Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Przeterminowane fajerwerki

  1. #16
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Pyłki od początku należało traktować tak, że po terminie się usuwają (po coś ten termin jest podawany). To, że na razie się nie usuwają to tak naprawdę usterka.
    Przedmioty kolekcjonerskie to co innego - takie ich przeznaczenie i były planowane z założeniem, że zostają jako pamiątka eventowa - w opisie jest nawet, że termin dotyczy otwarcia, a potem można zostawić na pamiątkę.

    Jest aż nadto czasu, aby wykorzystać, zresztą terminy większości pyłków są do 30.06 i wcześniej automat usuwający na pewno nie będzie uruchomiony. Pewnie dodam też NPC skupującego to czego gracze nie wykorzystają zanim ten mechanizm wejdzie.
    Nie wykluczam też przedłużania terminu na poszczególne pyłki, zależy czy dany przedmiot będę chciał z gry wycofać czy nie.

  2. #17
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Pyłki od początku należało traktować tak, że po terminie się usuwają (po coś ten termin jest podawany). To, że na razie się nie usuwają to tak naprawdę usterka.
    Przedmioty kolekcjonerskie to co innego - takie ich przeznaczenie i były planowane z założeniem, że zostają jako pamiątka eventowa - w opisie jest nawet, że termin dotyczy otwarcia, a potem można zostawić na pamiątkę.
    Dokładnie. Sami chcieliście kolekcjonować to, co z zasady do kolekcjonowania przeznaczone nie było, więc teraz martwcie się z tym problemem - od początku mogliście zakładać, że tak się to skończy.
    Bididididid!

  3. #18
    Skoro mają być usuwane to u licha dawaliście je do sprzedaży. Jest to dla mnie większa pamiątka, niż te głupie ciastka, żelki itp

    Logicznie podchodząc do sprawy to nie powinny być one usuwane a niezdatne do spożycia czyli brak możliwości użycia i sprzedania (bo takich nikt nie kupi) Jak ktoś będzie chciał użyć żeby nie stracić to użyje, inni sprzedadzą, jeszcze inni zostawią na pamiątkę.

    Z tego co zostało tu powiedziane, to najlepiej byłoby wprowadzić wiadomość o dacie ważności po której to pyłki nie mogłyby zostać użyte, wprowadzić NPC który by je skupywał (Jak to już zostało powiedziane) z czego większość graczy się ich pozbędzie a reszcie pyłków zostanie zblokowane użycie. Ja sama wole mieć zablokowane użycie pyłków niż je sprzedać czy gorzej, usunąć.

    W końcu wszystkie rzeczy, których jest dużo można kolekcjonować. Kiedyś kolekcjonowałam sznurówki ( ;D ) Niby nie do kolekcjonowania, a uzbierałam ładną sumkę. Skończyło się na tym, że je sprzedałam bo mi były niepotrzebne.

    Pyłki od początku należało traktować tak, że po terminie się usuwają (po coś ten termin jest podawany). To, że na razie się nie usuwają to tak naprawdę usterka.
    Przedmioty kolekcjonerskie to co innego - takie ich przeznaczenie i były planowane z założeniem, że zostają jako pamiątka eventowa - w opisie jest nawet, że termin dotyczy otwarcia, a potem można zostawić na pamiątkę.
    Nigdy nie słyszałam większej bzdury, niż ta. Ogółem ten termin, jak wspomniałam wyżej powinien oznaczać DATĘ DO SPOŻYCIA. Powinno być zrobione jak z niespodziankami, czyli po upływie terminu blokuje się ich użycie.
    Przedmioty kolekcjonerskie to gówno, bo niektóre nie wymagają większych wydatków, by zdobyć wszystkie (nie licząc czaszki i stopy, które można bezpośrednio zdobyć. Nie będę się więcej powtarzać, bo przesłanie jest jasne.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 05-01-2014 o 17:58

  4. #19
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Skoro mają być usuwane to u licha dawaliście je do sprzedaży.
    No nie wiem, może dlatego, żeby je kupić i wykorzystać. Ale co ja tam wiem. Płacz dalej, że nie pomyślałaś zanim zaczęłaś je zbierać.
    Bididididid!

  5. #20
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    No nie wiem, może dlatego, żeby je kupić i wykorzystać. Ale co ja tam wiem. Płacz dalej, że nie pomyślałaś zanim zaczęłaś je zbierać.
    Przeczytałeś jedno zdanie i się wymądrzasz. Do przewidzenia to było. Masz swoje głupie karty to się ciesz, póki masz wszystkie, bo moim zdaniem póki nie mają innego zastosowania są po prostu zbędne. Jak chcesz, to sobie je zbieraj, a ja sobie będę zbierać co innego.

    Administracja i tak miałaby z górki ustawiając date użycia, bo jest już to wykorzystane w niespodziance. Wystarczy skopiować i lekko zmodyfikować.

  6. #21
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Przeczytałeś jedno zdanie i się wymądrzasz. Do przewidzenia to było. Masz swoje głupie karty to się ciesz, póki masz wszystkie, bo moim zdaniem póki nie mają innego zastosowania są po prostu zbędne. Jak chcesz, to sobie je zbieraj, a ja sobie będę zbierać co innego.
    Sobie zbieraj. Do czasu aż minie termin ważności i wyparują. Miłego zbierania.
    Bididididid!

  7. #22
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Sobie zbieraj. Do czasu aż minie termin ważności i wyparują. Miłego zbierania.
    Dziękuje i nawzajem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •