Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: [Uzbrojenie] Na czym expić?

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2014
    Postów
    13

    [Uzbrojenie] Na czym expić?

    Mam 26-17 Poziom.

    Opis problemu: Witam, ostatnio mam dylemat gdzie expić ;/

    Mam 26lvl.
    Tu podam moje eq (to najlepsze, na maga i woja)
    Na maga:
    Ręce Jastrzębia Różdżka
    Głowa Błyszczący Hełm
    Ciało Oszroniona Zbroja
    Nogi Bursztynowe Buty +2
    Dodatki Jastrzębie Piórko, Magiczny Krzyżyk

    Na woja:
    Ręce Jastrzębia Różdżka
    Głowa Goblinowy Hełm
    Ciało Pierścieniowa Zbroja
    Nogi Bojowe Buty, Banickie Buty +2
    Dodatki Jastrzębie Piórko, Magiczny Krzyżyk

    Czekam na wasze propozycje, powiem jeszcze że radze sobie z Troll x1, chociaż co 5, 10, 20 czasami nawet 40 walkę przegrywam.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Polecam zwieszony most. Tam trafiają się jeszcze Magiczne dzbany, więc expienie bardzo się opłaca.

  3. #3
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    1x Czerwony Ognik.

  4. #4
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Na 26 nie ubije dzbana, Antek. Jak masz mówic bzdury, to lepiej nie mów nic i np. wykorzystaj ten czas na polerowanie swojego żółwia.
    Bididididid!

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jak to nie?
    https://mfo3.pl/r/25498221
    Ja bez problemów expiłem od 25 levela.

  6. #6
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Polecam bić 1x Czerwony Ognik, można zrobić na niego atrybuty i daje najwięcej expa na ten poziom.

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    W grudniu 2011 może tak, szanowny panie moderatorze. Ale nie dziś.

    Drenaż nie działa już tak na Dzbana jak kiedyś - to pierwsza rzecz. Druga rzecz, szanowny pan moderator być może i ma problemy ze wzrokiem, ale czytać powinien całość. A napisane jest wyraźnie: "powiem jeszcze że radze sobie z Troll x1, chociaż co 5, 10, 20 czasami nawet 40 walkę przegrywam.". Skoro przegrywa z trollem, to wątpie, że da radę ze dzbanem. Uważam, że expienie na 26, a nawet do 30, na dzbanie jest nieopłacalne dla randomowego gracza, a i tak nie masz pewności, że wygrasz. Potrzeba albo konkretnych statów pod dzbana, do tego dobrego defowego eq naplusowanego, a do tego dochodzi konkretny, bardzo dobry skrypt. A i tak nie zawsze daje to efekt. Wybacz pan, panie moderatorze, ale pieprzysz pan głupoty i wprowadzasz w błąd.
    Bididididid!

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    W grudniu 2011 może tak, szanowny panie moderatorze. Ale nie dziś.

    Drenaż nie działa już tak na Dzbana jak kiedyś - to pierwsza rzecz. Druga rzecz, szanowny pan moderator być może i ma problemy ze wzrokiem, ale czytać powinien całość. A napisane jest wyraźnie: "powiem jeszcze że radze sobie z Troll x1, chociaż co 5, 10, 20 czasami nawet 40 walkę przegrywam.". Skoro przegrywa z trollem, to wątpie, że da radę ze dzbanem. Uważam, że expienie na 26, a nawet do 30, na dzbanie jest nieopłacalne dla randomowego gracza, a i tak nie masz pewności, że wygrasz. Potrzeba albo konkretnych statów pod dzbana, do tego dobrego defowego eq naplusowanego, a do tego dochodzi konkretny, bardzo dobry skrypt. A i tak nie zawsze daje to efekt. Wybacz pan, panie moderatorze, ale pieprzysz pan głupoty i wprowadzasz w błąd.
    Ustawiłem 27 poziom (staty automatyczne), kupiłem jego eq na maga (bez plusów) dałem 3 gemy obrony magicznej 1 hp plus i proszę:

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Czego nie rozumiesz w fakcie, że rozchodzi się o swobodne expienie bez padania? Bo z padaniem to on ma na Trollu, a tego nie chce. Danie jednego raportu jest słabe.

    Spróbuj expić na pojedynczych lwach (po 100 masz gryfa), jeżeli nie uda się, to pojedyncze lisy, podwójne skrzaty, podwójne dzikusy. Ew. te pojedyncze czerwone ogniki jak dasz rade.
    Bididididid!

  10. #10
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Czego nie rozumiesz w fakcie, że rozchodzi się o swobodne expienie bez padania? Bo z padaniem to on ma na Trollu, a tego nie chce. Danie jednego raportu jest słabe.

    Spróbuj expić na pojedynczych lwach (po 100 masz gryfa), jeżeli nie uda się, to pojedyncze lisy, podwójne skrzaty, podwójne dzikusy. Ew. te pojedyncze czerwone ogniki jak dasz rade.
    Aby expić na lwach trzeba pokonać łowce dusz, co z jego uzbrojeniem nie będzie łatwe (o ile w ogóle możliwe). Jeżeli on jest w stanie poświęcić 2 osłonki magiczne i 2 regeneracje na pojedynczego dzbana to nie powinien mieć żadnych kłopotów z ubiciem go.

    https://s3.mfo3.pl/game/details.php?bid=177482974 - 28 poziom z błyszczącym setem i jastrzębią różdżką
    https://s3.mfo3.pl/game/details.php?bid=178012347 - to samo co wyżej.

    A co do eq:
    -oszronioną zbroje zamień na błyszczącą,
    -nie używaj jastrzębiego piórka, gdyż przez błyszczące buty i hełm masz mało speeda. Magiczny krzyżyk się nadaje, ale o wiele lepiej będzie jeżeli zdobędziesz błyszczący pierścień.
    -jak wbijesz 27 to używaj banickich butów.


    A i jeszcze jedno co do tego trolla. Na skrypcie bezobsługowym i z takim eq to dziwne, że w ogóle udaje mu się czasem zwyciężyć.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Próbój na Diabilikach a jak nie pokonujesz to idź tak jak antek mówi.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •