Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Temat: Sklep internetowy

  1. #1

    Sklep internetowy

    Wyszedłem z propozycją do administracji gry w celu założenia sklepu internetowego. Otrzymałem zgodę i teraz pytanie do Was.
    Co o tym myślicie.?
    Czy społeczność*gry byłaby zainteresowana gadżetami z logiem gry.
    Mam na myśli: -Podkładki pod mysz, kubki ewentualnie koszulki i długopisy.
    Opracowalibyśmy jakiś projekt nadruku i wypuścili próbkę.

    Czekam na opinie.

  2. #2
    Ciekawy pomysł
    Jestem za jak najbardziej

  3. #3
    Sunflora
    Konto usunięte
    Trochę głupi pomysł
    Jest to mało opłacalne takie coś dla adminów
    Trzeba doliczyć koszt produkcji + wzorek + kurier ( ? )
    Kto będzie płacił 19 zł za kuriera + opłata za długopis ?

    Stanowczo jestem nie
    Ciekawe czy pokazałbyś się gdzieś na mieście z koszulką : My-fantasy online i jakieś tam rysunki
    Dobre było by dla dzieci do 11 roku życia
    Ostatnio edytowane przez Sunflora ; 18-05-2011 o 11:49

  4. #4
    Podkładka pod mysz, długopis czy kubek to rzeczy raczej dla fanów. O koszulce wspomniałem na końcu. Co do kuriera i samej produkcji wszystkim zająłbym się ja, a nie administracja gry.

  5. #5
    Sunflora
    Konto usunięte
    Co masz na myśli że ty się tym zajmiesz ? sam będziesz chodził od domu do domu z długopisami
    A produkcja ?

  6. #6
    Zajmuję się*sklepem, produkcją, wysyłką.

  7. #7
    Wiadomo , że koszulki by nie schodziły ( My-Fantasy3 Player) , ale Kubki czy podkładki pod myszy to chyba żaden wstyd .Jak sklepik internetowy wyjdzie to miłą chęcią kupią podkładkę pod mysz w końcu gram te 5 lat .

  8. #8
    Sunflora
    Konto usunięte
    Jeśli rzeczy będą w miarę tanie to mogę powiedzieć że jestem na TAK
    Ale nie będę opłacał kuriera !

  9. #9
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Jestem na nie. To nie przejdzie.

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Suzu Kitamura Zobacz post
    Jestem na nie. To nie przejdzie.
    Tu nie ma kwestii czy ma to przechodzić, czy nie
    Baggy założył ten temat, aby wysondować czy warto wystartować z takim sklepikiem.
    To jest w 100% jego inicjatywa, my tylko daliśmy mu zezwolenie na wykorzystanie wizerunku gry.
    Tak więc raczej oczekuje on odpowiedzi na pytanie, czy bylibyście zainteresowani gadżetami (i jakimi) i w jakich granicach cenowych (zapewne wraz z przesyłką) było by to do zaakceptowania.
    Wtedy będzie mógł sobie przekalkulować czy to w ogóle ma sens, bo roboty jest przy tym niemało a zarobek niepewny.

  11. #11
    Crawler
    Konto usunięte
    Zapomnij, nic z tego nie wyjdzie.

  12. #12
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Pomysł dobry ale jak na obecną ilość graczy to raczej nie opłacalne osobiście powiem ,że koszulki są fajnym pomysłem tylko grafika z nadrukiem powinna być zaplanowana zawsze można zrobić jeszcze jakiś breloczki czy inne gadżety jeszcze .

  13. #13
    Zacząłbym najpierw od "mniejszych" gadżetów właśnie typu: podkładki, breloczki, kubki itp.
    Wydaje mi się też, że otworzenie takiego sklepu byłoby opłacalne dopiero po wyjściu finalnej wersji gry.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Jak masz chęci to rób :P
    masz małe grono potencjalnych kupców bo z tylko kilku (w przyszłości z kilkudziesięciu) tysięcy bardzo mały % graczy na tyle polubiło tą gre żeby kupić kubek czy podkładkę, z tego niewielkiego % duża część woli kupić MFy niz koszulki
    MFo to nie wiedźmin2 ;]
    ja bym nie kupił nic z twojego sklepiku...

  15. #15
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Najpierw zająłbym się zdobyciem większej ilości graczy, a dopiero potem sklepem internetowym

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •