Zobacz wyniki ankiety: n/d

Głosujących
0. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • n/d

    0 0%
  • n/d

    0 0%
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 110

Temat: [#5 - Eliar] Zielony Smok

  1. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał KUBOLPL Zobacz post
    Ja mam 87 hp 40 mp atak 100 obrona 70 obr mag 110 szczęscie 30 szybkość 60 wiem staty słabe
    Dobrze że chociaż masz tego świadomość c:
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 05-08-2015 o 15:06

  2. #47
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2014
    Postów
    10
    I tak robię reset.

  3. #48
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał KUBOLPL Zobacz post
    Ja mam 87 hp 40 mp atak 100 obrona 70 obr mag 110 szczęscie 30 szybkość 60 wiem staty słabe
    Do "odratowania" bez resetu
    Wystarczy następne 5 poziomów dawać tylko w szybkość, HP będziesz sobie nadrabiał paskiem rybaka (dodaj 20 punktów na 49 i 50 lv), szczęście tez staraj sie szybko rozwijać. Obron nie ruszaj do 75 lv

    Ogólnie od 60 poziomu powinieneś mieć komfortowy build

  4. #49
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    HP 80
    MP 30
    Atak 80
    Obrona 65
    Obrona magiczna 65
    Szczęście 95
    Szybkość 95

    Rękawice Ruletki
    Pancerny Hełm
    Ochronny Fartuch
    Japonki +1
    Sygnet +3

    Do bicia Smoka to pewnie mi daleko z moim skillem, statami i EQ, ale pasuje już teraz rozkładać staty tak, by kiedyś tego bossa pokonać.
    Wbiłem 46 lvl z 45 i mam 10 pkt do rozdania. Pytanie brzmi w co? By w przyszłości przydało się na Smoka, a teraz miało jakiś sens do bicia bossów.

  5. #50
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Po pierwsze - zmienić broń, Rękawice Ruletki to badziew. Masz tyle szczęścia, że możesz używać Wekiery.

    Dodawaj do speeda.

  6. #51
    Użytkownik Avatar AJKS
    Dołączył
    05-11-2014
    Postów
    213
    Do tego zmień hełm na kaptur kostuchy a fartuch na żółwi pancerz/wampirzą pelerynę.

  7. #52
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Atrybut wiatru masz na 25%?

  8. #53
    Tenkatte
    Konto usunięte
    Nie słuchaj Trixie. Rulety na bossy są w miarę dobrę, nawet bym powiedział że lepsze niż pazury. Chociaż z twoim szczęściem zainwestowałbym w karmazynową buławę (nie wekierę!), ewentualnie w miecz lub topór (zależy od atry). To są lepsze bronie od ruletek, bo zadasz duży większy dmg, a te 1-3 tury paraliżu smoka tego nie pokryją. Koniecznie kup kaptur kostuchy i żółwi pancerz, do tego 4 gemy obrony mag i 2 szybkości i powinieneś dać radę. Nie potrzebujesz atry wiatru, ja pokonałem smoka z 4% wiatru w baz i 46 obrony mag ze stat, szkoda kasy na bicie atrybutu specjalnie na bossa. Smok generalnie to nie problem, problemem są duchy gothar, z takim eq nawet jak kupisz kaptur i żółwi +3 nie pokonasz ich. Będziesz musiał poczekać prawdopodobnie do 50 aż. Możesz dać parę lvl w szybkość, ale cudów nie oczekuj.
    Użyj mobilek żeby zjeść mu manę na normę, ewentualnie skupienia na normę, a potem dopiero mobilek do bicia. Do tego przeczekanie, drenaże na start i nie dublowanie rege z osłonkami magicznymi i możesz próbować.

  9. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74

    Woj 45

    Poziom 45, Wojownik

    Staty:

    Statystyki



    Uzbrojenie:
    EQ

    Zdolności:
    Umki


    Smok mnie jeździ jak chce, możecie mi jakoś pomóc? Mogę zrobić reset statów, albo wbić nowy lvl, jak doradzacie?

  10. #55
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wbity masz wiatr? Wymieniłbym buty i pierscien na sygnet (wtedy mozna zamienic zbroje) i japonki.

  11. #56
    Buty japonki, pierscien wymien na dodajacy speeda, dodatkowo wyrzuc bron (najslabsza na ten lvl), wsadz gemy obrony magicznej (wiatru tez jesli masz nabite a nie masz wiatru na +). Pewnie przegrywasz przez ogromne braki szybkosci, przy tym eq, polecam na nastepnych poziomach zainteresowac sie wlasnie ta statystyka. Obrony wyrownaj i zostaw juz na 10 lvli conajmniej.

  12. #57
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    Wiatr mam Wbity, Więc zostaje mi zmiana eq ;/ Cholera.

  13. #58
    Użytkownik Avatar zxv
    Dołączył
    11-05-2013
    Postów
    25
    ...
    Ja na 53(woj) mam 104 ataku.
    Co wam odwala z tym atakiem ?!
    Na Smoka proponuję pakować w Obronę mag,Szybkość.
    Patrząc na staty magów...szczęście też jest ważne do walki z wojami.
    Ostatnio edytowane przez zxv ; 15-02-2016 o 10:26 Powód: Brak powodu

  14. #59
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2015
    Postów
    54
    Zresetowałam punkty statystyk. Mam 45 lvl, 440 wolne punkty do rozdania. Jak najlepiej je rozdać?

  15. #60
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał Candence Zobacz post
    Zresetowałam punkty statystyk. Mam 45 lvl, 440 wolne punkty do rozdania. Jak najlepiej je rozdać?
    Automatycznie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •