Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Tryb "hero" w walce z bossami

  1. #1
    Marvel
    Konto usunięte

    Tryb "hero" w walce z bossami

    Przyznam, że jest to pomysł zapożyczony bezpośrednio z Wowa, jednak myślę, że by się tutaj sprawdził. Sprawa wygląda tak: każdy boss może "występować" w formie zwykłej i elitarnej (hero). Aby zawalczyć w trybie "hero" należy najpierw pokonać go w trybie zwykłym, a później wybrać odpowiedni tryb walki. Walka z elitarnym bossem oferuje lepsze wynagrodzenie, ale też jest znacznie trudniejsza.

    Nawet niskolevelowy boss może nadal być atrakcyjny dla wysokopoziomowych postaci, więc się nie będą "marnować", np wywerna w trybie "hero" będzie wymagać współpracy drużyny graczy o lvlach 35. Dzięki temu rozwiązaniu zabawy będzie 2 razy więcej, przy wydaje mi się, stosunkowo małej pracy ze strony programistów.

  2. #2
    Elyn
    Konto usunięte
    Stanowczo na NIE.

    Dlaczego?

    Nie róbmy z MFO kolejnego WoW'a.

    Po za tym 2 wywerny, kobry itd. dziennie? Delikatne przegięcie.

    Pozdrawiam

    Elyn

  3. #3
    Marvel
    Konto usunięte
    Nie twierdzę, że moglibyśmy walczyć 2 razy z tym samym bossem w różnych trybach. Albo zwykły albo hero. Albo albo.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Ale co by dropiły takie ulepszone bossy?
    Ten sam loot co wcześniej, tylko z większą częstotliwością?

  5. #5
    Marvel
    Konto usunięte
    Te same itemy, tylko z np większą szansą na +3, mogą też dropić więcej golda, AP. Generalnie jest tak, że wielu graczy walczy z bossem dla czystej zabawy, jak np ja, bo jest to kurcze po prostu fajne

  6. #6
    Sterz
    Konto usunięte
    A bossy by miały nowe zdolności, czy tylko zwiększone Hity, Szybkość - ogółem staty ?

  7. #7
    Coni
    Konto usunięte
    Mi tam się pomysł podoba - tak samo jak z "ambitniejszymi bossami". Wolę jakieś wyzwanie niż ciągłe monotoniczne klepanie bez problemu tego samego bossa.

  8. #8
    Remick
    Konto usunięte
    Mozna zrobic tak jak jest w WoWie ze albo sie walczy normalnie z bossem albo w trybie "hero". Taki boss moglby wyrzucac loot z itemami +3. Oczywiscie szansa bylaby mniejsza. Jesli chodzi o zdolnosci to mozna zrobic tak ze przez iles tam tur trzeba tego bossa polozyc. Takie wyzwanie dla "lepszych".

  9. #9
    Sterz
    Konto usunięte
    Dobry pomysł itemki z +3 wylatujące z 'lepszego' bossa. A szansa na drop taka sama jak przy jego słabszym odpowiedniku.

  10. #10
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    pomysł może być :d

  11. #11
    Arconas
    Konto usunięte
    myślę, że to by było za proste :P teraz item +3 to jest rzadkość i swoje kosztuje, jak już mają być bosy "hero" to niech będą np. po zabiciu 100x danego bosa. Ktoś się ma namęczyć, żeby się bić :P

  12. #12
    Tajwanski Przemytnik
    Konto usunięte
    Pomysł zły nie jest , ale uśmiałem się jak to czytałem xD
    Ty to odrazu niech wprowadzą dwie nowe profesje : Heros , super bohater :
    Heros - Postać na przykład maga , tylko biję 50% więcej zawsze i wali krytyki z gemów , a co najlepsze ma moc zniszczenie i może używać jej na bossach xD
    Super bohater - To coś w stylu woja , tylko nie nosi zbroji , bo woli peleryne ;d A najlepsze na końcu , potrafi na pojedynku z bossem się przemieszczać i do tego dodam , że potrafi wzbić się tak wysoko , że boss go nie dosięgnie ;d
    Zapomniabym o profesji alfons - Potrafi przywołać dwa "summony" , a dokładniej dwie dziw*i ;d I zamiast zbroji nosi futro , przy większych lvl'ach można przywołać więcej dziw*k A co najlepsze ma zdolność - Bzykanie ( Unieruchamia bossa z podniecenia , jak alfons zabawia się ze swoimi "summonami" )
    To chyba wszystko


    I fajnie by było , jakby były karabiny
    Ostatnio edytowane przez Tajwanski Przemytnik ; 19-05-2011 o 21:05

  13. #13
    Asr
    Konto usunięte
    Zróbcie grafike Wowa i fabułę Tibii będzie najlepiej ;D

  14. #14
    Tajwanski Przemytnik
    Konto usunięte
    I dodajcie karabiny !! Dla Hiterów będzie brón - Bazuka !! Madzy się ucieszą , zamiast z rózgi , to z bazuki będą nas wysadzać I nie będą i tak chybiać będzie supcio D ! I zamiast zdolności , to by były czołgi , pojazdy pancerne i różnego rodzaju granaty jak i działa I zróbcie grafikę taką jak w battlefieldzie 3 I do tego można by dodać różnego rodzaju bomby , zaczynając od c4, kończąc na bombie atomowej/jądrowej! I przy tym tryb drugiej wojny światowej

    To dopiero by była gra xD

  15. #15
    Asr
    Konto usunięte
    Ta i jeszcze tryb Assassin Creed wspinanie sie po budynkach po questy . xD

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •