Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Temat: Propozycja Eventu Wielkanocnego

  1. #1
    Użytkownik Avatar Bulit
    Dołączył
    12-10-2013
    Postów
    27

    Pomysł Propozycja Eventu Wielkanocnego

    Moja propozycją jest wprowadzenie eventu Wielkanocnego

    Np. gdy się zaczyna taki event w eterni na stolikach pojawiają się koszyczki z jajkami wędlina itd.

    I w koo fontanny stoi npc który rozpowiada gdzie jest przejście do tajemnego świata z MiniBossem "ŚwiątecznymZającem"

    , np. "Zapraszam to korzystania z eventu Wielkanocnego i zapraszam do przejścia do tajemnego wielkanocnego świata który pojawia się raz na rok"

    Wtem dowiedzielibyśmy się że jak porozmawiamy z gracjanem w "ZagdrodzieGracjana" to by nam powiedział ze znalazł tajemne przejście w swojej gospodzie , i możemy do niego wejść tylko podczas Eventu

    Jak przejdziemy przez te przejście to znajdziemy sie w lokacji "Zajęcze Pole", Byłby tam ten miniboss o którym wspominałem wcześniej , z którego dropią Świąteczne niespodzianki i inne np. Mikstury Odnowienia , Mikstury życia itp.

    Świąteczna niespodzianka "Działała" by jak prezent od mikołaja

    Piszcie co myślicie o tym

  2. #2
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Dobry pomysł, jestem na tak. Ale trzeba wprowadzić nieco inne zmiany. Nie do końca podoba mi się NPC, nazwa lokalizacji.
    Zrobię podsumowanie.

    Mini Boss - Świąteczny Zając (pojawia znad krzaki, z nory) - zdolności Zająca podczas chodzenia - skakanie, przyspieszenie
    W Zagrodzie Gracjana -> nie ma jakiś przejść. Myślę by to zrobić gdzie indziej.
    Pole - lokalizacja w którym Mini Boss będzie występować - Wiosenna Pola. (lub inna nazwa)

    A co do dropu Świąteczne Niespodzianki, to zgadzam się. A rzadkie dropy bedą - Uszy Zająca, Eliksir (który odnawia punkty energii)

    Dziękuję z góry.

  3. #3
    Carpe Diem
    Konto usunięte
    Fajna by była sprawa jak by ten event bym , no bo jeśli jest event Bożo Narodzinowy , Halowenowy , to czemu to nie miało być eventu Wielkanocnego. Chociaż ja mam inny pomysł na Wielkanocną zabawę. Wygląd Eventu mógł by być taki jak co roku z tym, że w Eterni w gospodzie( lub gdzieś indziej) zatrzymał by się Wielkanocny Króliczek. Kiedy poszlibyśmy do niego , on dał nam misję , - zebrania rozrzuconych po wszystkich mapkach jajek wielkanocnych. Czyli te jajka wielkanocne były by rozrzucone po mapkach mfo3 ( Oczywiście po tych odblokowanych). W tym zbieraniu jajek , mogły by wziąść gracze którzy mają pokonane duchy gothar. Gracza , którzy zbierze wszystkie jajka (jako pierwszy) otrzymywał by nagrodę w postaci (mfów , kilka itemów ) od Króliczka Wielkanocnego. Jajek było by np.20.

  4. #4
    Bisca
    Konto usunięte
    Za, najlepiej jak to Tasia ujeła

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2013
    Postów
    44
    jestem za Tasią

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Ja jednak liczę na to, że będziecie zbyt zajęci przechodzeniem Devos, by zwrócić uwagę na jakieś eventy wielkanocne i nowe globossy.

    test
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 04-02-2014 o 15:10 Powód: test

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Tasia Zobacz post
    Fajna by była sprawa jak by ten event bym , no bo jeśli jest event Bożo Narodzinowy , Halowenowy , to czemu to nie miało być eventu Wielkanocnego. Chociaż ja mam inny pomysł na Wielkanocną zabawę. Wygląd Eventu mógł by być taki jak co roku z tym, że w Eterni w gospodzie( lub gdzieś indziej) zatrzymał by się Wielkanocny Króliczek. Kiedy poszlibyśmy do niego , on dał nam misję , - zebrania rozrzuconych po wszystkich mapkach jajek wielkanocnych. Czyli te jajka wielkanocne były by rozrzucone po mapkach mfo3 ( Oczywiście po tych odblokowanych). W tym zbieraniu jajek , mogły by wziąść gracze którzy mają pokonane duchy gothar. Gracza , którzy zbierze wszystkie jajka (jako pierwszy) otrzymywał by nagrodę w postaci (mfów , kilka itemów ) od Króliczka Wielkanocnego. Jajek było by np.20.
    nie obraź się ale uważam, że event powinien być już dla low levlów

  8. #8
    Nemlik
    Konto usunięte
    Tak dla low levlów, może jeszcze herbatę do tego? Event dla każdego, a nie, każdy zasługuje na szanse wygrania czegoś.
    Tak samo ranking, po co te pvp, pomoc itp.? Skoro i tak najwyższy lvl (prawie) zawsze będzie na pierwszej pozycji? Gra jest specjalnie zrobiona dla wysokich lvl'ów z tego co widzę.
    Za.

  9. #9
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    na nie po bo co spowalniać upka jakimiś syfami ?
    Lepiej niech robią upka albo zakończa tą gre na tym co jest teraz. To już nie ma sensu. Rozumiem juz czekanie 6-10 miesięcy na upka ale nie tyle co jest teraz i jeszcze nie ma nawet testów czy uj wie co.

  10. #10
    Carpe Diem
    Konto usunięte
    Ależ nikt nie mówi że ten event jest do zrealizowania w tym roku. Niech ten nieszczęsny up będzie w tym roku , a za rok niech zostanie wprowadzony event wielkanocny.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    tak, tak, róbcie sobie eventy, a update będzie w jesieni.
    Priorytet jest 1 do czasu jego realizacji: update DEVOS

  12. #12
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Podobno panel miał być przed upkiem

    @edit
    A co do propozycji, to eventy zawsze spoko.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Nemlik Zobacz post
    Tak dla low levlów, może jeszcze herbatę do tego? Event dla każdego, a nie, każdy zasługuje na szanse wygrania czegoś.
    Tak samo ranking, po co te pvp, pomoc itp.? Skoro i tak najwyższy lvl (prawie) zawsze będzie na pierwszej pozycji? Gra jest specjalnie zrobiona dla wysokich lvl'ów z tego co widzę.
    Za.
    źle się wyraziłem. miałem na myśli od low levla do najwyższego jaki będzie

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2014
    Postów
    7
    Pierw Devos , niech wszystko ruszy w góre..

  15. #15
    ciot
    Konto usunięte
    Zanim będzie devos to i tak będzie już po świętach.

    A Wielkanoc można zrobić, fajnie by było gdyby były jajka do zbierania. 3 jajka dziennie na różnych mapkach.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •