Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: Propozycja Eventu Wielkanocnego

  1. #16
    Oficjalnie eventu wielknocnego nie będzie, gdyż administratorzy skupią się nad upkiem.

  2. #17
    ciot
    Konto usunięte
    i tak go zrobią za 2-3 miesiące jak nie dłużej.

  3. #18
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    A jak byłby robiony event to devos byłoby jeszcze później...

  4. #19
    ciot
    Konto usunięte
    devos był by później, ale by się coś działo bo teraz są nudy.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Z całą pewnością mogę stwierdzić, że miesiąc to za mało, oraz iż pięciu nie zakładam nawet w pesymistycznym scenariuszu.

  6. #21
    Fatal
    Konto usunięte
    A może takie coś, że z każdego minibossa jest 10% szansy na drop jajka wielkanocnego. I te jajka możnaby wymieniać u jakiegoś NPC. Myślę, że łatwe do zrobienia a zawsze coś ciekawego

  7. #22
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fatal Zobacz post
    A może takie coś, że z każdego minibossa jest 10% szansy na drop jajka wielkanocnego. I te jajka możnaby wymieniać u jakiegoś NPC. Myślę, że łatwe do zrobienia a zawsze coś ciekawego
    Akurat to jest dobre

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Ok ja sie zgadzam ale nie żeby był 1 zając na ileś tam minut tylko by były świąteczne zające i tak jak dyniogłowi siła ich żależy od lvla i po pokonaniu 100 takich byłby ten mini-boss i zamiast świątecznej niespodzianki by była wielkanocna niespodzianka i by były te jajka i za każde dostanie sie losowy itemek a za 50 jajek dostanie sie pamiątke: Wielkanocne jajko.

  9. #24
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał jejak Zobacz post
    Ok ja sie zgadzam ale nie żeby był 1 zając na ileś tam minut tylko by były świąteczne zające i tak jak dyniogłowi siła ich żależy od lvla i po pokonaniu 100 takich byłby ten mini-boss i zamiast świątecznej niespodzianki by była wielkanocna niespodzianka i by były te jajka i za każde dostanie sie losowy itemek a za 50 jajek dostanie sie pamiątke: Wielkanocne jajko.
    Jest coś takiego jak czas czy coś. W tym wypadku optuję za rozwiązaniem wspomnianym wyżej - coś bardzo krótkiego, bardzo prostego, bardzo mało czasochłonnego, tak naprawdę kwestia skopiowania którejś z byłych niespodzianek, przechrzczenia jej na Jajko Wielkanocne, dodanie jednego przedmiotu "Wydmuszka" który nawet nie podlega specjalnej interakcji i dodanie jednego NPC... Jeden dzień roboty.

  10. #25
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ciekawe czy dużym problemem by było dodanie mięsnego jeża na 1 kwietnia. Pojawiałby się jako miniboss globalny na mapie świata. Intę ma, drop ma (o ile jest jeszcze gdzieś zachowany), a znudzeni gracze próbowali by z nim sił

  11. #26
    Błazen
    Konto usunięte
    Dajcie Devos a potem się pobawicie w eventy.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    111
    Cytat Napisał Potencjalny Nabywca Zobacz post
    Tylko dzieci bawi mięsny jeż.
    Dzieci i graczy,którzy nudzą się czekaniem na upa

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •