Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 48

Temat: Błąd loteri ???

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    To kara dla administracji za opieszałość i niewystarczający profesjonalizm. Ostatni błąd na IŚ, który powinien zostać wykryty, gdyby Admin przetestował wprowadzaną zmianę, bo samo się nie popsuło.

  2. #32
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Prawie 24h i żadnej decyzji? Obudź się Tomi.
    Bididididid!

  3. #33
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Pewnie 25MF każdemu kto kupił los zostanie cofnięte, ale 9 wylosowanych nagród raczej już zostanie, bo byłoby nie fair.

    Prawie 24h i żadnej decyzji? Obudź się Tomi.
    Może zajrzy za kilka dni ;]

  4. #34
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Pewnie 25MF każdemu kto kupił los zostanie cofnięte, ale 9 wylosowanych nagród raczej już zostanie, bo byłoby nie fair.


    Może zajrzy za kilka dni ;]
    Ciezko powiedziec
    Z jednej strony sprawiedliwie by było jak by zostalo tak jak juz jest
    a z 2 strony
    Loteria powinna być cofnieta do mometu losowania i powinno sie odbyc na nowo

    Najlepiej najpier Tomi powinien sprawdzic co poszlo nie tak a potem powinien podjac decyzje

  5. #35
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Wydaje mi się, że po prostu się jakby "zdublował" przycisk "losuj" (albo coś podobnego), przez co poszły 2 losowania, a co z tym idzie mamy więcej zwycięzców + 2x zwrócone 25mf

  6. #36
    AkZAr
    Konto usunięte
    Zdublowały ? 9 - wygranych ? Gdzie tu dubel ?


    AAaaa wiem ja byłem 10 do wygranej :] To już masakryczna pomyłka :]

  7. #37
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Z powodu błędu losowanie zostało wykonane dwa razy, przy czym jedna osoba miała na tyle "szczęścia" że wylosowała się dwa razy.
    Nagród już cofać nie będziemy (poza tą zdublowaną), także ostatecznie przydzielono 9x250MF.

    Podwójne zwroty skorygowano, przy czym kilkanaście osób zeszło na większy bądź mniejszy minus (5-25MF).
    Nie będzie dodatkowych konsekwencji dla tych osób, ale każdy kolejny zakup będzie musiał pokryć ten niedobór.

  8. #38
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Ja juz w tylu loteriach bralem udzial od kad w mfo2 były
    wiele bledow i nigdy nie udalo mi sie wylosowac nagrody

  9. #39
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Z powodu błędu losowanie zostało wykonane dwa razy, przy czym jedna osoba miała na tyle "szczęścia" że wylosowała się dwa razy.
    Nagród już cofać nie będziemy (poza tą zdublowaną), także ostatecznie przydzielono 9x250MF.

    Podwójne zwroty skorygowano, przy czym kilkanaście osób zeszło na większy bądź mniejszy minus (5-25MF).
    Nie będzie dodatkowych konsekwencji dla tych osób, ale każdy kolejny zakup będzie musiał pokryć ten niedobór.
    Żenujące, zabierasz setce, a zostawiasz garsce osób. Błąd dotyka wszystkich a ty jawnie faworyzujesz pewną grupę, bo nie masz odwagi zabrać kilku osobom, a tłumowi tak.

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Żenujące, zabierasz setce, a zostawiasz garsce osób. Błąd dotyka wszystkich a ty jawnie faworyzujesz pewną grupę, bo nie masz odwagi zabrać kilku osobom, a tłumowi tak.
    Polac mu

  11. #41
    AkZAr
    Konto usunięte
    Jak 2 razy jak 2 razy ... To byłem ja.

  12. #42
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Robicie aferę jakby wam Tomi matkę zabrał, a nie parę mfów o wartości dużej butelki coca coli. Do przewidzenia było że te mfy znikną. Dobrze że niekara was za wydanie mfów ( tych co czytali/pisali w temacie), bo wiedzieliście o błędzie i korzystaliście z niego. U nas było widać że to błąd na 1 rzut oka ( 50 zamiast 25 mfów wróciło). U tych co wygrali nie jest to oczywiste i pozostałby niesmak, bo może byli w tej "prawdziwej 5" czego nie da się zweryfikować.

    PS: Do tej pory kupił 1 losów. Maksymalnie możesz kupić 1 losów.
    Numery losów to: ...

    Czy istnieje możliwość przerobienia na liczbę pojedynczą "losów" skoro i tak da się kupić tylko 1? + forma żeńska pliz...
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 10-12-2013 o 15:30
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  13. #43
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Robicie aferę jakby wam Tomi matkę zabrał, a nie parę mfów o wartości dużej butelki coca coli.
    Było napisać podobną formułkę, jak TM zbanował kilka osób, a nie teraz. Wtedy dziwnym trafem dostrzegłaś krzywdę na kilku osobach, a teraz nie widzisz na blisko 200. Następnym razem kup dużą butelkę coli, zamiast wydać złotówki na mfy -> los.

  14. #44
    Nikon
    Konto usunięte
    Dobrze Tomi zrobił bo zabrał każdemu po równo = nikt nie traci w stosunku do drugiej osoby.
    Poza tym musiał by zabrać każdemu z tych 9 osób 250MF bo nie da się wyłonić komu się należą a komu nie.

    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    Ciezko powiedziec
    Z jednej strony sprawiedliwie by było jak by zostalo tak jak juz jest
    a z 2 strony
    Loteria powinna być cofnieta do mometu losowania i powinno sie odbyc na nowo

    Najlepiej najpier Tomi powinien sprawdzic co poszlo nie tak a potem powinien podjac decyzje
    Ty to lepiej się nie wypowiadaj bo każdy kolejny post głupszy...
    Ostatnio edytowane przez Nikon ; 10-12-2013 o 15:54

  15. #45
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Jaka krzywda na 200 osobach, co Ty Pirrat serio zamierzasz idiotę zgrywać?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •