Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Przeterminowane fajerwerki

  1. #1
    Nikon
    Konto usunięte

    Przeterminowane fajerwerki

    Na mroźnym wzgórzu sprzedawane są przeterminowane fajerwerki!
    Oto dowód: https://mfo3.pl/view/i/140

    Uwaga! Mogą one zaszkodzić życiu i zdrowiu a ponadto nie spełniają wymogów BHP i FBJAJ. Nie posiadają też atestu bezpieczeństwa.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Tak szczerze to on nie powinien działać. Tak samo jest z resztą przedmiotów ( np. przeterminowane chowańce czy pyły)?

  3. #3
    To tylko taki cosik żeby szybciej je zużyć

  4. #4
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Skoro jest przeterminowane, to chyba powinna być jakiś dopisek pokroju: "Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z administratorem gry bądź forum, gdyż każda rzecz niewłaściwie stosowana zagraża twojemu życiu lub zdrowiu".

  5. #5
    Z tego co wiem po przegranej walce magicznie ożywamy i mamy 1 HP/ Nie można się zabić zabić.

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Poprawione.
    Termin jest póki co sugerowany, ale należy liczyć się z tym, że po terminie przedmiot może zostać usunięty w każdej chwili.

  7. #7
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Poprawione.
    Termin jest póki co sugerowany, ale należy liczyć się z tym, że po terminie przedmiot może zostać usunięty w każdej chwili.
    Czyli nie ma sensu zbieranie pyłów?

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Dzięki serdeczne nadgorliwcu ty Nikonie
    sugerowany, ale nagle zrobi pff i nie ma? jak wystawie na aukcje to zniknie w trakcie?
    ktoś kupi i zniknie mu z depo czy plecaka?
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    Dzięki serdeczne nadgorliwcu ty Nikonie
    sugerowany, ale nagle zrobi pff i nie ma? jak wystawie na aukcje to zniknie w trakcie?
    ktoś kupi i zniknie mu z depo czy plecaka?
    Mamy w planach automat, który będzie czyścił itemki po przeterminowaniu - wszędzie.
    Dotyczy to itemków z podaną datą ważności, a już np. nie będzie dotyczyło "świątecznej niespodzianki", która ma wyłącznie termin na otwarcie, a potem może pełnić rolę przedmiotu pamiątkowego z eventu.

    Przed uruchomieniem automatu damy z wyprzedzeniem info.

  10. #10
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Mamy w planach automat, który będzie czyścił itemki po przeterminowaniu - wszędzie.
    Dotyczy to itemków z podaną datą ważności, a już np. nie będzie dotyczyło "świątecznej niespodzianki", która ma wyłącznie termin na otwarcie, a potem może pełnić rolę przedmiotu pamiątkowego z eventu.

    Przed uruchomieniem automatu damy z wyprzedzeniem info.
    To co mam zrobić z paką pyłów które chciałam zostawić na później? Według mnie ta opcja jest bezsensowna. Niech zostanie tak, jak jest a nie psujecie budżety graczy. Przez te kilka lat było dobrze a teraz chcecie zrobić jeden wielki burdel.

    Pyłki dla mnie są jak karty, kolekcjonuje je. Skoro te "przeterminowane" mają być usuwane, to dodajcie do kart date ważności i też będą usuwane. Coś za coś.

    Można zrobić też taką kapsułę, gdzie te rzeczy będzie można włożyć i nie będzie możliwości ich wyjąć ale się nie usuną.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 05-01-2014 o 04:24

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Pyłki dla mnie są jak karty, kolekcjonuje je. Skoro te "przeterminowane" mają być usuwane, to dodajcie do kart date ważności i też będą usuwane. Coś za coś.
    Nie przesadzasz, księżniczko? To ty sie dostosowujesz do innych zbieraczy, a nie oni do ciebie.
    Bididididid!

  12. #12
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Nie przesadzasz, księżniczko? To ty sie dostosowujesz do innych zbieraczy, a nie oni do ciebie.
    Czemu jedni mają mieć lepiej niż drudzy?

  13. #13
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Ale np Mikstury Przyspieszenia wielu za MF pokupowalo na UPa a teraz musza je szybko wytracic ?

  14. #14
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    Ale np Mikstury Przyspieszenia wielu za MF pokupowalo na UPa a teraz musza je szybko wytracic ?
    Szybko ? Jest pół roku. W tym czasie to pewnie i panel się pojawi
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    To co mam zrobić z paką pyłów które chciałam zostawić na później? Według mnie ta opcja jest bezsensowna. Niech zostanie tak, jak jest a nie psujecie budżety graczy. Przez te kilka lat było dobrze a teraz chcecie zrobić jeden wielki burdel.

    Pyłki dla mnie są jak karty, kolekcjonuje je. Skoro te "przeterminowane" mają być usuwane, to dodajcie do kart date ważności i też będą usuwane. Coś za coś.

    Można zrobić też taką kapsułę, gdzie te rzeczy będzie można włożyć i nie będzie możliwości ich wyjąć ale się nie usuną.
    W tej kwestii moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby zrównanie pod tym względem świątecznej niespodzianki i pyłków- po dacie ważności nie będzie można tych pyłków użyć, ale pozostaną. To chyba poprawiłoby sytuację lilanny (i jest dosyć skuteczne)

  15. #15
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Pyłki też niektórzy pokupowali za mfy i też muszą je wytracić. Nie lepiej usunąć po prostu terminy przydatności ew zamiast je usuwać zmienić je w bezużyteczne skorupki kolekcjonerskie. Poza tym bardzo pozytywnym aspektem tej gry jest to że można używać tych pyłków w dowolnym czasie bez ograniczeń. Fajnie widzieć jak poza eventami zmieniasz wygląd idziesz do eternii i gracze się cieszą. Pyłki w większości i tak mają małą wartość i jeśli data rzeczywiście zacznie obowiązywać stracą ją całkowicie i nowi nawet na nich nie zarobią.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •