Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 94

Temat: Serwer

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2013
    Postów
    2
    Od przedwczoraj mam taki sam problem. Bez przerwy wyświetla mi się znaczek: Występują problemy z połączeniem lub wgl gra się wyłącza. Na innych stronkach tak nie mam, margonem działa nienagannie a MFO za każdym razem jak wchodzę to mi się ścina. Sprawdziłam oczywiście już czy to nie problemy z internetem lub komputerem ale wszystko jest dobrze. Jeszcze dodam że za każdym razem kiedy gra mi się zatnie znika mi cała energia :/ Czy można by to naprawić?? Czekam na odpowiedź w tej sprawie.
    Ostatnio edytowane przez ElizabethxD ; 16-12-2013 o 21:54

  2. #32
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Problemy w serwerowni.
    Czekamy na reakcję supportu.

  3. #33
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2013
    Postów
    2
    Cytat Napisał ElizabethxD Zobacz post
    Od przedwczoraj mam taki sam problem. Bez przerwy wyświetla mi się znaczek: Występują problemy z połączeniem lub wgl gra się wyłącza. Na innych stronkach tak nie mam, margonem działa nienagannie a MFO za każdym razem jak wchodzę to mi się ścina. Sprawdziłam oczywiście już czy to nie problemy z internetem lub komputerem ale wszystko jest dobrze. Czy można by to naprawić?? Czekam na odpowiedź w tej sprawie.
    PS. Czekam już prawie 1h aż gra się załaduje. Oby się załadowała do północy

    Sukces!...
    ...Na 5 minut.
    Ostatnio edytowane przez ElizabethxD ; 16-12-2013 o 16:12

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Problemy w serwerowni.
    Czekamy na reakcję supportu.
    To jest oczywiste minelo juz 30h a dalej to samo toz to kpina

  5. #35
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Administracja nie gra na bieżąco 24/7.

  6. #36
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Administracja w ogóle nie gra.

  7. #37
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Tomi nie zgłosił tego od razu, bo go wtedy nie było.

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Ktos powinien byc odpowiedzialny, zeby zagladac na gre przynajemniej w dzien co 2-3h lub na forum chociaz i potem telefonicznie poinformowac tomiego.
    Na innych grach to jest nie mozliwe, zeby az 30h minelo i dalej nic :X

  9. #39
    szybkość pozbycia się awarii nie zależy od adminów, jakoś przeżyjecie, może sypną jakimś podwójnym dropem co odrobicie
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  10. #40
    Pies Na Baby
    Konto usunięte
    Ale to jest mfo. Wiele rzeczy nie funkcjonuje tak jak powinno, trzeba grać kartami jakimi się ma. Biadolenie i ciągłe mówienie tego samego innymi słowami, z pewnością nie pomoże. Jeśli chodzi o mnie, to w porównaniu z tym co było wczoraj, znaczna poprawa.

  11. #41
    Kazuya
    Konto usunięte
    Istotne jest to, aby dana usterka została zlikwidowana. Miejmy nadzieję, że wszytko wróci do normy i będzie poprawnie działało.

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2012
    Postów
    40
    Pewnie naprawia to w przyszlym roku po sylwestrze hahahah Na święta nie bardzo, bo w święta się nie pracuje, po świętach nie chce się ruszyć i przed sylwestrem nie ma co, bo i tak kazdy bedzie pil. takze dopiero po sylwestrze jak kazdy dojdzie do siebie;pp Pozdrawiam Lenistwo

  13. #43
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Na razie trwa przepychanka z supportem serwerowni, pierwsze zgłoszenie poszło już wczoraj, ale w niedzielę nikt go oczywiście nie ruszył.
    Ewidentnie potrzebna jest wymiana uszkodzonej karty sieciowej, ale w serwerowniach (szczególnie tych dużych, zautomatyzowanych) już tak jest, że support próbuje znaleźć 100 powodów, aby nie wysłać człowieka, aby zajrzał do serwera, bo to są koszty.
    Tak naprawdę lepsza jest sytuacja, gdy serwer padnie całkowicie, bo wtedy już nie mają wyboru i muszą zareagować.

    W planach jest przeniesienie się do innej serwerowni, ale tego też nie da się wykonać natychmiast.

  14. #44
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Sądzę, że powinien być news w grze i aktualizowany gdy będzie naprawione, ze względu na plotki w grze że "upada" i "admin zwija interes" i lada dzień padnie - straty finansowe admina i graczy (z przelewów i sms). Zapowiada się na dłuższe odemefowanie.

  15. #45
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Okazało się, że szybciej będzie przenieść się do innej serwerowni niż czekać na naprawę.
    Większość rzeczy została już przeniesiona, ale mogą się zdarzać jeszcze różne błędy związane z konfiguracją nowych serwerów.
    Jednym z nich jest zabugowane depo, dlatego też dostęp do niego został czasowo wyłączony, aby zapobiec blokowaniu się postaci, które próbują się do niego dostać. Dalsze prace będą kontynuowane jutro (a właściwie dzisiaj).

    PS. Trwa propagacja nowych IP dla domeny mfo3.pl, mf3.pl - część osób może mieć problemy z dostaniem się do gry i/lub z wczytywaniem obrazków (będą kierowane jeszcze na stare serwery).
    Nie powinno to jednak trwać dłużej niż kilka, maksymalnie kilkanaście godzin.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •