Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 35

Temat: Stroje - generator outfitów

  1. #1
    Dorexx
    Konto usunięte

    Własne wyglądy

    Może by tak graczom pozwolić wrzucić do gry własne wyglądy dla swojej postaci np. za 50 MF. Administracja by na tym zarobiła i nie wszyscy chodzili by w tych samych wyglądach. Ja na przykład wolałbym za te 50 MF wrzucić sobie własny wygląd bo te za 10, 20 i 30 MF mi się nie podobają. Więc głosujcie czy chcecie własne wyglądy postaci za jakąś tam cenę.

    Sonda: https://sonda.hanzo.pl/sondy,111697,CS77.html

  2. #2
    Użytkownik Avatar Val Gaav
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    236
    moze kiedys bedzie na to czas

  3. #3
    Snake
    Konto usunięte
    25 zł hmmmm dla mnie strata kasy. ale pomysł dobry

  4. #4
    Dorexx
    Konto usunięte
    To cenę może ustalić Administracja ja tylko dałem przykład.

  5. #5
    Jacek
    Konto usunięte
    Takie stroje wymagałyby ręcznej akceptacji, więc dużo z tym problemów. Może kiedyś.

  6. #6
    Ptah
    Konto usunięte
    Juz gdzies to pisalem ale temat zlikwidowany. Dlaczego nie ma do zakupienia wszystkich strojow juz zaimplementowanych w grze? Np taki brzydki stroj solidiusa czy innego npc jest a takich ladnych co animuja arene to nie ma^^?

  7. #7
    Jacek
    Konto usunięte
    Potrzeba trochę strojów do fabuły.

  8. #8
    Co tam strój Solidusa. Kiedyś w v2 był fajny błąd, można było chodzić kamieniem, mostem czy innym elementem tilesetu. To się nazywa wyróżniać się w tłumie, hehe..

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Jakby wyznaczyc admina który by był odpowiedzialny za akceptacje i nic innego to mozna by było zrobić, wymiary tylko podać ;]
    sobie zrobić strój kamienia i siedzieć przyczajonym, czekać na kogos kogo mozna na PvP złapać :P

  10. #10
    Jakby wyznaczyc admina który by był odpowiedzialny za akceptacje
    Nie licz na to

    Tomi wspominał o generatorze outfitów i najwyżej na to można liczyć.

  11. #11
    Dorexx
    Konto usunięte
    Z generatorem to jest fajny pomysł może byście to wprowadzili?

  12. #12
    Jakby to powiedział, któryś z adminów: "może kiedyś"

  13. #13
    Nyhariel
    Konto usunięte

    Stroje - generator outfitów

    Ostatnio wpadlem na dosyc ciekawy pomysl i o ile mozliwy bedzie do zrealizowania, to mysle, ze spodoba sie wielu z Was. Byl jakis czas temu temat o dodaniu przez administracje nowych stroi i Bocegg podal strone, z ktorej administracja ma wiekszosc grafik w mfo - https://untamed.wild-refuge.net/rmxp...php?characters

    Jak tam sie wejdzie w strony pod "ludkami" widac, ze sa to rozdzielone opcje, mianowicie, oddzielnie stroj postaci i sam ludek, wiec wpadlem na pomysl (o ile jest mozliwy do zrealizowania) zeby dodac mozliwosc nie tyle co wyboru wlasnego ludka jak jest obecnie, tylko zeby mozna bylo wybrac ludka z posrod paru, a nastepnie stroj, tez byloby ich kilka. Mysle, ze swietnie by sie to prezentowalo na mapie, kiedy tak na prawde kazdy gracz, wygladalby inaczej.

  14. #14
    Snake
    Konto usunięte
    Jak jak widzę Tomi zapodał sobie chara z Finala 7 ^^ piszemy Do Square Enix joke, ty Tomi dodał byś jakieś stroje postaci z anime albo gier... jak by była taka możliwość

    Pełno ciekawych charów właśnie jest Z Final Fantasy.

    P.s Wiedziałem że dzban jest Z Finala :P

    Może coś na zamówienie ?
    https://untamed.wild-refuge.net/imag...p/ff/tidus.png Zamawiam Tidusa Z ff10 ^^
    Ostatnio edytowane przez Snake ; 18-05-2011 o 00:43

  15. #15
    Crawler
    Konto usunięte
    Nie ma zamawiania. Chcesz byc na mapie wyjątkowy wyślij smsa.
    Co do tematu to nie za bardzo rozumiem ale Tomi pisał juz gdzieś ze przemysla dodanie większej ilości ludzikow.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •