Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Update - testy.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047

    Update - testy.

    są już jakieś testy upka?

    testerzy podzielcie się wiedzą na ten temat

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Porównaj wersję gry z serwera testowego i normalnego, a się dowiesz.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Jakie testy?
    Przecież od terminu, w najbardziej pesymistycznym scenariuszu, którego sam Admin nawet nie zakładał minęło dopiero prawie 4 miesiące. Czego się spodziewałeś? Księcia z bajki?

  4. #4
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Jakie testy?
    Przecież od terminu, w najbardziej pesymistycznym scenariuszu, którego sam Admin nawet nie zakładał minęło dopiero prawie 4 miesiące. Czego się spodziewałeś? Księcia z bajki?
    tak dokładnie tego się spodziewałem





    a tak na serio to ile jeszcze mamy czekać!

    przecież poprzedni upek był 1.5 roku temu! w lipcu 2012!!!!

  5. #5
    osobiście drażni mnie nie tyle brak upka, co brak jakiegokolwiek odzewu ze strony administracji. mógłbym poczekać nawet i te pare mscy bez nerwów, za chociażby nawet jedno zdanie nt postępu prac, ewentualnie jakiegoś nowego screena.
    Ostatnio edytowane przez TeraMisiu ; 04-02-2014 o 13:36 Powód: Ban warning.

  6. #6
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    przecież poprzedni upek był 1.5 roku temu! w lipcu 2012!!!!
    Po updacie Urkaden była mowa, że "stworzenie panelów przyspieszy każdego następnego upa", lecz od tamtej pory owego panelu jeszcze nie stworzono - zastanawiam się czym dokładnie ma być ten panel, bo wyobrażam go sobie jako wbudowane opcje dla wybranych graczy/program na komputer z poziomu którego można dzialać. Na Boga - ile trwa wykonanie takiego programu? Chciałbym poznac odpowiedź od kogoś, kto się na tym zna... bo w tym momencie to jakoś 3~ lata i nadal leci.

    Co do samego upa - to też kpina, ale co zrobimy? Admini już nawet nie ukrywają, że im się nie chce.
    Bididididid!

  7. #7
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Na Hawajach ciągle dopisuje pogoda, wybaczcie.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Na Boga - ile trwa wykonanie takiego programu? Chciałbym poznac odpowiedź od kogoś, kto się na tym zna... bo w tym momencie to jakoś 3~ lata i nadal leci.
    Nie muszę się znać na tym by powiedzieć, że na pewno nie tyle.. z drugiej strony jak chęci brak to dopiero wstęp.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  9. #9
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Po updacie Urkaden była mowa, że "stworzenie panelów przyspieszy każdego następnego upa", lecz od tamtej pory owego panelu jeszcze nie stworzono - zastanawiam się czym dokładnie ma być ten panel, bo wyobrażam go sobie jako wbudowane opcje dla wybranych graczy/program na komputer z poziomu którego można dzialać. Na Boga - ile trwa wykonanie takiego programu? Chciałbym poznac odpowiedź od kogoś, kto się na tym zna... bo w tym momencie to jakoś 3~ lata i nadal leci.
    Była mowa o tym co taki "program" może przynieść, ale nikt nie mówił, że trwają nad nim prace teraz lub w najbliższym czasie. Wpierw miał być Panel GM - który jest częściowo związany z Panelem Pomocników, przynajmniej jeśli chodzi o podział uprawnień, udostępnione funkcje edytora dla kogoś spoza administracji. Jednak zanim to nastąpi to z pewnością minie sporo czasu, jeśli będzie taki panel do końca czerwca to już będzie całkiem nieźle.

    Obecnie głównymi priorytetami są 2 rzeczy - update i panel gm, Tomi robi 1, Jacek 2. Ile to zajmie? Nikt nie wie. :P
    Na pewno bliżej końca niż rok temu, ale ile jeszcze przyjdzie czekać - ciężko powiedzieć.
    W każdym bądź razie z pewnością łatwo będzie się domyślić, gdy rozpoczną się prace nad tym, na co wszyscy tyle czekają (mam nadzieję, że warto).

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Była mowa o tym co taki "program" może przynieść, ale nikt nie mówił, że trwają nad nim prace teraz lub w najbliższym czasie. Wpierw miał być Panel GM - który jest częściowo związany z Panelem Pomocników, przynajmniej jeśli chodzi o podział uprawnień, udostępnione funkcje edytora dla kogoś spoza administracji. Jednak zanim to nastąpi to z pewnością minie sporo czasu, jeśli będzie taki panel do końca czerwca to już będzie całkiem nieźle.

    Obecnie głównymi priorytetami są 2 rzeczy - update i panel gm, Tomi robi 1, Jacek 2. Ile to zajmie? Nikt nie wie. :P
    Na pewno bliżej końca niż rok temu, ale ile jeszcze przyjdzie czekać - ciężko powiedzieć.
    W każdym bądź razie z pewnością łatwo będzie się domyślić, gdy rozpoczną się prace nad tym, na co wszyscy tyle czekają (mam nadzieję, że warto).
    Tomi czeka z upkiem na panel, stąd opóźnienia

  11. #11
    Niestety taka może być prawda, bo na pewno 1 bez drugiego nie wejdzie.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    a czemu nie? Nie są nierozerwalnie ze sobą powiązane rzeczy, a już na pewno nie tak, że nie da się ich rozdzielić, w dodatku jestem przeciwnikiem jednoczesnego wdrażania update i panelu bo to da podwójną liczbę błędów. Jestem raczej zwolennikiem ewolucji a nie rewolucji. Jeżeli admin chce obydwie rzeczy wepchać naraz, to nie wie w co się pakuje. Szkoda zamiast robić update, to robią remont w MFO2. Adminie, nie idź tą drogą! :P

  13. #13
    Update bez panelu może dać jakąś tam przewagę tym, którzy zdążą ogarnąć to i owo jeszcze przed wdrożeniem panelu. W tym przypadku jeśli ma być osobno to prędzej będzie panel, choć jeśli wymaga testów to i tak wrzucą go razem z upkiem.
    Nierozerwalne nie są, ale jakieś zależności istnieją.

  14. #14
    Nikon
    Konto usunięte
    gdy panel będzie przed upkiem to każdy oszust odczeka swoją kare w najlepszym momencie i nic nie straci
    gdy panel będzie po upku to zbyt wiele zyskają oszuści
    gdy wejdzie wraz z upkiem to najwięcej oszuści stracą

  15. #15
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Hehe, beka. Panel czeka na Update, a update czeka na panel. Tak, dopowiedziałem sobie, ale jest śmieszniej, więc było warto. Też mam nadzieję, że warto będzie czekać, ale po prostu - są pewne granice. Granice, które już dawno zostały przekroczone. Po granicy szacunku do graczy (i osób, od których się doi), przez granicę śmiechu, aż do granicy żenady. Następna jest granica szacunku do samego siebie. O ile nie została jeszcze przekroczona. Mam nadzieję, że pogoda Wam dopisuje.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •