Zobacz wyniki ankiety: "Tomi" - Jaką karę społeczność uważała by za adekwatną?

Głosujących
106. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Całkowite bany bezterminowe

    55 51.89%
  • Ban bezterminowy dla Pirrata i okresowe dla Soada i Bungiego + odebranie korzyści

    27 25.47%
  • Bany terminowy do 30 dni od wprowadzenia upka + odebranie korzyści

    13 12.26%
  • Udajemy że nic się nie stało.

    11 10.38%
Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 147

Temat: OSZUŚCI ;) Trochę prawdy o MFO

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2012
    Postów
    122

    Ważne OSZUŚCI ;) Trochę prawdy o MFO

    Zastanawialiście się może kiedyś dlaczego Pirrat , Bungee i SystemOfADown są tacy dobrzy ? Skąd ten rank , takie eq i 120 MIL na banku SystemOfADown?

    Od 2 lat znane wam trio używa programu do przeglądania raportów i wychwytywania dropanego eq z najlepszymi bonami... Od razu pisali do gracza i odkupywali eq , od tego momentu nie trudno wykuć +7 ,+8 i sprzedać albo użytkować . Wszystkie najlepsze itemy w grze lądują w ich łapskach no w sumie do teraz . BO GRACZE zamiast bana całkowitego za działania na szkodę gry, a także uzyskanie OGROMNEJ nie uczciwej przewagi w grze nad innymi dostali blokadę na oglądanie raportów uf ,tak.... jest sprawiedliwość na tym świecie. GRATULUJE ADMINISTRACJI ZA TAK GODNĄ POSTAWĘ !

    Nadal macie ochotę grać w MFO ?

  2. #2
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Nadal macie ochotę grać w MFO ?
    Nie gram w MFO.

    Jakieś dowody tak poza tym?
    Pirrat to akurat cienias, a nie zawodnik.
    A nawet jeśli coś takiego istnieje/robią to nie przeszkadza mi to ani trochę.
    Pozdrawiam

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2012
    Postów
    122
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Nie gram w MFO.

    Jakieś dowody tak poza tym?
    Pirrat to akurat cienias, a nie zawodnik.
    A nawet jeśli coś takiego istnieje/robią to nie przeszkadza mi to ani trochę.
    Pozdrawiam
    Zapytaj ADMINISTRACJE to ci ładnie wszystko opowiedzą

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    To że używają/używali to każdy praktycznie wiedział Tylko nikt nie wiedział co to za program i nie było 100% pewności.

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Zabronione jest używanie programów lub skryptów umożliwiających automatyczną grę.
    Przez tę lukę pewnie ujdzie na sucho . Przykładowo - minkowi za automatyczną grę taskerem nie powinno ujść na sucho, ale przecież to kolejny pajac z ekipy .
    Bididididid!

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    O. Za takie coś powinien być ban jak stąd do Devos i wyczyszczenie kont.

  7. #7
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Zapytaj ADMINISTRACJE to ci ładnie wszystko opowiedzą
    A to nie wiem, nie loguję od dawna, tylko czasem zajrzę na sekundę do gry.
    Nie słyszałem o czymś takim, w sumie to ciekawie, liczę, że temat pozostanie jeszcze otwarty i choć trochę się czegoś dowiem.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Jeżeli Admin ma wystarczające dowody, to ten kto wykorzystywał ten "błąd" na skalę masową, powinien być ukarany.
    Można to w pewnym stopniu przypisać do złamania części regulaminu:
    • Zabronione jest uzyskiwanie korzyści z błędów występujących w kodzie gry. Użytkownik, który zauważy błąd zobowiązany jest natychmiast poinformować o tym Usługodawcę.
    • Zabronione jest używanie programów lub skryptów umożliwiających automatyczną grę.
    • Zabronione jest podejmowanie działań mających na celu obejście zasad lub regulaminu gry.
    Możliwy wybór kar:


    • Działania o charakterze bezprawnym, działania na szkodę właściciela gry lub innych graczy - bezterminowo
    • Podejmowanie działań mających na celu obejście zasad lub regulaminu gry - ustalenia indywidualne

    Konkluzja jest taka, że jeżeli są dowody na konkretnego gracza (a są, Pirrat sam to przyznał) to kara być powinna.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2012
    Postów
    122
    Itemy głównie jedna osoba skupowała zresztą widać po ilości złota i wyprodukowanym EQ.... Bank systema....



    TU SIĘ GDZIEŚ ZACZYNA SPOWIEDŹ PIRRATA .
    https://forum.mfo3.pl/vbshout.php?do...0&orderby=DESC

    "Hm no po co kogoś karać jak już rok temu to robił" No tak to w sumie mogę mieć multi 2 lata to po co karać jak od dawna oszukuje grę no jasne (IRONIA).
    Ostatnio edytowane przez Talvisota ; 28-02-2014 o 20:45

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    W sumie dobrze, że temat powstał, bo od dłuższego czasu zastanawiam się jaką tu karę przydzielić, a skoro te działania uderzały głównie w innych graczy (nieuczciwa przewaga) to jestem ciekawy opinii - jaką karę społeczność uważała by za adekwatną - całkowita blokada, czasowa blokada + odebranie korzyści? Jak wycenić te korzyści?

    Liczyłem, że ci gracze się do mnie zgłoszą z wyjaśnieniami po tym co napisałem o przyczynach wprowadzenia szyfrowania, ale tak się nie stało (czasu było już chyba wystarczająco dużo) - widocznie postanowili udawać, że nie wiedzą o co chodzi. Pewnie byłbym wtedy bardziej wyrozumiały.

    Mam tylko taką uwagę - podobno "od dawna wszyscy wiedzieli", ale konkretną informację (ze wskazaniem graczy) otrzymałem stosunkowo niedawno, co pozwoliło mi zebrać odpowiednie dowody zanim wdrożone zostały zmiany (m.in. szczegółowe logi z działania bota). Polecam na przyszłość zgłaszać takie sytuacje niezwłocznie.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2012
    Postów
    122
    Tomi nie oszukujmy się całkowita blokada... nie pierwszy ich występek wcześniej mieli wspólne multi na ORKA KRÓLEWSKIEGO.... SKASOWAĆ ICH EQ ABY NIE PRZEKAZALI ZŁOTO I MF.... bo spokojnie mogą teraz uciekać w tę stronę . Tak jak DWAGRAMY oddał 60 kk Systemowi . To co zyskali przez program jest NIE DO ODROBIENIA PRZEZ RESZTĘ GRACZY !

    A wiedzieli ci co pisali do nich 1 min po walce aby sprzedali eq nie jeden się skapnął że coś nie jest ok . Nie mówię o sobie bo NIC IM NIGDY NIE SPRZEDAŁEM.


    W MFO2 nikt nigdy nie miał problemu ze sprawiedliwością a tu widzę liczy się pozycja i znajomości w grze , jak dobrze pamiętam nawet jeden GM dostał bana za nadużywanie swoich kompetencji .
    Ostatnio edytowane przez Talvisota ; 28-02-2014 o 20:56

  12. #12
    Houqe
    Konto usunięte
    Dla ludzi którzy przez 2 lata grali z "przewagą" nad resztą graczy za pomocą jakiś durnych programów nie może być innej kary jak ban bezterminowy. Niech zrobią nowe konta 1 poziom i sami zarabiają kasę. Ciekawe czy wtedy by w ogóle COKOLWIEK osiągnęli.

    W mfo 2 było dobrze. Przelał kasę 10kk? To kasę odbieramy, a temu dajemy -10kk. I konto jest praktycznie bezużyteczne.
    Kto jest za bano-biciem dla oszustów, łapka w górę.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Zepsuliście mfo tym kowalem. Taka jest moja opinia. Fajnie by było jak od 60 lvl nie dało by się ulepszać eq. Pomysły które nie wypaliły, nie powinny być kontynuowane.

  14. #14
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Popieram przedmówców. Zero tolerancji.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2012
    Postów
    122
    Albo pokażecie że jest tu sprawiedliwość albo w ogóle nie bierzcie się za panel GM bo po co jak znajomości wezmą górę.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •