Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Informacje o dropie z prezentu na czasie głównym

  1. #1
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690

    Informacje o dropie z prezentu na czasie głównym

    Moją propozycją jest danie informacji o tym co nam wypadło z prezentu na czacie główny, a nie tylko u góry ekranu. Bo przy czasie wyświetlania 1-2 sek trudno nawet przeczytać co nam w sumie wypadło.

    Nazwa:  sieniewyswietla.jpg
Wyświetleń: 119
Rozmiar:  80.2 KB

    Jak widać nie pojawia się na czacie info.

    Chrome
    Windows nie wiem zdarła się nalepka
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 28-12-2013 o 12:39 Powód: dodano obrazek ;) poświęciłam się
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  2. #2

  3. #3
    komunikat na czacie głównym powinien być, te powiadomienia są za łatwe do przeoczenia, a ja ktoś ma dużo rzeczy w plecaku to nie ma szans, żeby inaczej namierzył co dostał
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #4
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Wszystko fajnie tylko mi grę zlagowalo lekko jak otwierałam prezent. Do tego co dostałam musiałam dojść przez zrobienie rachunku sumienia co mam w plecaku. Jakby był komunikat na głównym to bym sobie przeczytała jak gra się uspokoiła.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  5. #5
    Indarrean
    Konto usunięte
    Jeżeli ktoś jest akuratnie zajęty na MFO, np. szybko odpisuje komuś na czacie bardzo szybko można przeoczyć komunikat. Wydaje mi się, że w niektórych sytuacjach można by wydłużyć czas pojawienia się takiej informacji nawet do 5 sekund, sprawić, by pojawiła się na czacie głównym ewentualnie wysłanie odpowiedniej wiadomości (taki sam bot jak przy wysłaniu wiadomości do nieaktywnego użytkownika).
    Oczywiście pomysł niezawodny, więc oceniam na TAK

  6. #6
    Tyle, że jest wpis na chacie głównym co się dostało... Jedynie po odświeżeniu znika, zresztą tj. cały chat.

  7. #7
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Tyle, że jest wpis na chacie głównym co się dostało... Jedynie po odświeżeniu znika, zresztą tj. cały chat.
    Nie ma wpisu specjalnie szukałam chyba ze az tak mi gre zlagowala ze az sie nie wyswietlilo ;/
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  8. #8
    To dziwne, bo również sprawdzałem i wpis miałem. W takim razie to by bardziej podchodziło pod błędy...
    Jak u innych?

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Na testowym działa Zresztą pisałem nawet to sic, ale nie byłem pewien, w grze nie jestem taki bogaty aby sprawdzać.

  10. #10
    W każdym bądź razie przenoszę do błędów, bo wydaje mi się, że jest, a jak nie ma to i tak na 100% miało być.

  11. #11
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Miałam włączony inny czat ale nie powinno to blokować info na głównym ( często tak robię idąc do kowala z rudą i nigdy to nie przeszkadzało) kupie następny prezent to sprawdzę może to 1 razowy przypadek.

    PS nie tylko ja nie miałam info.

    Dalej nie działa nawet jak mam otwarty czat główny.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 26-12-2013 o 19:08
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Błąd ten był przez pierwsze 30 minut po uruchomieniu eventu, ale zauważyłem go i został poprawiony. Być może osoby, które były wtedy online muszą przeczyścić dane offline (ew. CTRL+F5), aby przeglądarka pobrała nowy plik. W każdym razie sprawdzałem otwieranie niespodzianki i z aktywnym czatem głównym i bez niego - itemki są wypisywane.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •