osoba wczoraj rozmawiałem sobie, chyba nie, co ?

    Bo widzisz, są czasami sprawy o których się pamięta, szczególnie jak ktoś cię na takim interesie wybzyka i ta osoba ma raczej takie odczucie. Ba, wiem nawet, że nie za bardzo się lubiła z pirratem i do transakcji został wciągnięty pośrednik. I stąd tez moja konkluzja, że te najlepsze w ten sposób stworzone itemki w pierwszej kolejności trafiały do znajomków, co nie zmienia faktu że cała gra jest nimi zapaskudzona.

  10. #145
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    @PanBartek

    Dziwnym trafem grasz od lipca zeszłego roku, więc nie wiem skąd posiadasz informację z przed roku? Drugi post na forum...
    Może was krytykuje za bronienie ich, ale podważam wasze wypowiedzi czysto na białym. Ogólnie mogę zaraz napisać historyjkę w ich obronie, które tylko manipulują ostateczną oceną.
    Co do skryptu/oszustów, to przeglądanie itemów, można sobie napisać w exelu, chyba macie to już w podstawówce?
    aich, przecież nie napisał, ze to on tylko ze zna osobę u której było to zdarzenie. Ja znam w grze osoby grające 3 lata i mogę mieć pojęcie o zdarzeniach z początku gry..

  11. #146
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Cytat Napisał Talvisota Zobacz post
    aich to ty jesteś tym TESTEREM który też użył tego programu ?
    Nie używałem tego programu, nie wiem jak to można nazywać programem, używałem skrypt przez chwilę w js. Teraz dla wszystkich młotów napisałem to w google docs. Mam nadzieję, że wiecie jak się tym obsługiwać? A samo przeglądanie itemów tyczy się sporej liczby graczy i ja np. nie zamierzam się z tym kryć.

    https://docs.google.com/spreadsheet/...NTFAteXc#gid=0

    Trudne prawda?

    @PanBartek - też mnie kiedyś wybzykali na konto jak byłem młody i głupi. Ale widziałem, że była to wyłącznie moja wina. Połowa z was nie ma pojęcia o co tak dokładnie tutaj chodzi.

  12. #147
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Temat powinien być zamknięty do momentu zakończenia sprawy
    Cytat Napisał Talvisota Zobacz post
    Tomi jak możesz zamknij temat dostałeś potrzebne informacje, a także opinie i zdanie graczy, decyzja należy do was mam na dzieje że będzie słuszna .
    Oceńcie, wyważcie i wydajcie wyrok.

    Nie zamykałem do tej pory tematu, by każdy mógł się wypowiedzieć, wyrazić swoją opinię i zagłosować w ankiecie.

    Dyskusja staje się coraz mniej merytoryczna, zaczynają się kłótnie i spory.


    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Myślę, że możliwość rzeczowej dyskusji się tu powoli wyczerpuje.
    Jeśli ktoś ma coś do dodania w tej sprawie - zapraszam do wysłania PW.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •