Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 36

Temat: Rank

  1. #1
    MortalChaos
    Konto usunięte

    Smutny Rank

    Witam mam pewna propozycje, zeby co roku rank zostawał zresytowany, i odnowa zeby kazdy wbijał mysle, ze to dobra propozycja kazdy bedzie miał szanse na wbicie dobrego rankingu + bedzie wiecej walk pvp
    piszcie co o tym sadzicie

  2. #2
    Pirrat
    Konto usunięte
    Co z rekordami?

  3. #3
    MortalChaos
    Konto usunięte
    no własnie rekordy 1 miejsce rok 2014 - pirrat np
    i tak dalej jak z Is
    kto na koniec roku bedzie miał np najwiecej ranku bedzie zapisany gdzieś u mistrza areny mistrz auto 2014 roku

  4. #4
    TurquiseSee
    Konto usunięte
    Zgadzam się , każdy będzie miał szanse

  5. #5
    MortalChaos
    Konto usunięte
    no + mf na koniec dla zwyciezcy
    od administratora.

  6. #6
    TurquiseSee
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MortalChaos Zobacz post
    no + mf na koniec dla zwyciezcy
    od administratora.
    Ile tych MF nagrody będzie?

  7. #7
    MortalChaos
    Konto usunięte
    to zależy od rankingu, i admina mysle, ze pomysl dobry

  8. #8
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    No to każdy męczył się nad rankingiem ,7 poty z siebie zlewał by teraz to było utracone ? Myślę że propozycja nie przemyślana

    PS. Nie chodzi o mnie w tej wypowiedzi.

  9. #9
    TurquiseSee
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Something Zobacz post
    No to każdy męczył się nad rankingiem ,7 poty z siebie zlewał by teraz to było utracone ? Myślę że propozycja nie przemyślana

    PS. Nie chodzi o mnie w tej wypowiedzi.
    No męczył się ale to będzie zapisane u mistrza areny.....
    Np:
    1 miejsce w roku lub miesiącu w walki pvp auto zajął "Pirat" - zdobył tyle i tyle ranku.
    I dostanie nagrodę , więc chyba warto...

  10. #10
    MortalChaos
    Konto usunięte
    Ale lepiej rywalizować coś niz stac z rankingem i nic nie robić nie? i tak kazdy z topki normalny usuwa po tem rank, a co roku rank byłby zresytowany i mistrz pvp był by

  11. #11
    Your Sweet Nightmare
    Konto usunięte
    Popieram Mortala. ;d

  12. #12
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Bez sensu bo:
    a)jaki jest sens wbijania ranku skoro i tak ci go wyzerują?
    b)sama idea jest kiepska... walczyć pvp aby wyzerowano ci rankingi i osiągnięcia
    c)będzie to samo... osoby z najlepszym eq w ciągu dwóch tygodni wrócą do rankingu +10k. , a osoby które teraz stoją poniżej żetonów i tak do nich nie dobiją
    d)Walki się ożywią na 3 dni, po czym jedni się obrażą, a drudzy będą poza zasięgiem rankingowym.
    e)Większość nie ma zapasów odnówek, kamieni i run, więc nie stać ich na wyzerowanie rankingu (zanim dobiją do progu żetonowego to zabraknie im tego, przez co wbicie ranku jest bardzo utrudnione)

    Ogólnie mówiąc
    3x nie
    Dziękuje, mam nadzieję, że pomogłem.

  13. #13
    MortalChaos
    Konto usunięte
    ale co miesiac nagrody, albo co jakis czas a nie pirrat ma 40k auto i nie ma sie z kim tłuc ;-)

  14. #14
    TurquiseSee
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MortalChaos Zobacz post
    ale co miesiac nagrody, albo co jakis czas a nie pirrat ma 40k auto i nie ma sie z kim tłuc ;-)

    Właśnie , dlatego Leonardo jest po co wyzerować rank. taki pirrat czy System będzie mógł też się w końcu pobić i jeszcze w dodatku można wygrać nagrodę w postaci MF

  15. #15
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Obstinate Zobacz post
    Właśnie , dlatego Leonardo jest po co wyzerować rank. taki pirrat czy System będzie mógł też się w końcu pobić i jeszcze w dodatku można wygrać nagrodę w postaci MF
    Nawet jak wbijesz ten 50 to oboje z wymienionych graczy po prostu cie zmiażdżą, więc "raczej" nie wygrasz swoich mf. Ale dobra..... Jeżeli nie rozumiesz to zacznijmy od początku...

    Był sobie pewien wesoły i głupiutki pan X, który nabił 50 poziom, chciał walczyć w pvp z mizernym eq. Niestety trafił na moment wyzerowania rankingu i przez to dostał łomot 40 razy pod rząd od najlepszych graczy. Przez to pan X przestał walczyć pvp z przeświadczeniem że przegra i tylko straci.

    A teraz wyobraź sobie 50 takich panów X i kilkunastu najlepszych graczy pvp którym wyzerowano rankingi... Naprawdę sądzisz iż to dobry pomysł?


    A i jeszcze mi się jeden argument stworzył:

    f) Czy naprawdę tak ciężko to zrozumieć? Kolejny sposób na tzw. farmienie. Przez to nowi gracze będą mieli jeszcze większy problem z dogonieniem czołówki która będzie zgarniać bonusy co miesiąc.


    Dziękuje, mam nadzieję, że pomogłem.


    EdiT:


    Naprawdę sądzisz że rozwalisz Pirrata/Soada/Houqa/Kamilxxxxa bez pożyczania eq? Gratuluję wyobraźni.
    Ostatnio edytowane przez Leonardo ; 26-02-2014 o 20:20 Powód: Wyobraźnia to u jednych zaleta, a u innych...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •